Sledujte nás na sociálních sítích

14. Veřejný trénink dětí a mládeže - soutěž: Kids Muaythai Challenge III - výsledky

11. 2. 2019
Přinášíme výsledky z veřejného tréninku dětí a mládeže - soutěž: Kids Muaythai Challenge III

ROUNDKICK do 7 let dívky a chlapci

1. místo

Turek Petr

Gladiators gym Č.B.

2. místo

Topolčany Zuzana

MT TIK-TAK ROKYCANY, z.s

3. místo

Mandová Marlen

MT TIK-TAK ROKYCANY, z.s

 

ŠVIHADLO do 7 let dívky a chlapci

1. místo

Mandová Marlen

MT TIK-TAK ROKYCANY, z.s

2. místo

Turek Petr

Gladiators gym Č.B.

3. místo

Topolčany Zuzana

MT TIK-TAK ROKYCANY, z.s

 

ROUNDKICK 8-10 let dívky

1. místo

Ottichová Jolana

THAI BOX DEVILS TŘEBÍČ z.s.

2. místo

Pekárková Klára

THAI BOX DEVILS TŘEBÍČ z.s.

3. místo

Vávrová Lucie

THAI BOX DEVILS TŘEBÍČ z.s.

 

ŠVIHADLO 8-10 let dívky

1. místo

Molová Natálie

Gladiators gym Č.B.

2. místo

Pekárková Klára

THAI BOX DEVILS TŘEBÍČ z.s.

3. místo

Horká Šarlota

THAI BOX DEVILS TŘEBÍČ z.s.

 

KLINČ 8-10 let dívky

1. místo

Horká  Šarlota

THAI BOX DEVILS TŘEBÍČ z.s.

2. místo

Mikotová Sára

Gladiators gym Č.B.

3. místo

Ottichová Jolana

THAI BOX DEVILS TŘEBÍČ z.s.

3. místo

Vávrová Lucie

THAI BOX DEVILS TŘEBÍČ z.s.

 

WAI KRU 8-10 let dívky a chlapci

1. místo

Molová Natálie

Gladiators gym Č.B.

2. místo

Vobořil Petr

Spolek Leónidás Gym Muay Thai Dubí

3. místo

Vinduška Jakub

Spolek Leónidás Gym Muay Thai Dubí

 

 

ROUNDKICK 8-10 let chlapci

1. místo

Jelínek Pavel

Gladiators gym Č.B.

2. místo

Ježek Jakub

Spolek Leónidás Gym Muay Thai Dubí

3. místo

Veselý Dan

THAI BOX DEVILS TŘEBÍČ z.s.

 

ŠVIHADLO 8-10 let chlapci

1. místo

Veselý Dan

THAI BOX DEVILS TŘEBÍČ z.s.

2. místo

Vostatek Pavel

MT TIK-TAK ROKYCANY, z.s

3. místo

Knap Tomáš

Schulz gym z.s.

 

KLINČ 8-10 let chlapci

1. místo

Jelínek Pavel

Gladiators gym Č.B.

2. místo

Vostatek Pavel

MT TIK-TAK ROKYCANY, z.s

3. místo

Ježek Jakub

Spolek Leónidás Gym Muay Thai Dubí

3. místo

Nebřenský Martin

Spolek Leónidás Gym Muay Thai Dubí

 

ROUNDKICK 11-13 let dívky

1. místo

Černá Nicol

Spolek Leónidás Gym Muay Thai Dubí

2. místo

Jílková Viktorie

MT TIK-TAK ROKYCANY, z.s

3.místo

Balodová Klára

Spolek Leónidás Gym Muay Thai Dubí

 

ŠVIHADLO  11-13 let dívky

1. místo

Jílková Viktorie

MT TIK-TAK ROKYCANY, z.s

2. místo

Ottichová Klára

THAI BOX DEVILS TŘEBÍČ z.s.

