Sledujte nás na sociálních sítích

82 MČR v Muaythai 2017/2018 děti, junioři, ženy, senioři - 3.kolo Praha - výsledky

29. 10. 2017
Přinášíme výsledky 3.kola MČR v muaythai 2017/2018

Červený  roh

C.M.T.A. Rules

Modrý roh

28/10/2017 Praha – MČR 3.kolo

RING   A

 

 

PART 1

 

 

 

 

1-67kg 3*2min

Muaythai

 

 Tomáš Skřivan –

 Aplik Muay Thai

Kynl 2*1
Michal Kynl – 
X Gym Praha 

 

 

 

2-71kg 3*2min

Muaythai

 

Schloff - Denis 
KBC Tábor

Karika 3*0

Karika Daniel, 
 gibu gym 

 

 

 

3-75kg 3*2min

Muaythai

 

Škréta - Josef –

Hanuman Gym Praha

Škréta 3*0

Nádvorník Ladislav

TKB Teplice, z.s.

 

 

 

4-81kg 3*2min

Muaythai

 

Křistek David

Como-3 gym,

Křístek ABD

BOUCHA - David

KURO GYM OSEK z.s.

 

 

 

5-81kg 3*2min

Muaythai

 

David Růžička,

Palec Gym,

Růžička 3*0

Šlerka  Martin  -Fight club Nové Město n.M./Žďár n.S. 

 

 

 

6-86kg 3*2min

Muaythai

 

Podaný Michal,

MG Team

Surý 3*0

Surý Tomáš 
 ThaiBoxing Gym Zlín

 

 

 

7-75kg 3*2min

Muaythai

 

Fadrhons - Filip –

Hanuman Gym Praha

Fadrhons KOH

Brauner - Kryštof –

Valetudo RK Znojmo

 

 

 

8-81kg 3*2min

Muaythai

 

Jakub Javůrek

«Oyama's Team Praha

Kupčík RSC

 KUPČÍK - Josef

 KURO GYM OSEK z.s.

 

 

 

9-69kg 3*2min

Muaythai

 

Dino Černý
Spejbl gym
Absolon 3*0
Absolon Jiří  
ThaiBoxing Gym Zlín

 

 

 

10-63,5kg 3*2min

Muaythai

 

Holík – Lubomír

Gauner Club Jihlava

Fiala KOH

Jindřich Fiala

Muaythai Tik Tak

 

 

 

11-57kg 3*2min

Muaythai

 

Livonec Petr

 TKB Teplice, z.s.

Kýnl 3*0

Vítěz zápasu č.1

Michal Kýnl, X Gym Praha

 

 

 

 

 

 

Červený  roh

C.M.T.A. Rules

Modrý roh

28/10/2017 Praha – MČR 3.kolo

 

 

 

RING   A

 

 

PART 2

 

 

 

 

12-67kg 3*2min

Muaythai

 

 Jan Černý,  
Palec Gym,
Černý 3*0
Repáč Martin
 Muay thai Chomutov Zak‘s team

 

 

 

13-67kg 3*2min

Muaythai

 

Josef Slobodník,

 Lanna gym

Martínek 3*0

MARTÍNEK Tomáš,

 Good luck gym Hradec Králové

 

 

 

14-75kg 3*2min

Muaythai

 

Kedyarov – Dmitrij – 
TKBC Praha

Kedyarov 3*0

David Jecha –

Shovel‘s Gym Nymburk

 

 

 

15-86kg 3*2min

Muaythai

 

Martin Werner

Hakim gym Kladno

Werner 3*0

Tomáš Pecháček

 «Oyama‘s Team Praha

 

 

 

16+91kg 3*2min

Muaythai

 

Karel Lochman    Bulldog Gym C.F.T. Mladá Boleslav

Lochman KOH

Vrátník – Pavel – Valetudo RK Znojmo

 

 

 

17-81kg 3*2min

Muaythai

 

Filip Považan

spejbl gym

Považan RSC

Rudolf-Jelínek-

KTSO Praha J.V.

