Sledujte nás na sociálních sítích

108 MČR v Muaythai 2019/2020 děti, junioři, ženy, senioři - 6.kolo Žďár n.S. - VÝSLEDKY

10. 2. 2020
Výsledky 108 MČR v Muaythai 2019/2020 děti, junioři, ženy, senioři - 6.kolo Žďár nad Sázavou

 

Červený  roh

C.M.T.A. Rules

Modrý roh

 

108.MČR v muaythai - sezona 2019/2020 - Žďár nad Sázavou

Part  1

 

 

 

 

 

 

-75kg 3*2 min

 

 

1.

Jakub Kostka

X Gym Praha

Kostka 3:0

Roman Kvapil

Hron gym Brno

 

 

-48kg 3*1 min

vesty

 

2.

Štěpán Svatoň

Fight club Nové Město/Žďár

Svatoň 3:0

Kevin Grundza

Hamr gym Ostrava

 

 

 

 

 

 

-40kg 3*1 min

vesty

 

3.

Nikola Jarošová

Fight club Nové Město/Žďár

 

Neumanová 3:0

Kristýna Neumanová

Thaibox Devils Třebíč

 

-57kg 3*2 min

vesty

 

4.

Elizabeth Bezděková

Hamr gym Ostrava

 

Bezděková 3:0

Klára Moravčíková

Muaythai Chomutov Zak´s team

 

-60kg 3*2 min

vesty

 

5.

Tomáš Hrůza

Hron gym Brno

Szwedo 2:1

Aleksander Szwedo

Muay Thai Olomouc/NIKKO SFG

 

-71kg 3*2 min

vesty

 

6.

Tomáš Procházka

Valetudo RK Znojmo

 

Procházka 3:0

Radek Fojtík

Hron gym Brno

 

-75kg 3*2 min

vesty

 

7.

Daniel Kaplan

Gladiators gym Třeboň

Kaplan KOB

Bedřich Demeter

Muaythai Chomutov Zak´s team

 

-63,5kg 3*2 min

 

 

8.

Tereza Štechová

X gym Praha

Šafranová 3:0

Marcela Šafranová

Muay Thai Olomouc z.s.

 

-67kg 3*2 min

 

 

9.

Filip Hauser

Palec Gym Praha
 

 

Hauser KOH

Mirko Prokeš

Jetsaam Gym Brno

 

-67kg 3*2 min

 

 

10.

Petr Maxim Florián

Hron gym Brno

 

Berger 2:1

Tomáš Berger

Good luck gym Hradec Králové

 

-67 Kg 3*2 min

vesty

 

11.

Ondřej Vichr

Wu-shu Pelhřimov
 

Vichr 2:1

Lukáš Petera

Good luck gym Hradec Králové

 

-75kg 3*2 min

vesty

 

12.

Daniel Jiřík

Wu-shu Pelhřimov

 

Jiřík KOH

Michal Kondáš

Muaythai Chomutov Zak´s team

 

-81kg 3*2 min

 

 

13.

Vojtěch Kazda

Palec Gym
 

Kazda 3:0

Tomáš Polák

Aries gym

 

 

-60kg 3*2 min

 

 

14.

Tereza Vítová

Fight club Nové Město/Žďár

 

Vítová 3:0

Adéla Stolínová

Muay Thai Olomouc

 

 

 

 

 

 

-71kg 3*2 min

vesty

 

15.

Roman Gregor

Hron gym Brno

 

Gregor 3:0

Artur Sliwa

Muay Thai Olomouc/NIKKO SFG

 

-57kg 3*2 min

vesty

 

16.

Veronika Rožičová

Muaythai Chomutov Zak´s team

Rožičová 3:0

Vlasta Staňková

Bonus Gym z.s.

 

 

-86kg 3*2 min

 

 

17.

Martin Murgas

Hron gym Brno

 

Varga 3:0

Tomáš Varga

Jetsaam Gym Brno

 

 

-71kg 3*2 min

 

 

18.

Lukáš Machovský

Hron gym Brno

Machovský 3:0

Pavel Macháček

X Gym Praha

 

 

 

 

Plánovaná akce

Kalendář akcí

Sledujte nás na Facebooku