Sledujte nás na sociálních sítích

123 Národní liga v Muaythai 2022/2023 děti, junioři, ženy, senioři - 3.kolo České Budějovice - VÝSLEDKY

18. 11. 2022
Výsledky 123. Národní ligy v Muaythai 2022/2023 děti, junioři, ženy, senioři - 3.kolo České Budějovice

123. kolo NLM 17/11/2022 České Budějovice

Ring A – děti, junioři, ženy, senioři

 

1. -30kg JB 8/9 3*1min

pokračuje

 

     

Petr Komárek

Gladiators Gym Č.B.

Komárek 3:0

Lukáš Kasík

Fight aréna Slaný

 

 

 

2. -57kg 3*2min

 

 

Eva Truhlářová

X Gym Praha

Truhlářová 3:0

Jana Sováková

Lanna gym

 

 

 

3. -63,5kg JB 16/17 3*2min

pokračuje

 

Rostislav Buček

Storm Fight Academy Č.B.

Buček 2:1

Tobiáš Sporysch

 

 

 

4. -46kg JB 12/13 3*1,5min

pokračuje

 

Tobias Kij

Thaibox Devils Třebíč

Kij 2:1

Antonín Kotalík

Lanna gym

 

 

 

5. -75kg 3*2min

pokračuje

 

Lukáš Gregušiak

ThaiBoxing Gym Zlín

Gregušiak

Filip Kupka

Gibu-X-gym

 

 

 

6. -71kg 3*2min

 

 

Michal Hajíček

Gladiators gym Č.B.

Goptarev 3:0

Egor Goptarev

Muay Thai Olomouc

 

 

 

7. -71kg 3*2min

pokračuje

 

Michal Zachoval

Aréna kickbox Brno

Zachoval 3:0

Roman Schwarz

SK Centrum bojových sportů Č.B.

 

 

 

8. -71kg JB 14/15 3*2min

 

 

Nicolas Wortner

Thaibox Devils Třebíč

Němeček 2:1

Martin Němeček

Aréna kickbox Brno

 

 

 

9. – 60kg JB 14/15 3*2min

 

 

Marek Šílený

Gladiators gym Č.B.

Hrabica 3:0

ThaiBoxing Gym Zlín

 

 

 

10. - -63,5kg 3*2min

 

 

Lukáš Pastušek

Jetsaam gym

Pastušek 3:0

Jiří Kalina

Gladiators gym Milevsko

 

 

 

11. -67kg 3*2min

 

 

Martin Bílek

Gibu-X-Gym

Kamír 3:0

Tomáš Kamír

BT Gym Praha

 

 

 

12. – 60kg JB 14/15 3*2min

 

 

Šimon Iran

Thaibox Devils Třebíč

Iran 3:0

Dominik Dvorský

Gladiators gym Třeboň

 

 

 

13. -67kg JG 16/17 3*2min

 

 

Janne Anna Richter

Muaythai Chomutov Zak´s team

Dvořáková 2:1

Linda Dvořáková

Storm Fight Academy Č.B.

 

 

 

14. -63,5kg 3*2min

 

 

Lucie Galanda

X Gym Praha

Galanda 3:0

Veronika Kotalíková

Lanna gym

 

 

 

15. -75kg 3*2min

 

 

Jan Pasák

Gladiators gym Č.B.

Pasák 2:1

Stanislav Muška

BT Gym Praha

 

 

 

16. -81kg 3*2mmin

 

 

Jiří Šohájek

ThaiBoxing Gym Zlín

Ilušák 2:1

Patrik Ilušák

Aplik Muaythai

 

 

 

17. -58kg JG 12/13 3*1,5min

 

 

Veronika Venhodová

Thaibox Devils Třebíč

Venhodová 3:0

Natálie Molová

Gladiators gym Milevsko

 

 

 

18. -30kg JB 8/9 3*1min

 

Vítěz zápasu č. 1

Marek Kasík

Fight arena Slaný

Komárek 2:1

Petr Komárek

Gladiators gym Č.B.

 

 

 

19. -52kg JB 12/13 3*1,5min

 

 

Matyáš Gruber

Gladiators gym Veselí n.Lužnicí

Gruber 3:0

Jan Diviš

X Gym Praha

 

 

 

20. -71kg 3*2min

 

 

Filip Jirka

Gladiators gym Č.B.

Jirka 2:1

Jiří Raginis

BT Gym Praha

 

 

 

21. -51kg JG 14/15 3*2min

 

 

Veronika Davidová

Gladiators gym Milevsko

Davidová 2:1

Tereza Hanáková

X Gym Praha

 

 

 

22. -81kg 3*2min

 

 

Patrick Hnat

Gladiators gym Veselí n.Lužnicí

Bašar 3:0

Milan Bašar

SK Centrum bojových umění Č.B.

 

 

 

23. -71kg JB 12/13 3*1,5min

 

 

Vojtěch Kolář

Gladiators gym Milevsko

Pup 3:0

Sebastian Pup

Lanna gym

 

 

 

24. -63,5kg JB 16/17 3*2min

 

Vítěz zápasu č. 3

Matyáš Menšík

Gladiators gym Č.B.

 

nenastoupil

 

 

 

25. -57kg 3*2min

 

 

Monika Hrníčková

BT Gym Praha

Hrníčková 3:0

Barbora Dětková

TKBC Praha

 

 

 

26. -57kg JB 12/13 3*1,5min

 

Vítěz zápasu č. 4

David Bochkarov

Bochkarov 2:1

Antonín Kotalík

Lanna gym

 

 

 

27. -75kg 3*2min

 

Vítěz zápasu č. 5

David Zambaga

Storm Fight Academy Č.B.

Zambaga 3:0

Lukáš Gregušiak

ThaiBoxing gym Zlín

 

 

 

28. -63,5kg JG 16/17 3*2min

 

 

Veronika Jungvirtová

Gladiators gym Č.B.

Jungvirtová 2:1

Andrea Šílená

X Gym Praha

 

 

 

29. -60kg JG 14/15 3*2min

 

 

Sára Kadlecová

Gladaitors gym Č.B.

Davidová 3:0

Dominika Davidová

Gladiators gym Milevsko

 

 

 

30. -71kg 3*2min

 

Vítěz zápasu č. 7

nenastoupil

 

Roman Schwarz

SK Centrum bojových umění Č.B.

 

 

 

31. -71kg 3*3min

SUPERLIGA

 

Jaroslav Dubský

Gladiators gym Č.B.

Didiaev KOB

Timur Didiaev

TKBC Praha

 

Plánovaná akce

Kalendář akcí

Prosinec 2022
PoÚtStČtSoNe
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Export ics

Sledujte nás na Facebooku