Sledujte nás na sociálních sítích

104 MČR v Muaythai 2019/2020 děti, junioři, ženy, senioři - 2.kolo Praha - VÝSLEDKY

21. 10. 2019
Výsledky 104 MČR v Muaythai 2019/2020 děti, junioři, ženy, senioři - 2.kolo Praha

Červený  roh

C.M.T.A. Rules

Modrý roh

19/10/2019 - 104.MČR – 2.kolo 2019/2020 Praha

     RING A

 

 

 

 

-40kg 3*1min

vesty - pokračuje

 

Melik Babayew

Německo

Babayew 3:0

Daniel Pulec

MG Team

 

 

 

 

 

 

-54kg 3*2min

vesty - pokračuje

 

Renata Čadová

Bonus Gym z.s. Jevíčko

Čadová RSC

Tereza Trpáková

Spejbl gym

 

 

 

 -63,5kg 3*2min

 

 

Pavlína Dvořáková

X Gym Praha

Dvořáková 2:1

Alexandra Zieglerová

Muay Thai Olomouc z.s.

 

 

 

-36kg 3*1min

vesty

 

Pavel Jelínek

Gladiators gym Č. Budějovice

Schall 3:0

Elias Schall

Německo

 

 

 

-57kg 3*2min

vesty

 

Tomáš Barták

Leónidás Gym Muay Thai Dubí

Barták RSC

Ognjen Lazarevic

Slovenija

 

 

 

-32kg 3*1min

vesty

 

Philipp Karl Kerbler                  SK VALETUDO - RK Znojmo z.s.

Graf 3:0

Edward Graf                      Německo

 

 

 

-63,5kg 3*2min

 

 

Marcela Šafranová

Muay Thai Olomouc z.s.,

Šafranová 3:0

Gabriela Janků

Bonus Gym z.s.

 

 

 

-57kg 3*2min

 

 

Veronika Matzkeová

X Gym Praha

Matzkeová 3:0

Vlasta Staňková

Bonus Gym z.s.

 

 

 

-67kg 3*2min

vesty

 

Radek Krouza 

Hopp Gym

Krouza 3:0

Gal Horvat

Slovenija

 

 

 

-26kg 3*1min

vesty

 

Jan Wagner

TKB Teplice, z.s. 

Ježek 3:0

 Jakub Ježek

Leónidás Gym Muay Thai Dubí

 

 

 

-30kg 3*1min

vesty

 

Libor Dobeš

THAI BOX DEVILS TŘEBÍČ z.s.

Dobeš 3:0

Šimon Černický

Fight aréna Slaný z.s.

 

 

 

-60kg 3*2min

vesty

 

Kristýna Sobotková

MG Team

Sobotková 3:0

Alexandra Sotonová

Sk Aries Gym

 

 

 

-60kg 3*2min

vesty

 

Karel Franc

Leonidas Gym Muay Thai Teplice

Stojanovic RSC

Nejc Stojanovic

Slovenija

 

 

 

-60kg 3*1,5min

vesty

 

David Váňa

TKB Teplice, z.s. 

Čudovský 3:0

Václav Čudovský

Muay Thai Olomouc z.s.,

 

 

 

-63,5kg 3*2min

vesty

 

Tadeáš Rybín

RSF Praha

Kučík ABD

Petr Kučík

MT Sokol Mělník

 

 

 

-50kg 3*1min

vesty

 

Patrik Sotona

Sk Aries Gym

Sotona 3:0

Jakub Veselý 

Fight club Duchcov 

 

 

 

-40kg 3*1min

vesty

 

Kristýna Neumanová

THAI BOX DEVILS TŘEBÍČ z.s.

Neumanová 3:0

Lily Fidersek

Slovenija

 

 

 

-50kg 3*1,5min

vesty

 

Aris Indruch

Muay Thai Olomouc z.s.

Slavík RSC

Stanislav Slavík 

Spejbl gym

 

 

 

-71kg 3*2min

vesty

 

Patrik Mička

DaliGym, z.s.

Procházka 2:1

Tomáš Procházka

SK VALETUDO - RK Znojmo

 

 

 

-71kg 3*2min

vesty

 

Jan Mizun 

Muaythai Chomutov Zak's team

Umachanov 3:0

Islam Umachanov

KTSO Praha

 

 

 

-34kg 3*1,5min

vesty

 

Samuel Kadlec

Fight aréna Slaný z.s.

Kadlec 3:0

Vojtěch Takács

Fight club Duchcov

 

 

 

-40kg 3*1min

vesty

Vítěz zápasu č.1

Šimon Svoboda

Valetudo RK Znojmo

 

Babayew 3:0

Melik Babayew

Německo

 

 

 

-54kg 3*2min

vesty

Vítěz zápasu č.2

Veronika Rožičová

Muaythai Chomutov Zak's team

 

nenastoupil

 

 

 

-30kg 3*1min

vesty

 

Petr Turek    

Gladiators gym Č. Budějovice

Turek 3:0

Milan Gašperec

Leónidás Gym Muay Thai Dubí

 

 

 

-57kg 3*2min

vesty

 

Patrik Havlík

Hanuman gym Praha

Havlík ABD

Miloš Čudovský                 

Muay Thai Olomouc z.s.

