Sledujte nás na sociálních sítích

102 MČR v Muaythai 2018/2019 děti, junioři, ženy, senioři - 11. kolo Praha - výsledky

3. 6. 2019
Výsledky 102 MČR v Muaythai 2018/2019 děti, junioři, ženy, senioři - 11. kolo Praha

Červený  roh

C.M.T.A. Rules

Modrý roh

102. MČR  1/6/2019 Praha 11.kolo 2018/2019

 

 

 

RING  A

 

-71kg 3*2min

vesty

 

Tomáš Procházka                     

SK Valetudo RK Znojmo

Procházka 3:0

 

Samuel Apeltauer

Aplik Muaythai

 

vítěz pokračuje

 

 

 

 

-34kg 3*1min

vesty

 

Vojtěch Takács

Fight club Duchcov

Takács 3:0

Antonín Kotalík

Lanna gym Praha

 

 

 

-75kg 3*2min

vesty

 

Filip Kortus

Lanna gym Praha

Uhlíř 2:1

Ondřej Uhlíř

Bonus Gym z.s.

 

 

 

-54kg 3*1,5min

vesty

 

Tobiáš Barták   

Hanuman gym Praha

Barták 3:0

Jiří Novák   

Leónidas Gym Muay Thai Dubí

 

 

 

-67kg 3*1min

vesty

 

Pavel Vostatek 

MUAY THAI TIK-TAK ROKYCANY

Ošmera 3:0

Adam  Ošmera

Fight club Nové Město/Žďár

 

 

 

-51kg  3*2min

vesty

 

Veronika Rožičová

Muaythai Chomutov Zak´s team

Rožičová 2:1

Nicol Černá

Leónidas Gym Muay Thai Dubí

 

 

 

-71kg  3*2min

vesty

 

Marek Štemberk

Muaythai Chomutov Zak´s team

Štemberk RSC

Josef Malicki    

Fight club Nové Město/Žďár

 

 

 

-28kg 3*1min

vesty

 

Petr Turek                         TAEKWON-DO FIGHT CLUB Č. B.

Turek 3:0

Milan Gašperec         Leónidas Gym Muay Thai Dubí

 

 

 

-57kg  3*2min

vesty

 

Alžběta Žilková

Hanuman Gym Praha

Žilková 3:0

Jana Škáchová        

MUAY THAI TIK-TAK ROKYCANY

 

 

 

-54kg 3*2min

vesty

 

Stanislav Slavík 

Spejbl gym 

Varhol ABD

Lukáš Varhol

Lanna gym Praha

 

 

 

-67kg 3*2min

vesty

 

Dominik Bartoš

Aplik Muaythai

Bartoš 3:0

František Kejda

Fight club Nové Město/Žďár

 

 

 

-48kg 3*1,5min

vesty

 

Arsenij Dunajev                        Hanuman gym Praha

Dunajev 3:0

Yakov Samadov          RUS

 

 

 

-63,5kg 3*2min

vesty

 

Petr Florian    

Hron gym

Petráš 3:0

Martin Petráš

MUAY THAI TIK-TAK ROKYCANY

 

 

 

-36kg 3*1,5min

vesty

 

Daniel Pulec     

MG Team

Pulec 2:1

Matěj Šimůnek        

Leónidas Gym Muay Thai Dubí

 

 

 

-48kg 3*1min

vesty

 

Jakub Veselý   

Fight club Duchcov 

Zbořil 3:0

Filip Zbořil                     

Fight club Nové Město/Žďár

 

 

 

-57kg 3*2min

vesty

 

Kateřina Neumanová  

Thai Box Devils Třebíč

Neumanová 2:1

Hristiyana Nedeva    

Hanuman Gym Praha

 

 

 

-40kg 3*1min

vesty

 

Vojtěch Takács 

Fight club Duchcov 

Svatoň 3:0

Štěpán Svatoň               Fight club Nové Město/Žďár

 

 

 

-71kg 3*2min

vesty

 

Nguyen Tat Thang 

Fight club Duchcov 

 

Vítěz zápasu č.1

-nenastoupil

 

 

 

 

 

 

 

RING  B

 

-57kg 3*2min

 

 

Maria Osetrova

Hanuman Gym Praha

Humlová 3:0

Kateřina Humlová

Jetsaam gym Brno

 

 

 

-81kg 3*2min

 

 

Vladyslav Taran

Good luck gym Hradec Králové

Taran TKO

Antonín Dušek

Naresuan Gym

 

vítěz pokračuje

 

 

 

 

-81kg 3*2min

 

 

Filip Dobrozemský

Palec Gym Praha

Sláma ABD

Rudolf Sláma

Jetsaam Gym Brno

 

 

 

-81kg 3*2min

 

 

Zbyněk Kreisinger

RAVÁNA GYM

Suljanovič 3:0

Vedran Suljanovič

Muaythai Chomutov Zak´s team

 

 

 

-91kg 3*2min

 

 

Patrik Šmidlík

Aplik Muay Thai

Vachoušek RSC

Melvin Vachoušek

Lanna gym Praha

 

 

 

-75kg 3*2min

 

 

Daniel Beseda

Jetsaam Gym Brno

Beseda 3:0

Jan Čihák 

MUAY THAI TIK-TAK ROKYCANY

 

 

 

-75kg 3*2min

 

 

Radoslav Vartík

BT GYM PRAHA

Vartík 3:0

Petr Koníček 

SK Valetudo RK Znojmo

 

 

 

-91kg 3*2min

 

 

Jakub Mixa

Naresuan Gym

Mixa KOL

Stanislav Slad

Muaythai Chomutov Zak´s team

 

 

 

-86kg 3*2min

 

 

David Fára

RAVÁNA GYM

 

Tomáš Langr                       - nenastoupil  

 

 

 

-67kg 3*2min

 

 

Filip Vůjtěch

Palec Gym Praha

Pluháček 3:0

Viktor Pluháček

Jetsaam gym Brno

 

 

 

-71kg 3*2min

 

 

Ondřej Vůjtěch - nenastoupil

Palec Gym Praha

 

Dino Černý

Spejbl gym

 

 

 

-71kg 3*2min

 

 

Jan Mizun

Muaythai Chomutov Zak´s team

Novoný 2:1

Jakub Novotný

MT Sokol Mělník

 

 

 

-57kg 3*2min

 

 

Kristýna Sobotková

MG Team

Sobotková 3:0

Tereza Trpáková

Spejbl gym Praha

 

 

 

-81kg 3*2min

 

Vítěz zápasu č.2

Ondřej Malina

 Aplik Muay Thai

 

-nenastoupil

Plánovaná akce

Kalendář akcí

Sledujte nás na Facebooku