Sledujte nás na sociálních sítích

112 Národní liga v Muaythai 2021/2022 senioři - 1.kolo Praha - VÝSLEDKY

13. 9. 2021
Výsledky 112. Národní ligy v Muaythai 2021/2022 senioři - 1.kolo Praha

 

112.kolo NLM - 11/9/2021

Ring A - senioři

 

 

 

 

1. -86kg 3*2min

vesty

 

Petr Sobotka

Fight club Nové Město/Žďár

Sobotka 3:0

Jakub Svoboda

MUAY THAI OLOMOUC

 

 

 

2. -54kg 3*2min

pokračuje

 

Barbora Blažková

Fightarena Slaný

Petráková 2:1

Nicola Petráková

BT GYM PRAHA

 

 

 

3. -57kg 3*2min

 

 

Olga Kvaiserová

Como-3 gym

Kvaiserová 2:1

Monika Hrníčková

BT GYM PRAHA

 

 

 

4. -63,5kg 3*2min

 

 

Karolína Hefferova

Adamas team

Hefferová 3:0

Klára Lindnerová

ThaiBoxing Gym

 

 

 

5. -63,5kg 3*2min

 

 

Daniela Librová

Gladiators gym Č. Budějovice

Štechová 3:0

Tereza Štechová

X Gym Praha

 

 

 

6. -60kg 3*2min

 

 

Vasyl Kraynykivskyy

Adamas team

Kraynykivskyy KOH

Matěj Žádník

Gibu-x-gym

 

 

 

7. -54kg 3*2min

 

Vítěz zápasu č. 2

Eva Kolarčíková

Lanna gym Praha

Petráková 3:0

Nicola Petráková

BT GYM PRAHA

 

 

 

8. -67kg 3*2min

 

 

Robin Szcztotka

Como-3 gym

Szcztotka 3:0

Zdeněk Šandor

 Tik Tak

 

 

 

9. -67kg 3*2min

 

 

František Kejda

Fight club Nové Město/Žďár

Kejda 3:0

Pavel Kukla

Spejbl Gym

 

 

 

10. -67kg 3*2min

 

 

Jan Ondráček

X Gym Praha

Ondráček 3:0

Filip Vůjtěch

Palec Gym

 

 

 

11. -67kg 3*2min

 

 

Jaroslav Dubský

Gladiators gym Č. Budějovice

Horvát 2:1

Jan Horvát

Aries Gym

 

 

 

12. -71kg 3*2min

 

 

Jan Mizun

Muaythai Chomutov Zak’s team

Pakiž 3:0

Michal Pakiž

Gladiators gym Č. Budějovice

 

 

 

13. -71kg 3*2min

 

 

Vít Klepetko

X Gym Praha

Mourek 2:1

Ondra Mourek 

Tik Tak Rokycany

 

 

 

14. -71kg 3*2min

 

 

Petr Novotný

Hanuman gym Praha

Bartoš 3:0

Dominik Bartoš

Aplik Muay Thai Gym

 

 

 

15. -71kg 3*2min

 

 

Martin Lukáč

Yaksha Gym Plzeň

Harák 2:1

Ivo Harák

Aries Gym

 

 

 

16. -71kg 3*2min

 

 

Daniel Vlach

Aplik Muay Thai Gym

Vlach TKO

Ondřej Dostál

Fight club Nové Město/Žďár

 

 

 

17. -75kg 3*2min

 

 

Radim Švrček

Svarog gym

Havel 2:1

Daniel Havel

Good luck gym Hradec

 

 

 

18. -81kg 3*2min

 

 

Adrian Kulišťák

Svarog gym 

Polášek 3:0

Marek Polášek

X Gym Praha

 

 

 

19. -75kg 3*2min

 

 

Tomáš Balek

StormFightAcademy

Ilušák 3:0

Patrik Ilušák

Aplik Muay Thai Gym

 

 

 

20. -81kg 3*2min

 

 

Rudolf / Ruský

CHB GYM Slavkov u Brna

Ruský 3:0

Jakub Zatkal

Palec Gym

 

 

 

21. -75kg 3*2min

 

 

Milan Štorkán 

Tik Tak Rokycany

Štorkán 2:1

David Zambaga

Gladiators gym Č. Budějovice

 

 

 

22. -86kg 3*2min

 

 

Martin Záleský

CHB GYM Slavkov u Brna

Záleský 3:0

Daniel Vojtěch

X Gym Praha

 

 

Plánovaná akce

Kalendář akcí

Září 2021
PoÚtStČtSoNe
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Export ics

Sledujte nás na Facebooku