Sledujte nás na sociálních sítích

81 MČR v Muaythai 2017/2018 děti, junioři, ženy, senioři - 2.kolo Brno - výsledky

11. 10. 2017
Přinášíme výsledky 2.kola MČR v muaythai 2017/2018

Červený  roh

       C.M.T.A.

Modrý roh

Brno 8/10/2017  - 2.kolo

IFMA  rules

 

 

Part  1

 

-81kg 3*2min

Muaythai

 

Jan Patera –

Shovel's  Gym Nymburk

Křistek RSC

Křistek David

Como-3 gym

 

 

 

+91kg 3*2min

Muaythai

 

Karel Lochman

 

Lochman RSC

 Kuchařík - Lubomír - Valetudo RK Znojmo

 

 vítěz pokračuje

 

 

 

 

-67kg 3*2min

Muaythai

 

Michal Kynl

 X Gym Praha

Kynl TKO

Zbořil Kamil 

SK Pretorian,

 

 

 

-57kg 3*2min

Muaythai

 

Osetrova - Maria –

Hanuman Gym Praha

Stúrová 3*0

Natálie Stúrová

Mudroch Team Praha

 

 

 

-67kg 3*2min

Muaythai

 

Michal Slabihoudek

X gym Praha

Martínek 3*0

MARTÍNEK Tomáš,

Good luck gym Hradec Králové

 

 

 

-75kg 3*2min

Muaythai

 

Škréta - Josef –

Hanuman Gym Praha

Škréta TKO

Vyhnálek - Sergej - 

Valetudo RK Znojmo

 

 

 

-60kg 3*2min

Muaythai

 

 Eliášová Kamila

Muay Thai Olomouc

Zápas není.

Zarina Apakova

Mudroch Team Praha

 

 

 

-75kg 3*2min

Muaythai

 

Jan Sedlaček –

Aplik Muay Thai

Antoš 2*1

ANTOŠ Martin,

Good luck gym Hradec Králové

 

 

 

-57kg 3*2min

Muaythai

 

Vera Korbasova

 X Gym Praha

Korbasova RSC

Moravcová - Zuzana –

Valetudo RK Znojmo

 

 

 

-81kg 3*2min

Muaythai

 

Adam Masura

ARENA FIGHT CLUB BRNO

Považan 2*1

Filip Považan

 spejbl gym 

 

 

 

-63,5kg 3*2min

Muaythai

 

Škréta - František –

Hanuman Gym Praha

Škréta 3*0

Faron David,

Gibu gym

 

 

 

 

 

 

-67kg 3*2min

Muaythai

 

Tomas Boda

 X Gym Praha

Ivaniuk 3*0

 Ivaniuk Igor 

SK Pretorian

 

 

 

-52kg 3*1min

Muaythai

 

Lukáš  Klaška –

Leonidas Gym Muay Thai Teplice

Vesty

Klaška RSC

Šimon Michna

Svarog gym

 

 

 

-75kg 3*2min

Muaythai

 

David Jecha -

Shovel's Gym Nymburk

Brauner 2*1

Brauner - Kryštof –

Valetudo RK Znojmo

 

 

 

-67kg 3*2min

Muaythai

 

Jakub Štolc

Vesty

Lengal TKO

Nick Lengal,

 gibu gym.

 

 

 

-33kg 3*1min

Muaythai

 

Alan - Homič –

Leonidas Gym Muay Thai Teplice 

Vesty

Homič 3*0

Svoboda - Šimon –

Valetudo RK Znojmo

 

 

 

-71kg  3*2min

Muaythai

 

Ivan Moudřík

Rexha 3*0

Arben Rexha

ARENA FIGHT CLUB BRNO

 

 

 

+91kg 3*2min

Muaythai

 

František Suske

 

Lochman RSC

Karel Lochman

 

 

 

 

-38kg 3*1,5min

Muaythai

 

Jan Habijanic ,

Hron Gym,

Vesty

Hvězda 2*1

HVĚZDA Tomáš

Good luck gym Hradec Králové

 

 

 

+91kg 3*2min

Muaythai

 

Sebastian Silicato,

Hron gym,

Silicato 3*0

Vrátník - Pavel –

Valetudo RK Znojmo

 

 

 

-60kg 3*1,5min

Muaythai

 

Denis Tymofiev

Vesty

Stein 3*0

Damian Stein

Svarog gym

 

 

 

-60kg 3*2min

Muaythai

 

Petr Maxim Florian

 

Vesty

Florian 2*1

Halamiček Vojtěch

gibu gym