Sledujte nás na sociálních sítích

113 Národní liga v Muaythai 2021/2022 děti, junioři, ženy, senioři - 2.kolo Líbeznice - VÝSLEDKY

11. 10. 2021
Výsledky 113. Národní ligy v Muaythai 2021/2022 děti, junioři, ženy, senioři - 2.kolo Líbeznice

113.kolo NLM – 9/10/2021

Ring A – děti, junioři, ženy, senioři

 

 

 

 

1. -40kg JB 10/11 3*1min

 

 

     

Lukáš Koubek

Vagabund gym

Kadlec 2:1

Pavel Kadlec

Gladiators gym Č.Budějovice

 

 

 

2. -54kg  JB 12/13 3*1,5min

pokračuje

 

Martin Nebřenský

Leonidas

Nebřenský 3:0

František Kočka

Vagabund gym Hodonín

 

 

 

3. -57kg 3*2min

pokračuje

 

Olga Kvaiserová

Como-3 gym

Kvaiserová 3:0

Helena Přibylová

Jetsaam gym

 

 

 

4. -86kg 3*2min

pokračuje

 

Dominik Fiala

Adamas team

Fiala 3:0

Martin Pazdera

Hakim gym Kladno

 

 

 

5. -75kg 3*2min

pokračuje

 

Tomáš Procházka

Valetudo RK Znojmo

Procházka 3:0

Marek Štemberk

MUAY THAI Olomouc

 

 

 

6. -71kg 3*2min

pokračuje

 

Vladyslav Byrak

Bonus gym 

Novák 2:1

Jan Novák

MUAY THAI Olomouc

 

 

 

7. -63,5kg 3*2min

pokračuje

 

Jaroslav Pálka

Arena Fight Club Brno

Pálka MED

Radek Ušák

SMASH GYM Olomouc

 

 

 

8. -60kg 3*2min

 

 

Aneta Kadlecová

Gladiators gym Č. Budějovice

Kadlecová TKO

Nikol Bánská

Vagabund gym

 

 

 

9. -42kg JB 10/11 3*1min

 

 

Petr Turek

Gladiators gym Č. Budějovice

Kerbler 2:1

Philipp Karl Kerbler

Valetudo RK Znojmo

 

 

 

10. -63,5kg 3*2min

 

 

Daniela Librová

 Gladiators gym Č. Budějovice

Šafranová 3:0

Marcela Šafranová

MUAY THAI Olomouc

 

 

 

11. -26kg JB 8/9 3*1min

 

 

Marek Kasík

Fightarena Slaný

Kasík 2:1

David Horký

Thaibox Devils Třebíč

 

 

 

12. -34kg 3*1min

 

 

Maximilián Frolík

Adamas team

Gamart 3:0

Jonáš Gamart

X Gym Praha

 

 

 

13. -67kg  3*2min

 

 

Radomyr Shyrai

SK Pretorian

Kolín 3:0

Patrik Kolín

Lanna gym

 

 

 

14. -54kg JG 12/13 3*1,5min

 

 

Zumrud Guseynova

MUAY THAI Olomouc

Kadlecová RSC

Sára Kadlecová

Gladiators gym Č.Budějovice

 

 

 

15. -36kg JB 8/9 3*1min

 

 

Libor Dobeš

Thaibox Devils Třebíč

Dobeš 3:0

Jiří Berkovec

Leonidas

 

 

 

16. -63,5kg 3*2min

 

 

Karolína Hefferová

Adamas team

Štechová 3:0

Tereza Štechová

X Gym Praha

 

 

 

17. -75kg 3*2min

 

 

Petr Zachoval

Arena Fight Club Brno

Zachoval 2:1

David Zambaga

Gladiators gym Č.Budějovice

 

 

 

18. -26kg  JB 8/9 3*1min

 

 

Lukáš Kasík

Fightarena Slaný

Kasík 3:0

Richard Fryšák

MUAY THAI Olomouc

 

 

 

19. -635kg 3*2min

 

 

Petr Letovský

Good Luck Gym

Letovský 3:0

Damian Kirschner

Como3 gym

 

 

 

20. -40kg JB 10/11 3*1min

 

 

Matěj Vlk

Thaibox Devils Třebíč

Vlk 3:0

Šimon Černický

Fightarena Slaný

 

 

 

21. -67kg 3*2min

 

 

Michal Zachoval

Arena Fight Club Brno

Zachoval 3:0

Tomáš Mrklas

Lanna gym

 

 

 

22. -60kg 3*2min

 

 

Adam Novák

SMASH GYM olomouc

Kraynykivskyy 3:0

Vasyl Kraynykivskyy

Adamas team

 

 

 

23. -26kg JB 10/11 3*1min

 

 

Petr Komárek

Gladiators gym Č.Budějovice

Kasík 3:0

Marek Kasík

Fightarena Slaný

 

 

 

24. -75kg 3*2min

 

 

Miloš Vostal

Thaibox Devils Třebíč

Vostal 3:0

Filip Němec

TKBC

 

 

 

25. -81kg 3*2min

 

 

Marek Poláček

X Gym Praha

Poláček 2:1

Arpad Gebur

Aries gym

 

 

 

26. -67kg 3*2min

 

 

Matěj Charouz

Leonidas

Charouz 3:0

Karel Zeman

Lanna gym

 

 

 

27. -6,5kg 3*2 min

 

 

Jevzen Klimov

Adamas team

Gunár 2:1

Ladislav Gunár

Hakim gym Kladno

 

 

 

28. -54kg JB 12/13 3*1,5min

 

Vítěz zápasu č. 2

Nakonechnyi Daniel

Adamas team

Nebřenský 2:1

Martin Nebřenský

Leonidas

 

 

 

29. -75kg 3*2min

 

 

Tomáš Růna

Gladiators gym Č.Budějovice

Havel 3:0

Dan Havel

Good Luck Gym

 

 

 

30. -75kg 3*2min

 

 

Pavel Novohradský

SK Pretorian

Ilušák 3:0

Patrik Ilušák

Aplik Muay Thai Gym

 

 

 

31. -57kg 3*2min.

 

Vítěz zápasu č. 3

Monika Hrníčková

BT Gym Praha

 

nenastoupil

 

 

 

32. -60kg 3*2min

 

 

Klára Moravčíková

Muaythai Chomutov

Moravčíková 3:0

Veronika Kotalíková

Lanna gym

 

 

 

33. -86kg 3*2min

 

Vítěz zápasu č. 4

Radim Soukal

SK Pretorian

Fiala ABD

Dominik Fiala

Adamas team

 

 

 

34. -42kg JB 10/11 3*1min

 

 

Jan Diviš

X Gym Praha

Diviš 2:1

Antonín Kotalík

Lanna gym

 

 

 

35. -71 32min

 

 

Karel Černoch

Lanna gym

Bartoš 2:1

Dominik Bartoš

Aplik Muay Thai Gym

 

 

 

36.-71kg 3*2min

 

 

Jakub Novotný

MT Sokol Mělník

Mizun 3:0

Jan Mizun

Muaythai Chomutov

 

 

 

37. -71kg 3*2min

 

Vítěz zápasu č. 6

Daniel Vlach

Aplik Muay Thai Gym

 

nenastoupil

 

 

 

38. -63,5kg 3*2min

 

Vítěz zápasu č. 7

Václav Wald

Vagabund gym

 

nenastoupil

 

 

 

39. -75kg 3*2min

 

Vítěz zápasu č. 5

Filip Kotrus

Lanna gym

Kotrus 2:1

Tomáš Procházka

Valetudo RK Znojmo