 

 

 

-67kg  3*2min

vesty

 

Karel Černoch

LANNA GYM z.s.

Černoch 3:0

Michal Volek

Sk Aries Gym

 

 

 

-81kg 3*1,5min

vesty

 

Ondřej Uhlíř

Bonus Gym z.s.

Uhlíř RSC

Martin Žvachta

TKB Teplice, z.s. 

 

 

 

+63,5kg 3*1,5min

vesty

 

Klára Moravčíková

Muaythai Chomutov Zak's team

Baladová 3:0

Klára Baladová

Leónidás Gym Muay Thai Dubí

 

Červený  roh

C.M.T.A. Rules

Modrý roh

19/10/2019 - 104.MČR – 2.kolo 2019/2020 Praha

   RING B

 

 

 

 

-75kg  3*2min

 

 

Václav Hršel

Jetsaam Gym Brno

Makrlík 2:1

 Filip Makrlík

 Fenris MT, SK Centrum bojových sportů z.s., Č. B.

 

 

 

-67kg 3*2min

 

 

Patrik Hon

MT Sokol Mělník

Ledvinka RSC

Jan Ledvinka  

Good luck gym  Hradec Králové

 

 

 

-81kg  3*2min

pokračuje

 

Tomáš Polák

Sk Aries gym

Polák 3:0

Petr Tuček

Bonus Gym z.s. Jevíčko

 

 

 

-67kg  3*2min

 

 

Denis Schloff 

Aplik Muaythai

Schloff 2:1

Tomáš Berger                        

Good luck gym Hradec Králové

 

 

 

-71kg  3*2min

 

 

Tomáš Mašíček

SK Hamr gym Ostrava z.s.

Horváth 3:0

Ondřej Horváth

MT Tik-Tak Rokycany

 

 

 

-81kg  3*2min

pokračuje

 

Jiří Urban

Sk Aries gym

Urban 3:0

Milan Tomeš   

Good luck gym Hradec Králové

 

 

 

-91kg  3*2min

 

 

Jan Sodomka

Bonus Gym z.s.

Sodomka RSC

Jakub Mixa 

Naresuan Gym Tachov 

 

 

 

-75kg  3*2min

 

 

Denis Šimůnek

Sk Aries gym

Šimůnek 3:0

David Dvořáček

Fight club Nové Město/Žďár

 

 

 

-75kg  3*2min

 

 

Petr Sojka

Hopp Gym

Kamarýt RSC

Marek Kamarýt

Muay Thai Olomouc z.s.,

 

 

 

-75kg 3*2min

 

 

Václav Mašát

Yaksha Gym Plzeň

Mašát 3:0

Bedřich Demeter

Muaythai Chomutov Zak's team

 

 

 

-71kg  3*2min

 

 

Jakub Novotný    

MT Sokol Mělník

Novotný 3:0

Matic Godec

Slovenija

 

 

 

-71kg  3*2min

 

 

Dominik Bartoš 

Aplik Muaythai

Bartoš 3:0

Stanislav Hlávka

Valetudo RK Znojmo 

 

 

 

-71kg  3*2min

 

 

Daniel Beseda

Jetsaam Gym

Čihák 3:0

Jan Čihák

Tik Tak Rokycany

 

 

 

-75kg  3*2min

 

 

Vojtěch Chalupecký

Sk Aries gym

Barták 2:1

Pavel Barták

Basta Gym Most

 

 

 

-81kg  3*2min

 

 

Adam Špulák

Thaibox Devils Třebíč

Špulák 3:0

Antonín Dušek 

Naresuan Gym Tachov

 

 

 

-71kg  3*2min

 

 

Martin Pernica

Jetsaam Gym Brno

Biche 3:0

 Ivan Biche

Yaksha Gym Plzeň

 

 

 

-71kg  3*2min

 

 

Pavel Macháček 

X Gym Praha

Macháček 2:1

Jan Doležel

Muaythai Chomutov Zak's team

 

 

 

-71kg  3*2min

 

 

Martin Alvarez 

Alpha gym Karlovy Vary 

Alvarez 2:1

Daniel Fleischhans

Yaksha Gym Plzeň

 

 

 

-81kg  3*2min

vesty

Vítěz zápasu č.3

Michal Kondáš

Muaythai Chomutov Zak's team

 

nenastoupil

 

 

 

-81kg  3*2min

 

Vítěz zápasu č.6

Ondřej Malina

Aplik Muaythai

 

nenastoupil

 

 

 

-75kg  3*2min

 

 

Stanislav Galanda

X Gym Praha

Galanda 3:0

Michal Dvořák

BT GYM PRAHA

 

 

 

-63,5kg  3*2min

 

 

David Kyselý

DaliGym, z.s.

Kyselý 3:0

Vlastimil Chumchal

Basta Gym Most