Sledujte nás na sociálních sítích

83 MČR v Muaythai 2017/2018 děti, junioři, ženy, senioři - 4.kolo Praha - výsledky

23. 11. 2017
Přinášíme výsledky 4.kola MČR v muaythai 2017/2018

Červený  roh

C.M.T.A. Rules

Modrý roh

18/11/2017 – MČR 4.kolo Praha

Part 1

 

 

RING  A

 

 

 

 

63,5kg 3*2min

Muaythai

 

Repcak Stefan –

Hanuman Gym Praha

Ivaniuk RSC

Ihor Ivaniuk 

SK Pretorian

 

 

 

-71kg 3*2min

Muaythai

 

Roman Kvapil,

Hron gym,

Šroll 3:0

David Šroll –

Hanuman gym Praha

 

vítěz pokračuje

 

-75kg 3*2min

Muaythai

 

Filip Fadrhons –

Hanuman Gym Praha

Fadrhons MED.

Nádvorník Ladislav

TKB Teplice, z.s.

 

 

 

-75kg 3*2min

Muaythai

 

David Jecha –

Shovel's Gym Nymburk

Srdínko 2:1

Petr Srdínko –

X Gym Praha

 

 

 

-67kg 3*2min

Muaythai

 

Pluháček Viktor,

Jetsaam Gym Brno,

Livonec 2:1

Livonec Petr

TKB Teplice, z.s.

 

 

 

-75kg 3*2min

Muaythai

 

Kolčava Michal

Muay thai Chomutov Zak's team

Pozníček KOB

Libor Pozníček,

Lanna gym Praha

 

 

 

-81kg 3*2min

Muaythai

 

Křístek David

Como 3 gym Třinec

Křístek 3:0

David Růžička,

Palec Gym,

 

 

 

-71kg 3*2min

Muaythai

 

Antonin Coufal –

Aplik Muay Thai

Coufal 2:1

Arben Rexha ARENA FIGHT CLUB BRNO

 

 

 

-63,5kg 3*2min

Muaythai

 

Rudolf Procházka-

Hanuman gym Praha

Gerbel 2:1

Gerbel Jakub,

MG Team

 

 

 

-67kg 3*2min

Muaythai

 

Jan Černý, 

Palec Gym,

Černý 3:0

Repáč Martin Muay thai Chomutov Zak's team

 

 

 

-91kg 3*2min

Muaythai

 

Michael Jeřábek

 SK Pretorian

Jeřábek 3:0

MOL Filip,Gladiators gym Č. Budějovice

 

 

 

 

 

 

-71kg 3*2min

 

 

Absolon Jiří 

ThaiBoxing Gym Zlín

Kontumačně vyhrál Absolon

Vítěz zápasu č.1

 

 

 

-81kg 3*2min

Muaythai

 

 David Růžička,

Palec Gym,

Kontumačně vyhrál Patera

 Jan Patera –

Shovel's  Gym Nymburk

 

 

 

67kg 3*2min

Muaythai

 

Josef Slobodník,

 Lanna gym Praha

Kynl 2:1

Michal Kynl –

X Gym Praha

 

 

 

 

 

Červený  roh

C.M.T.A. Rules

Modrý roh

18/11/2017 – MČR 4.kolo Praha

Part  1

 

 

RING  B

 

 

 

 

-35kg 3*1min 10/11

Muaythai

 

SCHNEIDER David,

Gladiators gym Č. Budějovice

Vesty

Svoboda 2:1

Svoboda - Šimon –

Valetudo RK Znojmo

 

 

 

-32kg 3*1min 8/9

Muaythai

 

Petr Jisl

Vesty

Pulec 2:1

Pulec Dan,

MG Team

 

vítěz pokračuje

 

 

 

 

-54kg 3*2min

Muaythai

 

Eštoková Lucie,

Como-3 gym

Sobotková 3:0

Sobotková Kristýna,

MG Team

 

 

 

-57kg 3*2min

Muaythai

 

Lukáš -  Klaška - Leonidas Gym Muay Thai Teplice  

Vesty

 Klaška 3:0

Tomáš Moudřík 

 

vítěz pokračuje

 

 

 

 

-54kg 3*2min

Muaythai

 

Weberová Nikol

Muay thai Chomutov Zak's team

Kolářová 3:0

 Kolářová Michaela,

 MG Team,

 

 

 

-60kg 3*2min

Muaythai

 

Markéta Dvořáková

Hrníčková 3:0

Hrníčková Monika –

 BT GYM PRAHA

 

 

 

-67kg 3*2min 14/15

Muaythai

 

Martin Demeter,

Hakim gym Kladno

Vesty

Demeter 3:0

 František -  Koldus – Leonidas Gym Muay Thai Teplice   

 

 

 

-63,5kg 3*2min

Muaythai

 

Eliášová - Kamila –

TKBC Praha

Velínová 3:0

Velínová Monika,

MG Team

 

 

 

-63,5kg  3*1,5min 12/13

Muaythai

 

TONCAR Lukáš,

Gladiators gym Č. Budějovice, 

Vesty

TONCAR 3:0

Tomáš -Ružička - Leonidas Gym Muay Thai Teplice 

 

 

 

-70kg 3*2min

Muaythai

 

Martina Panáčková

Vesty

Burešová 3:0

Burešová Michaela,

MG Team,

 

 

 

-33kg 3*1min 8/9

Muaythai

 

JELÍNEK Pavel,

 Gladiators gym Č. Budějovice

Vesty

JELÍNEK 2:1

Kuba - Vinduška –Leonidas Gym Muay Thai Teplice  

Červený  roh

C.M.T.A. Rules

Modrý roh

18/11/2017 – MČR 4.kolo Praha

Part  2

 

 

RING  B

 

 

 

 

-75kg 3*2min

Muaythai

 

Vacek Filip,

MG Team

Vesty

Kuča 3:0

Kuča David  

ThaiBoxing Gym Zlín

 

 

 

-81kg 3*2min 16/17

Muaythai

 

Matěj Ianioglo

Vesty

Malina KOB

 Ondřej Malina –

Aplik Muay Thai

 

 

 

-32kg 3*1min 8/9

Muaythai

 

Alan - Homič - Leonidas Gym Muay Thai Teplice  

Vesty

Homič 2:1

Pulec Dan,

MG Team

 

 

 

-57kg 3*2min

Muaythai

 

Dvorský Lukáš,

MG Team

Vesty

Dvorský RSC

Lukáš -  Klaška - Leonidas Gym Muay Thai Teplice  

 

 

 

-63,5kg 3*2min 14/15

Muaythai

 

Umachanov-Islam-

KTSO Praha J.V.

Vesty

Umachanov 3:0

Michal Demeter

Lanna gym Praha

 

 

 

-54kg 3*2min

Muaythai

 

Osetrova - Maria-

 Hanuman Gym Praha

Šafrová KOB

Šafrová Olga – 

BT GYM PRAHA