Sledujte nás na sociálních sítích

114 Národní liga v Muaythai 2021/2022 děti, junioři, ženy, senioři - 3.kolo Praha - VÝSLEDKY

8. 11. 2021
Výsledky 114. Národní ligy v Muaythai 2021/2022 děti, junioři, ženy, senioři - 3.kolo Praha

114.kolo NLM - 6/11/2021

Ring A - senioři

 

 

 

 

1. -63,5kg 3*2min

pokračuje

 

Václav Wald

Vagabund gym

Pálka 3:0

Jaroslav Pálka

Arena Fight Club Brno

 

 

 

2. -67kg 3*2min

Pokračuje

 

Evžen Klimov

Adamas team

Franc 3:0

Karel Franc

Leonidas

 

 

 

3. -75kg 3*2min

 

 

Adam Šikola

Aplik Muay thai gym

Šikola 3:0

Filip Tosi

Daligym

 

 

 

4. -71kg 3*2min

 

 

Petr Novotný

Hanuman gym

Fleidchner MED

Richard Fleischer

Jetsaam gym

 

 

 

5. -71kg 3*2min

 

 

Pavel Novohradský

SK Pretorian

Baster 2:1

Radim Baster

Como- gym

 

 

 

6. -86kg 3*2min

 

 

Patrik Proch

Mgteam

Proch 3:0

Matěj Červenka

SAD gym

 

 

 

7. -67kg 3*2min

 

 

Charles Arnould

Lanna gym

Maršálek 3:0

Ondřej Maršálek

ThaiBoxing gym Zlín

 

 

 

8. -75kg 3*2min

 

 

Michal Kondáš

Muaythai Chomutov Zak´s team

Ilušák TKO

Patrik Ilušák

Aplik Muay thai gym

 

 

 

9. -71kg 3*2min

 

 

Šimon Paseka

Thaibox Devils Třebíč

Paseka 3:0

Erik Topič

SAD gym Zlín

 

 

 

10. -67kg 3*2min

 

 

Jaroslav Štangl

Mgteam

Mičík 3:0

Matěj Mičík

ThaiBoximg gym Zlín

 

 

 

11. -71kg 3*2min

 

 

Rzagulu Mammadov

Daligym

Novák 3:0

Jan Novák

Muay Thai Olomouc

 

 

 

12. -75kg 3*2min

 

Vítěz zápasu č. 8

Miloš Vostal

Thaibox Devils Třebíč

Vostal 2:1

Patrik Ilušák

Aplik Muay Thai gym

 

 

 

13. -71kg 3*2min

 

 

Daniel Vlach

Aplik Muay Thai gym

Vlach 3:0

Filip Němec

TKBC

 

 

 

14. -63,5kg 3*2min

 

Vítěz zápasu č. 1

Josef Bidlo

Mgteam

Pálka 3:0

Jaroslav Pálka

Arena Fight Club Brno

 

 

 

15. -67kg 3*2min

 

Vítěz zápasu č. 2

Dominik Prchal

Spejbl gym

Prchal 3:0

Karel Franc

Leonidas gym

 

 

 

16. -91kg 3*2min

 

 

David Pokorný

Thaibox Devils Třebíč

Pokorný 3:0

David Schmitt

Gladiators gym Milevsko

 

114.kolo NLM – 6/11/2021

Ring B – děti, junioři, ženy

 

 

 

 

1. -26kg JB 8/9 3*1min

vesty

 

Richard Fryšák

Muay Thai Olomouc

Kasík 3:0

Lukáš Kasík

Fightaréna Slaný

 

 

 

2. -63,5kg JB16/17 3*2min

vesty

 

Tomáš Mrklas

Lanna gym

Kirschner 3:0

Damian Kirschner

Como-3 gym

 

 

 

3. -60kg JB 16/17   3*2min

vesty

 

David Janáč

ThaiBoxing gym Zlín

Košárek 3:0

Martin Košárek

Hamr gym

 

 

 

4. -40kg JB 12/13 3*1,5min

vesty

 

Lukáš Koubek

Vagabund gym Hodonín

Koubek 3:0

Martin Lučný

CHB gym Slavkov u Brna

 