3. místo

Balodová Klára

Spolek Leónidás Gym Muay Thai Dubí

 

KLINČ 11-13 let dívky

1. místo

Balodová Klára

Spolek Leónidás Gym Muay Thai Dubí

2. místo

Černá Nicol

Spolek Leónidás Gym Muay Thai Dubí

3. místo

Jílková Viktorie

MT TIK-TAK ROKYCANY, z.s

3. místo

Hubínková Martina

Gladiators gym Č.B.

 

WAI KRU 11-13 let dívky a chlapci

1. místo

Barták Tobiáš

HANUMAN GYM PRAHA z.s.

2. místo

Šimůnek Matěj

Spolek Leónidás Gym Muay Thai Dubí

3. místo

Mol Filip

Gladiators gym Č.B.

 

 

ROUNDKICK 11-13 let chlapci

1. místo

Homič Alan

Spolek Leónidás Gym Muay Thai Dubí

2. místo

Černý Lukáš

Spolek Leónidás Gym Muay Thai Dubí

3. místo

Šimůnek Matěj

Spolek Leónidás Gym Muay Thai Dubí

 

ŠVIHADLO 11-13 let chlapci

1. místo

Černý Lukáš

Spolek Leónidás Gym Muay Thai Dubí

2. místo

Lukavec Filip

Schulz gym z.s.

3. místo

Soukup Richard

Spolek Leónidás Gym Muay Thai Dubí

 

KLINČ 11-13 let chlapci

1. místo

Černý Lukáš

Spolek Leónidás Gym Muay Thai Dubí

2. místo

Šimůnek Matěj

Spolek Leónidás Gym Muay Thai Dubí

3. místo

Horák Radek

SPARTAK TRUTNOV, z.s. - oddíl Highlanders

3. místo

Ponec Štěpán

Spolek Leónidás Gym Muay Thai Dubí

 

ROUNDKICK 14-15 let dívky

1. místo

Trojanová Elizabeth

THAI BOX DEVILS TŘEBÍČ z.s.

2. místo

Škáchová Jana

MT TIK-TAK ROKYCANY, z.s

3. místo

Vránová Valerie

Gladiators gym Č.B.

 

ŠVIHADLO 14-15 let dívky

1. místo

Müllerová Eliška

Gladiators gym Č.B.

2. místo

Škáchová Jana

MT TIK-TAK ROKYCANY, z.s

3. místo

Kačínová Anna

MT TIK-TAK ROKYCANY, z.s

 

KLINČ 14-15 let dívky

1. místo

Vránová Valerie

Gladiators gym Č.B.

2. místo

Müllerová Eliška

Gladiators gym Č.B.

3. místo

Máchová Kateřina

Gladiators gym Č.B.

3. místo

Škáchová Jana

MT TIK-TAK ROKYCANY, z.s

 

WAI KRU 14-15 let dívky a chlapci

1. místo

Homič Daniel

Spolek Leónidás Gym Muay Thai Dubí

2. místo

Koldus František

Spolek Leónidás Gym Muay Thai Dubí

3. místo

Müllerová Eliška

Gladiators gym Č.B.

 

ROUNDKICK 14-15 let chlapci

1. místo

Homič Daniel

Spolek Leónidás Gym Muay Thai Dubí

2. místo

Barták Tobiáš

HANUMAN GYM PRAHA z.s

3. místo

Tomáš Branislav

Spolek Leónidás Gym Muay Thai Dubí

 

ŠVIHADLO 14-15 let chlapci

1. místo

Homič Daniel

Spolek Leónidás Gym Muay Thai Dubí

2. místo

Lakatoš Karel

Gladiators gym Č.B.

3. místo

Tomáš Branislav

Spolek Leónidás Gym Muay Thai Dubí

 

KLINČ 14-15 let chlapci

1. místo

Koldus František

Spolek Leónidás Gym Muay Thai Dubí

2. místo

Tomáš Branislav

Spolek Leónidás Gym Muay Thai Dubí

3. místo

Barták Tomáš

Spolek Leónidás Gym Muay Thai Dubí

3. místo

Homič Daniel

Spolek Leónidás Gym Muay Thai Dubí