Sledujte nás na sociálních sítích

107 MČR v Muaythai 2019/2020 děti, junioři, ženy, senioři - 5.kolo Praha - VÝSLEDKY

13. 1. 2020
Výsledky 107 MČR v Muaythai 2019/2020 děti, junioři, ženy, senioři - 5.kolo Praha

Červený  roh

C.M.T.A. Rules

Modrý roh

11/1/2020 107. MČR – 5.kolo 2019/2020 Praha

 

 

 

 

 

-36kg 3*1min

Exhibiční zápas-vesty

 

Šimon Černický

Fight Arena Slaný

Černický 3:0

Jiří Nenáhla

Fight Arena Slaný

 

 

 

-42kg 3*1,5min

vesty

 

Šimon Svoboda

Valetudo RK Znojmo

Soukup 2:1

Richard Soukup

Leonidas Gym Muay Thai Dubí

 

 

 

-60kg 3*2min

vesty

 

Adam Gabibulaev

BT GYM PRAHA

Varhol 3:0

Lukáš Varhol

Lanna gym Praha

 

 

 

-34kg 3*1,5min

vesty

 

Vojtěch Takacs

Fight club Duchcov

Takacs MED

Samuel Kadlec

Fight Arena Slaný

 

 

 

-60kg 3*2min

vesty

 

Vlasta Staňková

Bonus Gym z.s.

Žilková 3:0

Alžběta Žilková

Hanuman Gym Praha

 

 

 

-34kg 3*1min

vesty

 

Philipp Karl Kerbler

Valetudo RK Znojmo

Kerbler 3:0

Antonín Kotalík

Lanna gym Praha

 

 

 

-30kg 3*1min

vesty

 

Petr Turek                             Gladiators gym Č. Budějovice

Turek 3:0

Jakub Ježek

Leonidas Gym Muay Thai Dubí

 

 

 

+91kg 3*2min

 

 

Jan Sodomka

Bonus Gym z.s., Jevíčko

Sodomka RSC

Michael Gottvald

Jetsaam Gym Brno

 

 

 

-71kg 3*2min

 

 

Jan Mizun

Muaythai Chomutov Zak's team

Mizun 3:0

Ondřej Horvath

Tik-Tak Rokycany

 

 

 

-67kg 3*2min

vesty

 

Radek Krouza

Hopp gym

Krouza 3:0

Michal Volek

Aries gym

 

 

 

-71kg 3*2min

 

 

Jakub Novotný

MT Sokol Mělník

Novotný 3:0

Tomáš Mašíček

Hamr gym Ostrava

 

 

 

-71kg 3*2min

vesty

 

Tomáš Procházka

Valetudo RK Znojmo

Umachanov 3:0

Islam Umachanov

KTSO Praha

 

 

 

-75kg 3*2min

 

 

Vojtěch Chalupecký

Aries gym

Chalupecký 3:0

Arben Rexha

Jetsaam Gym Brno

 

 

 

-63,5kg 3*2min

 

 

Gabriela Janků

Bonus Gym z.s.

Janků 3:0

Anna Štěpánová

Gladiators gym Třeboň

 

 

 

-67kg 3*2min

 

 

Lukáš Petera

Good luck gym Hradec Králové

Petera 3:0

Kajetán Koslowski

Aplik Muaythai

 

 

 

-71kg 3*2min

 

 

Jan Čihák

Tik-Tak Rokycany

Giňovský 3:0

Ondřej Giňovský

Svarog gym Frýdek-Místek

 

 

 

-54kg 3*2min

vesty

 

Pavla Konečná

Yaksha Gym Plzeň

Bezděková 3:0

Elizabeth Bezděková

Hamr gym Ostrava

 

 

 

-67kg 3*2min

 

 

Tomáš Berger

Good luck gym Hradec Králové

Prokeš 3:0

Mirko Prokeš

Jetsaam Gym Brno

 

 

 

-81kg 3*2min

 

 

Stanislav Bednář

Tik-Tak Rokycany

Bednář KOH

Daniel Burian

Hamr gym Ostrava

 

 

 

Plánovaná akce

Kalendář akcí

Sledujte nás na Facebooku