 

 

 

18-86kg 3*2min

Muaythai

 

Lukáš Sitaru,

 Lanna gym Praha

Anděl 2*1

Anděl Jakub –

BT GYM PRAHA

 

 

 

 

 

 

 

Červený  roh

C.M.T.A. Rules

Modrý roh

28/10/2017 Praha – MČR 3.kolo

 

 

 

RING   B

 

 

Part  1

 

-67kg 3*2min

 

 

KUBÁT - David

KURO GYM OSEK z.s.

Vesty

Kučera RSC

Kučera David
TKB Teplice, z.s.

 

 

 

-57kg 3*2min

 

 

Denis Hnídek

spejbl gym

Vesty

Hnídek 3*0

Vojtěch Drda  

G- titan Zatec 

 

 

 

-57kg 3*2min

 

 

Věra Korbášová –

 X Gym Praha

Korbášová 3*0

Pfeiferová Martina –

BT GYM PRAHA

 

 

 

-63,5kg 3*2min

 

 

Lucie Nováková –

X Gym Praha

Eliášová 3*0

 Eliášová Kamila, Muay Thai Olomouc /TKBC Praha

 

 

 

-67kg 3*1,5min

 

 

Martin Demeter,

 Hakim gym Kladno

Vesty

Demeter RSC

 KONDRYCH Sergej Gladiators gym Č.Budějovice

 

 

 

6-51kg 3*1,5min

 

 

Daniel -  Homič –

Leonidas Gym Muay Thai Teplice

Vesty

Homič RSC

Daniel Teska,

 Lanna gym Praha.

 

 

 

 

 

 

7-51kg 3*2min

 

 

Žirovnická - Tereza

 KBC Tábor

Vesty

Parýzková 3*0

Barbara Parýzková

 Muaythai Tik Tak

 

 

 

8-54kg 3*2min

 

 

Kolářová Michaela,

MG Team

Eštoková 3*0

Eštoková Lucie,

Como-3 gym,

 

 

 

9-81kg 3*2min

 

 

RŮŽIČKA Petr, Gladiators gym Č. Budějovice

Vesty

Růžička RSC

Tomáš Toferner

G- Titan Zatec 

 

 

 

10-81kg 3*2min

 

 

Ondřej Malina –

AMT

Vesty

Malina 3*0

HANTSCH Lukáš,

 Good luck gym Hradec K.

 

 

 

11-36kg 3*1min  - 9/10

 

 

SCHNEIDER David, 
Gladiators gym Č. Budějovice

Vesty

Svoboda 3*0

Svoboda - Šimon –

Valetudo RK Znojmo

 

 

 

Červený  roh

C.M.T.A. Rules

Modrý roh

28/10/2017 Praha – MČR 3.kolo

 

 

 

RING   B

 

 

Part  2

 

12-32kg 3*1min – 9/10

 

 

Pulec Daniel, 
MG Team

Vesty

Pulec 2*1

Matěj - Šimůnek –

Leonidas Gym Muay Thai Teplice

 

 

 

13-63,5kg 3*2min

 

 

Dominika Pillerová, 

Velínová RSC

Velínová Monika,

MG Team,

 

 

 

14-57kg 3*2min

 

 

Fries Lukáš,

Hamr gym

Vesty

Hnídek 3*0

Vítěz zápasu č.2

Denis Hnídek spejbl gym

 

 

 

15-57kg 3*2min

 

 

Káťa Černá

G-Titan Zatec

Korbášová RSC

Vítěz zápasu č.3

Věra Korbášová, X gym

 

 

 

16-63,5kg 3*2min

 

 

Kotrčová-Anna-

KTSO Praha J.V

Eliášová 2*1

Vítěz zápasu č.4

Kamila Eliášová, MT Olomouc/TKBC Praha

 

 

 

17-54kg 3*2min

 

 

Kristýna Svejkovská –

Aplik Muay Thai

Weberová 2*1

 Weberová Nikol
 Muay thai Chomutov Zak's team 

 

 

 

18-51kg 3*1,5min

 

 

Karel Malák – 

River Side Fighters Praha

Vesty

Homič ABD

Vítěz zápasu č.6

Daniel Homič, Leonidas gym Teplice


 

 

 

19-32kg 3*1min – 9/10

 

 

JELÍNEK Pavel, 
 Gladiators gym Č. Budějovice

Vesty

Šimůnek 3*0

Vítěz zápasu č.12

Matěj Šimůnek, Leonidas gym Teplice