Sledujte nás na sociálních sítích

Internetový obchod ThajskaMast.cz a C.M.T.A. oznámily spolupráci

17. 5. 2019
Česká Muaythai Asociace uzavřela partnerství, které spojilo český národní svaz thajského boxu s prodejcem thajských mastí a olejů značky Namman Muay. Internetový obchod ThajskaMast.cz nabízí řadu produktů podle originální thajské receptury z kvalitních přírodních složek a klubům C.M.T.A. je slibuje za zvýhodněné ceny.

Masti a oleje značky Namman Muay pochází z Thajska a díky skvělým výsledkům se těší velké oblibě po celém světě. Na trhu se tato značka objevila poprvé v roce 1960, ale recept na přípravu mastí a olejů se předává již dlouho z generace na generaci.

Masírování bojovníků thajským olejem se stalo součástí každé předzápasové přípravy, protože svaly se dokonale prokrví a připraví na maximální námahu. Efekt zahřátí a prokrvení svalů pomáhá k předcházení a zmírnění zranění. Po skončení zápasů a tréninků aplikace přípravků uleví namoženým svalům a výrazně mírní pohmožděniny a podlitiny z kopů a úderů.

Kluby registrované v České Muaythai Asociaci mohou nakoupit produkty Namman Muay se slevou, která ale platí pouze pro hromadnou objednávku celého oddílu.

Více informací a veškeré produkty naleznete na www.thajskamast.cz

 

Pavel Šťastný

Press manager C.M.T.A.

Plánovaná akce

Kalendář akcí

Sledujte nás na Facebooku