Sledujte nás na sociálních sítích

15.3. MČR v Muaythai 2014/2015 - 8.kolo Praha - výsledky

17. 3. 2015
Zde přinášíme výsledky 8.kola MČR v muaythai.

Červený  roh

C.M.T.A. Rules

Modrý roh

15.3.2015    Praha

MaXimus promotion

 

 

 

 

-63,5kg 3*2min

Part 1

 

TRČKA MATĚJ

Highlanders Trutnov

vesty

Sivák Vašek

 Como-3 gym

 

Sivák 2*0

 

-60kg 3*2min

 

 

Natálie Šiplerová –

Hanuman gym Praha

 

Francizka Reisinger 

MT Linz      

 

Šiplerová 2*0

 

-82,55kg 3*2min

 

 

Lukáš Nořinský 

Thaibox Devils Třebíč

 

 Ján Staš,

SKBU Hostivař

 

Nořinský 3*0

 

-91kg 3*2min

 

 

 HŮLKA Tomáš,

 Gladiators gym Č. Budějovice

 

Christian Kurf  Ráhula Muay Thai 

 

Hůlka RSC

 

-61,23kg 3*2min

 

 

 Lukáš Kolert 

G titan Žatec  

 

 Ilechko Oleg  

MT BRNO

 

Kolert 2*1

 

-86,18kg 3*2min

 

 

Jiří  Kalenda 

Thaibox Devils Třebíč

 

Erik Ganser 

 MT Linz

 

Kalenda TKO

 

-66,68kg 3*2min

 

 

- Piš Dominik 

Hanuman Gym Praha

vesty

 SYROVÝ Marek,

Gladiators gym Č. Budějovice

 

Piš 3*0

 

-69,85kg 3*2min

 

 

Jakub Procházka

Arena fight club Brno

 

Jiří Páv –

 X Gym Praha

 

Páv TKO

 

-66,68kg 3*2min

 

 

Allen Karahodzic

 MT Linz

 

 Artur Tarasjuk,

Lanna Gym Praha

 

Tarasjuk TKO

 

69,85kg 3*2min

 

 

Vít Josef –

Aplik Muay Thai

pokračuje

Tadeáš Růžička,

 Lanna Gym Praha

 

Růžička 3*0

 

-72,57kg 3*2min

 

 

 Lukáš Zenkl,

SKBU Hostivař

 

Arvanitopulos Filip

 MT BRNO

 

Zenkl KO

 

 

 

 

 

 

 

 

Part 2

 

-76,2kg 3*2min

 

 

Petřík František –

Hanuman gym praha -

 

Kučerka Petr, SKP Thaiboxing Holešov

 

Petřík 2*0

 

-72,5kg 3*2min

 

 

Oldřich - Budinka - KBC Tábor

 

Igor Maryščin

Lanna Gym Praha

 

Maryščin 3*0

 

-76,2kg 3*2min

 

 

 Sawicky Martin

 Como-3 gym

 

Vítek Hruška –

 Aplik Muay Thai

 

Hruška 2*0

 

-66,68kg 3*2min

vesty

 

Martin Firbach,

SKBU Hostivař

 

Valášek Timos

 MT BRNO

 

Firbach KO

 

-48kg 3*1,5min

vesty

 

Daniel – Maj

Leonidas Gym Muay Thai Teplice

 

Vojtěch Drda  G titan Žatec

 

Drda TKO

 

-52kg 3*2min

vesty

 

Simona Pressová

 Arena fight club Brno

 

 Novotná Edita

 Macak´s GYM Pardubice

 

Novotná TKO

 

-72,57kg 3*2min

 

 

Novotný-Petr

THAI BOX LUKA J.S.

 

Vít Vokoun

Tik Tak Rokycany

 

Vokoun TKO

 

-63,5kg 3*2min

vesty

 

 Jakub Hošek

 

Mirko Prokeš 

 Arena fight club Brno

 

Prokeš 2*0

 

-61kg 3*2min

 

 

Sylvie Makovská Krčová - Hanuman Gym Praha

 

Velínová Monika            Macak´s GYM Pardubice

 

Velínová 3*0

 

-72kg 3*2min

vesty

 

Michaela Seidlová,

SKBU Hostivař,

 

Helena Fábryová,

Lanna Gym Praha

 

Fábryová 2*1

 

-39kg 3*1,5min

vesty

 

Martin Petráš 

Tik Tak Rokycany

 

Branislav  - Tomáš  Leonidas Gym Muay Thai Teplice

 

Remíza

 

 

Part 3

 

-57kg 3*1,5min

vesty

 

Miroslav Svoboda

G titan Žatec

 

Radek Štádler  

 Tik Tak Rokycany

 

Štádler 2*1

 

-62kg 3*2min

 

 

Alena Hladiková-

KTSO Praha J.V.

 

Olahová Petra,, Macak´s GYM Hradec Králové

 

Olahová 2*0

 

-66,68kg 3*2min

 

 

Kucarov Michal  Hanuman gym Praha

 

 Renat Beket Spejbl gym

 

Kučarov 2*1

 

-72,57kg 3*2min

 

 

Kubina, Matěj, 

 MT Sokol Mělník

 

Achmed Umachanov-

KTSO Praha

 

Umachanov 3*0

 

-69,85kg 3*2min

 

 

Yevgeniy Kediarov 
TKBC Praha

 

Pupena, Pavel
RSF Praha

 

Pupena 3*0

 

-69,85kg 3*2min

 

 

Jan Chroust

Spejbl gym Praha

 

Tadeáš Růžička,

 Lanna Gym Praha

 

Růžička 3*0