Sledujte nás na sociálních sítích

115 Národní liga v Muaythai 2021/2022 děti, junioři, ženy, senioři - 4.kolo Praha - VÝSLEDKY

29. 11. 2021
Výsledky 115. Národní ligy v Muaythai 2021/2022 děti, junioři, ženy, senioři - 4.kolo Praha

115. kolo NLM 27/11/2021

Ring A – děti, junioři, ženy, senioři

 

 

 

 

1. -60 kg 3*2min

pokračuje

 

Veronika Kotalíková

Lanna gym

Truhlářová 3:0

Eva Truhlářová

X gym Praha

 

 

 

2. -28 JB 8/9kg 3*1min

 

 

Marek Kasík

Fightaréna Slaný

Kasík 2:1

Petr Komárek

Gladiators gym Č.Budějovice

 

 

 

3. -38kg JB 8/9 3*1min

pokračuje

 

Libor Dobeš

Thaibox Devils Třebíč

Dobeš 3:0

Oliver Zykan

Fight club Nové Město/Žďár

 

 

 

4. -81kg 3*2min

pokračuje

 

Tomáš Polák

Aries gym

Polák 3:0

Marek Poláček

X gym Praha

 

 

 

5. -63,5kg 3*2min

 

 

Adéla Kolínská

Muaythai Chomutov Zak´s team

Kadlecová TKO

Aneta Kadlecová

Gladiators gym Č.Budějovice

 

 

 

6. -63,5kg 3*2min

 

 

Dominik Prchal

Spejbl gym

Prchal 3:0

Samuel Baťa

ThaiBoxing gym Zlín

 

 

 

7. -26kg JB 8/9 3*1min

 

 

Lukáš Kasík

Fightaréna Slaný

Horký 3:0

David Horký

Thaibox Devils Třebíč

 

 

 

8. -38kg JB 10/11 3*1min

 

 

Jonáš Gamart

X gym Praha

Kadlec 3:0

Pavel Kadlec

Gladiators gym Č.Budějovice

 

 

 

9. -34kg JB 10/11 3*1min

 

 

Maximilián Frolík

Adamas team

Frolik 2:1

Milan Pecha

Hamr gym

 

 

 

10. -86kg JB 16/17 3*2min

 

 

Michal Tašek

Hamr gym

Tašek 3:0

Tomáš Podlas

Vagabund gym Hodonín

 

 

 

11. -81kg 3*2min

 

 

Martin Šesták

Aries gym

Šesták 3:0

Roman Vorel

Lanna gym

 

 

 

12. -71kg 3*2min

 

 

Filip Dünebier

Spejbl gym

Dünebier 3:0

Jan Novák

Muay thai Olomouc

 

 

 

13. -58kg JG 12/13 3*1,5min

 

 

Nikola Jarošová

Fight club Nové Město/Žďár

Kadlecová 2:1

Sára Kadlecová

Gladiators gym Č.Budějovice

 

 

 

14. -46kg JG 12/13 3*1,5min

 

 

Eliška Ostrá

Adamas team

Ostrá 3:0

Kristýna Vojtěchová

X gym Praha

 

 

 

15. -60kg JB 14/17 3*2min

 

 

Andrij Karpyn

Lanna gym

Karpyn 3:0

Martin Košárek

Hamr gym

 

 

 

16. -63,5kg 3*2min

 

 

Veronika Matzkeová

X gym Praha

Matzkeová 3:0

Alexandra Zieglerová

Muay thai Olomouc

 

 

 

17. -71kg 3*2min

 

 

Ivo Harák

Aries gym

Mizun 3:0

Jan Mizun

Muaythai Chomutov Zak´s team

 

 

 

18. -75kg 3*2min

 

 

Patrik Ilušák

Aplik Muaythai gym

Ilušák 3:0

Matouš Vondrák

Lanna gym

 

 

 

19. -60kg 3*2min

 

 

Evzen Klimov

Adamas team

Klimov 3:0

Jan Salga

Hamr gym

 

 

 

20. -71kg 32min

 

 

Pavel Macháček

X gym Praha

Čihák RSC

Filip Čihák

TKBC Praha

 

 

 

21. -67kg 3*2min

 

 

Karel Franc

Leonidas gym

Arnould 3:0

Charles Arnould

Lanna gym

 

 

 

22. -81kg 3*2min

 

Vítěz zápasu č. 4

Ondřej Hladík

TKBC Praha

Hladík 3:0

Tomáš Polák

Aries gym

 

 

 

23. -38kg JB 8/9 3*1min

 

Vítěz zápasu č. 3

Šimon Černický

Fightaréna Slaný

Dobeš 3:0

Libor Dobeš

Thaibox Devils Třebíč

 

 

 

24. -60kg 3*2min

 

Vítěz zápasu č. 1

Markéta Truncová

X gym Praha

Truncová 3:0

Veronika Kotalíková

Lanna gym

 

Plánovaná akce

Kalendář akcí

Sledujte nás na Facebooku