 

 

5. -38kg JG 10/11 3*1min

vesty

 

Šarlota Sofie Horká

Thaibox Devils Třebíč

Horká 3:0

Marlen Richter

Hanuman gym

 

 

 

6. -28kg JB 8/9 3*1min

vesty

 

Petr Komárek

Gladiators gym Č.Budějovice

Kasík 3:0

Marek Kasík

Fightaréna Slaný

 

 

 

7. -57kg 3*2min

 

 

Elizabeth Bezděková

Jetsaam gym

Kvaiserová 3:0

Olga Kvaiserová

Como-3 gym

 

 

 

8. -67kg JB 14/17 3*2min

vesty

 

Radomir Shyrai

SK Pretorian

Dobeš 3:0

Ondřej Dobeš

Gladiators gym Č.Budějovice

 

 

 

9. -36kg JG 8/9 3*1min

vesty

 

Isabela Čechová

Thaibox Devils Třebíč

Čechová 2:1

Michaela Dostálová

Muay Thai Olomouc

 

 

 

10. -63,5kg 3*2min

 

 

Daniela Librová

Gladiators gym Č.Budějovice

Zieglerová 3:0

Alexandra Zieglerová

Muay Thai Olomouc

 

 

 

11. -75kg JB 16/17 3*2min

vesty

 

Filip Mol jr.

Gladiator gym Milevsko

Sosna MED

Vojtěch Sosna

Lanna gym

 

 

 

12. -46kg JB 10/11 3*1min

vesty

 

Jan Diviš

X gym Praha

Diviš 3:0

Sebastian Horvath

Hamr gym

 

 

 

13. -57kg  3*2min

 

 

Barbora Blažková

Fightarena Slaný

Blažková 3:0

Pavlína Vašková

Dali gym

 

 

 

14. -63,5kg JB 13/14 3*2min

vesty

 

Štěpán Svatoň

Fight club Nové Město/Žďár

Svatoň

Vojtěch Brabenec

Fightclub Duchcov

 

 

 

15. -54kg 3*2min

 

 

Zuzana Kohanová

X gym Praha

Kohanová 2:1

Nicola Petráková

BT Gym Praha

 

 

 

16. -67kg JB 14/15 3*2min

vesty

 

Martin Simlbrod

Gladiators gym Třeboň

Silmbrod 3:0

Matěj Charouz

Leonidas gym

 

 

 

17. -67kg JB 16/17 3*2min

vesty

 

 Bořivoj Kašpar

Dali gym

Varhol 3:0

Lukáš Varhol

Lanna gym

 

 

 

18. -46kg JG 13/15 3*1,5min

vesty

 

Kristýna Vojtěchová

X gym Praha

Ostrá 3:0

Eliška Ostrá

Adamas team

 

 

 

19. -36kg JB10/11 3*1min

vesty

 

Tomáš Kočí

Mgteam

Pecha 3:0

Milan Pecha

Hamr gym

 

 

 

20. -60kg 3*2min

 

 

Anežka Marta Sládková

Aplik Muay Thai

Sládková 3:0

Veronika Kotalíková

Lanna gym

 

 

 

21. -26kg JB 8/9 3*1min

vesty

Vítěz zápasu č. 1

Milan Flégr

Hanuman gym

Kasík 3:0

Lukáš Kasík

Fightaréna Slaný

 

 

 

22. -63,5kg JB 16/17 3*2min

 

Vítěz zápasu č. 2

Daniel Jakub Ňaňko

SAD gym Zlín

 

nenastoupil

 

 

 

23. -40kg JB 10/11 3*1min

vesty

 

Antonín Kotalík

Lanna gym

Kotalík 3:0

Jonáš Gamart

X gym Praha

 

 

 

24. -63,5kg 3*2min

 

 

Adéla Kolínská

Muaythai Chomutov Zak´s team

Turnerová 3:0

Lenka Turnerová

BT gym Praha

 

Plánovaná akce

Kalendář akcí

Prosinec 2022
PoÚtStČtSoNe
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Export ics

Sledujte nás na Facebooku