Sledujte nás na sociálních sítích

94 MČR v Muaythai 2018/2019 děti, junioři, ženy, senioři - 3. kolo Brno - výsledky

5. 11. 2018
Přinášíme výsledky 94 MČR v Muaythai 2017/2018 děti, junioři, ženy, senioři - 3. kolo Brno

94.MČR – 3/11/2018 Brno –

3.kolo 2018/2019

C.M.T.A. Rules

 

Červený roh

 

Modrý roh

-48kg 3*1,5min

vesty

 

Černý Lukáš

TKB Teplice

Lazarević 2:1

Ognjen Lazarević

Slovenija

 

 

 

-67kg 3*2min

 

 

Panáčková Martina

Jetsaam Gym

Kotrčová 3:0

Kotrčová Anna

KTSO Praha J.V.

 

vítěz pokračuje

 

 

 

 

-44kg 3*1,5min

vesty

 

Verner Šimon

Leonidas gymTeplice

Verner 3:0

Sebastjan Zupanc

Slovenija

 

 

 

-71kg 3*2min

 

 

Fleischer Richard

Jetsaam Gym

Černý 2:1

Černý Dino

Spejbl gym 

 

 

 

-51kg 3*1,5min

vesty

 

Barták Tobiáš

Hanuman gym Praha

Barták 3:0

Zan Ilic

Slovenija

 

 

 

-57kg 3*2min

 

 

Kubíčková Věra

KBC Tábor

Brezovská 2:1

Brezovská Natália

Slovensko

 

vítěz pokračuje

 

-25kg  3*1min

 

 

Gašparec Milan

Leonidas gym Teplice

Kachlík 3:0

Kachlík Tomáš

ARENA FIGHT CLUB BRNO

 

 

 

-71kg 3*2min

 

 

Mlejnková Lucie

X gym Praha

Mlejnková 3:0

Bojana Šebenik

Slovenija

 

 

 

-26kg 3*1min

vesty

 

Hubáček Jaroslav

ARENA FIGHT CLUB BRNO

Hubáček 2:1

Turek Petr                     Gladiators gym Č. Budějovice

 

 

 

-67kg 3*2min

vesty

 

Škucová Andrea

Muay Thai Olomouc

Koca 3:0

Koca Nastasija

Slovenija

 

 

 

-63,5kg

 

 

Štěpánová Anna

Gladiators gym Č. Budějovice

Štěpánová 3:0

Wilson Sára

Slovensko

 

 

 

-75kg 3*2min

 

 

Hoboth Erik

Slovensko

Golob ABD

Golob Aleš

Slovenija

 

 

 

-45kg 3*1,5min

Vesty

 

Indruch Aris

Muay Thai Olomouc

Indruch 3:0

 

Gadzhiev Abdul

Spejbl gym

 

 

 

-75kg 3*2min

 

 

Kůča David

ThaiBoxing Gym Zlín

Syrový 2:1

Syrový Marek

Palec Gym

 

 

 

-91kg 3*2min

 

 

Slaběňák Adam

Jetsaam Gym

Slaběňák 2:1

Vachoušek Melvin

Lanna Gym

 

 

 

-86kg 3*2min

 

 

Gardlo Ondřej

Muay Thai Olomouc

Šmíd 2:1

Šmíd Denis

Good luck gym Hradec Králové

 

 

 

-81kg 3*2min

 

 

Dušek Antonín

Naresuan gym Tachov 

Malina 3:0

Malina Ondřej

Aplik Muaythai

 

 

 

-71kg 3*2min

 

 

Ihor Ivaniuk

Pretorian gym Pardubice

Vorkapic MED

Vorkapic Saso

Slovenija

 

 

 

-71kg 3*2min

 

 

Pajtaš Jan

Hron gym 

Pajtaš 3:0

Slobodník Josef

Lanna Gym Praha

 

 

 

-57kg 3*1,5min

vesty

 

Voronin Vladimír

ARENA FIGHT CLUB BRNO

Voronin 3:0

Mičev Kristián

Muay Thai Olomouc

 

 

 

-63,5kg 3*2min

vesty

 

Petr Maxim Florian

Hron gym

Bartoš 3:0

Bartoš Dominik

Aplik Muaythai

 

 

 

-67kg 3*2min

 

 

Furter Nick

SK Pretorian

Koníček 3:0

Koníček Martin

Valetudo RK Znojmo

 

 

 

-81kg 3*2min

 

 

Trnka Aleš

GIBU X GYM

Taran KOH

Taran Vlad

GOOD LUCK GYM Hradec Králové

 

 

 

-67kg 3*2min

 

Vítěz zápasu č.2

Ošková Karolína

Slovensko

Kotrčová 3:0

Kotrčová Anna

KTSO Praha

 

 

 

-57kg 3*2min

 

 

Zatloukalová Jana

Bonus Gym z.s.

 

 

Vítěz zápasu č.6

-nenastoupil soupeř

 

 

 

-71kg 3*2min

 

 

Kubinec Kryštof

Jetsaam Gym

Skotal 3:0

Skotal Ondřej 

ARENA FIGHT CLUB BRNO