Sledujte nás na sociálních sítích

91 MČR v Muaythai 2017/2018 děti, junioři, ženy, senioři - 12. kolo Karviná - výsledky

28. 5. 2018
Přinášíme výsledky 91 MČR v Muaythai 2017/2018 děti, junioři, ženy, senioři - 12. kolo Karviná

Červený  roh

C.M.T.A. Rules

Modrý roh

26/5/2018   Karviná 12.kolo MČR    
  Part 1  
     
-53kg 3*1min Exh. Vesty - Exhibice  

Oskar Verner,

Como-3 gym
remíza

Ivan Kočiřík,

Como-3 gym
     

-38kg 3*1min Exh.

Vesty - Exhibice

 

Pavla Heczkova,

Como-3 gym

remíza

Sebastian Maloch,

Como-3 gym

 

 

 

-35kg 3*1min Exh.

Vesty - Exhibice

 

Petr Kotala,

Como-3 gym

Kotala KOH

Ivan Kočiřík,

Como-3 gym

 

 

 

-38kg 3*1min

Vesty

 

Adrian Horvath,

Hamr gym

Horvath 3:0

 Šimon Svoboda,

Valetudo RK Znojmo

 

Vítěz postupuje

 

 

 

 

-75kg 3*2min

Vesty

 

Ondřej Giňovský,

Svarog gym

Giňovský 3:0

Štěpán Brožek,

SPARTAK Trutnov- HIGHLANDERS

 

Vítěz postupuje

 

 

 

 

-71kg 3*3min

Pyramida Dragon

 

Dominik Tabor,

 Como-3 gym, CZ

Tabor 3:0

Michal Vachutka,

Rivals gym Opava, CZ

 

 

 

-71kg 3*3min

Pyramida Dragon

 

Jiří Absolon,

Thaiboxing gym Zlín, CZ

Absolon 3:0

Kristian Nguyen,

Slovakia

 

 

 

-81kg 3*3min

Pyramida Dragon

 

David Křistek,

Como-3 gym CZ

Křistek TKO

Adrian Babela,

Slovakia

 

 

 

-54kg 3*2min

Vesty

 

Daniel Homič,

Leonidas Gym Muay Thai Teplice  

Homič ABD

Adam Horvath,

Hamr gym

 

 

 

-81kg 3*2min

 

 

Antonín Dušek,

 Naresuan gym Tachov

Dušek KOB

Kryštof Brauner,

Valetudo RK Znojmo

 

 

 

Červený  roh

C.M.T.A. Rules

Modrý roh

26/5/2018   Karviná 12.kolo

 

 

-60kg 3*1,5min

Vesty

 

Ivan Danihel,

Vagabund gym Hodonín

Mrkvica 3:0

Radek Mrkvica,

Hamr gym

 

 

 

-32kg 3*1min

Vesty

 

Lukáš Pandula,

Bonus Gym z.s.

Pandula 3:0

Alan Homič,

Leonidas Gym MT Teplice

 

 

 

-75kg  3*2min

Vesty

 

Karel Ořechovský,

Hamr gym

 

Ondřej Giňovský,

Svarog gym

 

Giňovsky Disq.

 

-38kg 3*1min

Vesty

 

Šimon Verner,

Leonidas Gym MT Teplice 

Verner 3:0

Adrian Horvath,

Hamr gym

 

 

 

-32kg 3*1min exhibice

Vesty - Exhibice

 

David Pandula,

Bonus Gym z.s.

remíza

Marie Cebulová,

Hamr gym

 

 

 

-32kg 3*1min

Vesty

 

 Tomáš Glovčík,

Como-3 gym

Glovčík 2:1

 Matěj Šimůnek,

 Leonidas Gym MT Teplice 

 

 

 

-57kg 3*2min

 

 

Lucie Eštoková,

Como-3 gym

Eštoková 2:1

Jana Zatloukalová,

Bonus Gym z.s.

 

 

 

-57kg 3*3min

Finále pyramidy

 

Karolína Klusová,

Como-3 gym Třinec, CZ

Klusová 3:0

Věra Korbašová,

X gym Praha, CZ

 

 

 

-71kg 3*3min

Finále pyramidy

 

Dominik Tabor,

Como-3 gym

Tabor RSC

Jiří Absolon,

Thaiboxing gym Zlín

 

 

 

-81kg 3*3min

Finále pyramidy

 

Milan Kratochvila

Slovakia

Křistek 2:1

David Křistek,

Como-3 gym

Plánovaná akce

Kalendář akcí

Prosinec 2018
PoÚtStČtSoNe
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Export ics

Sledujte nás na Facebooku