Sledujte nás na sociálních sítích

116 Národní liga v Muaythai 2021/2022 děti, junioři, ženy, senioři - 5.kolo Praha - VÝSLEDKY

17. 1. 2022
Výsledky 116. Národní ligy v Muaythai 2021/2022 děti, junioři, ženy, senioři - 5.kolo Praha

116. kolo NLM 15/1/2022

Ring A – děti, junioři, ženy, senioři

 

 

 

 

1. -67kg JB 12/13let 3*1,5min

 

 

Patrik Sotona

Aries gym

Mol 3:0

Filip Mol jr.

Gladiators gym Milevsko

 

 

 

2. -26kg JB 8/9let 3*1min

pokračuje

 

Milan Flégr

Hanuman gym

Horký 3:0

David Horký

Thaibox Devils Třebíč

 

 

 

3. -67kg 3*2min

pokračuje

 

Robin Szczotka

Como-3 gym

Szczotka 3:0

Michal Zachoval

Aréna Fight Club Brno

 

 

 

4. -28kg JB 8/9let 3*1min

 

 

Lukáš Kasík

Fightaréna Slaný

Kasík 2:1

Petr Komárek

Gladiators gym Č. Budějovice

 

 

 

5. -44kg JB 12/13let 3*1,5min

pokračuje

 

Tobias Kij

Thaibox Devils Třebíč

Kij TKO

Lukáš Koubek

Vagabund gym

 

 

 

6. -57kg 3*2min

 

 

Olga Kvaiserová

Como-3 gym

Truhlářová 3:0

Eva Truhlářová

X gym Praha

 

 

 

7. -75kg 3*2min

 

 

David Totzauer

Aplik Muay Thai gym

Peřina 3:0

Jiří Peřina

Hanuman gym

 

 

 

8. -54kg JG 12/13let 3*1,5min

 

 

Zuzanna Dwojak

MT Olomouc

Dwojak 2:1

Adéla Kozáková

Leonidas gym

 

 

 

9. -44kg JB 8/9let 3*1min

 

 

Matěj Vlk

Thaibox Devils Třebíč

Vlk 3:0

Nicolas Markovič

Gladiators gym Č.Budějovice

 

 

 

10. -40kg JB 10/11let 3*1min

 

 

Jiří Berkovec

Leonidas gym

Kotalík 3:0

Antonín Kotalík

Lanna gym

 

 

 

11. -54kg JB 12/13let 3*1,5min

 

 

Daniil Nakonechnyi

Adamas team

Kočka 2:1

František Kočka

Vagabund gym

 

 

 

12. -63,5kg 3*2min

 

 

Oliwier Marciniak

MT Olomouc

Pálka RSC

Jaroslav Pálka

Aréna Fight Club Brno

 

 

 

13. -71kg 3*2min

 

 

Pavel Novohradský

SK Pretorian Adam Audy

Dünebier 3:0

Filip Dünebier

Spejbl gym

 

 

 

14. -38kg JB 8/9 let 3*1min

 

 

Libor Dobeš

Thaibox Devils Třebíč

Dobeš 3:0

Oliver Zykan

Fight Club Nové Město/Žďár

 

 

 

15. -63,5kg JB 16/17 3*2min

 

 

Damian Kirschner

Como-3 gym

Kirschner RSC

Aleksander Szwedo

MT Olomouc

 

 

 

16. -67kg 3*2min

 

 

Vítěz zápasu č. 3

 

 

Michal Zachoval

Aréna Fight Club Brno

Arnould 3:0

Charles Arnould

Lanna gym

 

 

 

17. -75kg JB 14/17let 3*2min

 

 

Michal Řeháček

Gladiators gym Č.Budějovice

Řeháček 2:1

Tomáš Nedbalec

Jetsaam gym

 

 

 

18. +91kg 3*2min

 

 

Lukáš Styblík

Spejbl gym

Slodkowski RSC

Bartosz Slodkowski

MT Olomouc

 

 

 

19. -67kg 3*2min

 

 

František Kejda

Fight Club Nové Město/Žďár

Homič 3:0

Daniel Homič

Aries gym

 

 

 

20. -46kg JG 10/11let  3*1min

 

 

Karolína Mašterová

Thaibox Devils Třebíč

Mašterová 3:0

Oliwia Kozubska

MT Olomouc

 

 

 

21. -26kg JB 8/9let 3*1min

 

Vítěz zápasu č. 2

Marek Kasík

Fightaréna Slaný

Horký 3:0

David Horký

Thaibox Devils Třebíč

 

 

 

22. -57kg 3*2min

 

 

Karolína Štěpánová

Fight Club Nové Město/Žďár

Kadlecová 3:0

Aneta Kadlecová

Gladiators gym Č.Budějovice

 

 

 

23. -44kg JB 12/13let  3*1,5min

 

Vítěz zápasu č. 5

Jan Diviš

X gym Praha

Kij 2:1

Tobias Kij

Thaibox Devils Třebíč

 

 

 

24. -75kg 3*2min

 

Vítěz zápasu č. 7

Filip Němec

TKBC Praha

 

nenastoupil