Sledujte nás na sociálních sítích

Kids Muaythai Challenge IX. - výsledky

18. 10. 2021
Přinášíme výsledky KIDS MUAYTHAI CHALLENGE IX.

ROUNDKICK do 8 let dívky

1. místo

Adina Benešová

Tik Tak Rokycany

 

UP DOWN PLANK do 8 let dívky

1. místo

Adina Benešová

Tik Tak Rokycany

 

ANGLIČÁKY do 8 let dívky

1. místo

Adina Benešová

Tik Tak Rokycany

 

ROUNDKICK do 8 let chlapci

1. místo

Lukáš Kasik

Fightaréna Slaný

2. místo

Černický Šimon

Fightaréna Slaný

3. místo

Kasik Marek

Fightaréna Slaný

 

UP DOWN PLANK do 8 let chlapci

1. místo

Fryšák Richard

Muay Thai Olomouc

2. místo

Flégr Milan

Hanuman gym

3. místo

Terela Vojtěch

Tik Tak Rokycany

 

ANGLIČÁKY do 8 let chlapci

1. místo

Fryšák Richard

Muay Thai Olomouc

2. místo

Flégr Milan

Hanuman gym

3. místo

Kasik Marek

Fightaréna Slaný

 

ROUNDKICK 9-11 let dívky

1. místo

Alexandra Mokan

Adamas team

2. místo

Kristina Nakonechna

Adamas team

3. místo

Karolína Mašterová

Thaibox Devils Třebíč

 

UP DOWN PLANK 9-11 let dívky

1. místo

Alexandra Mokan

Adamas team

2. místo

Michaela Dostálová

Muay Thai Olomouc

3. místo

Stela Benešová

Tik Tak Rokycany

 

ANGLIČÁKY 9-11 let dívky

1. místo

Alexandra Mokan

Adamas team

2. místo

Kristina Nakonechna

Adamas team

3. místo

Karolína Mašterová

Thaibox Devils Třebíč

 

ROUNDKICK 9-11 let chlapci

1. místo

Antonín Kotalík

Lanna gym

2. místo

Petr Turek

Gladiator gym Č.Budějovice

3. místo

Eliáš Vorel

Leonidas gym

 

UP DOWN PLANK 9-11 let chlapci

1. místo

Pavel Kadlec

Gladiators gym Č.Budějovice

2. místo

Jiří Berkovec

Leonidas gym

3. místo

Petr Turek

Gladiators gym Č.Budějovice

 

ANGLIČÁKY 9-11 let chlapci

1. místo

Petr Turek

Gladiators gym Č.Budějovice

2. místo

Pavel Kadlec

Gladiators gym Č. Budějovice

3. místo

Jiří Berkovec

Leonidas gym

 

ROUNDKICK 12-13 let dívky

1. místo

Kristýna Neumanová

Thaibox Dedvils Třebíč

2. místo

Jolana Ottichová

Thaibox Devils Třebíč

3. místo

Sára Kadlecová

Gladiators gym Č.Budějovice

 

UP DOWN PLANK 12-13 let dívky

1. místo

Kristýna Neumanová

Thaibox Devils Třebíč

2. místo

Sabina Matoušková

Leonidas gym

3. místo

Sára Kadlecová

Gladiators gym Č.Budějovice

 

ANGLIČÁKY 12-13 let dívky

1. místo

Kristýna Neumanová

Thaibox Devils Třebíč

2. místo

Sára Kadlecová

Gladiators gym Č.Budějovice

3. místo

Sabina Matoušková

Leonidas gym

 

ROUNDKICK 12-13 let chlapci

1. místo

Tobias Kij

Thaibox Devils Třebíč

2. místo

Štěpán Ponec

Leonidas gym

3. místo

Patrik Lukač

Tik Tak Rokycany

 

UP DOWN PLANK 12-13 let chlapci

1. místo

Tobias Kij

Thaibox Devils Třebíč

2. místo

Štěpán Ponec

Leonidas gym

3. místo

Pavel Jelínek

Gladiators gym Č.Budějovice

 

ANGLIČÁKY 12-13 let chlapci

1. místo

Tobias Kij

Thaibox Devils Třebíč

2. místo

Sebastian Pup

Lanna gym

3. místo

Pavel Jelínek

Gladiators gym Č.Budějovice

 

ROUNDKICK 14-15 let dívky

1. místo

Nicol Černá

Leonidas gym

2. místo

Monika Větrovská

Thaibox Devils Třebíč

3. místo

Kateřina Kohoutová

Gladiators gym Č.Budějovice

 

UP DOWN PLANK 14-15 let dívky

1. místo

Nicol Černá

Leonidas gym

2. místo

Monika Větrovská

Thaibox Devils Třebíč

3. místo

Kateřina Kohoutová

Gladiators gym Č.Budějovice

 

ANGLIČÁKY 14-15 let dívky

1. místo

Nicol Černá

Leonidas gym

2. místo

Monika Větrovská

Thaibox Devils Třebíč

3. místo

Kateřina Kohoutová

Gladiators gym Č.Budějovice

 

ROUNDKICK 14-15 let chlapci

1. místo

Matěj Šimůnek

Leonidas gym

2. místo

Matěj Wimmer

Tik Tak Rokycany

3. místo

Radek Horák

Highlanders

 

UP DOWN PLANK 14-15 let chlapci

1. místo

Robert Leheza

Muay Thai Olomouc

2. místo

Tadeáš Vacek

Leonidas gym

3. místo

Tomáš Mocko

Leonidas gym

 

ANGLIČÁKY 14-15 let chlapci

1. místo

Tadeáš Vacek

Leonidas gym

2. místo

Tomáš Mocko

Leonidas gym

3. místo

Vojtěch Brabenec

Fight club Duchcov