Sledujte nás na sociálních sítích

Kids Muaythai Challenge X. - výsledky

15. 11. 2021
Přinášíme výsledky KIDS MUAYTHAI CHALLENGE X.

Kolena do 8 let dívky

1.místo

Julie Wittmayerová

Fightaréna Slaný

 

Alligator jumps do 8 let dívky

1.místo

Julie Wittmayerová

Fightaréna Slaný

 

Kolena do 8 let chlapci

1.místo

Šimon Černický

Fightaréna Slaný

2.místo

Lukáš Kasík

Fightaréna Slaný

3.místo

Milan Flégr

Hanuman gym Praha

 

Alligator jumps do 8 let chlapci

1.místo

Lukáš Kasík

Fightaréna Slaný

2.místo

Šimon Černický

Fightaréna Slaný

3.místo

Petr Komárek

Gladiators gym Č. Budějovice

 

Kolena 9-11 let dívky

1.místo

Kristina Nakonechna

Adamas team

2.místo

Karolína Mašterová

Thaibox Devils Třebíč

3.místo

Adéla Kasíková

Fightaréna Slaný

 

Alligator jumps 9-11 let dívky

1.místo

Karolína Mašterová

Thaibox Devils Třebíč

2.místo

Adéla Kasíková

Fightaréna Slaný

3.místo

Kristina Nakonechna

Adamas team

 

Kolena 9-11 let chlapci

1.místo

Libor Dobeš

Thaibox Devils Třebíč

2.místo

Petr Turek

Gladiators gym Č. Budějovice

3.místo

Antonín Kotalík

Lanna gym

 

Alligator jumps 9-11 let chlapci

1.místo

Petr Turek

Gladiators gym Č. Budějovice

2.místo

Antonín Kotalík

Lanna gym

3.místo

Libor Dobeš

Thaibox Devils Třebíč

 

Kolena 12-13 let dívky

1.místo

Kristýna Neumanová

Thaibox Devils

2.místo

Julie Přibylová

Schulz gym

3.místo

Jolana Ottichová

Thaibox Devils Třebíč

 

Alligator jumps 12-13 let dívky

1.místo

Kristýna Neumanová

Thaibox Devils Třebíč

2.místo

Julie Přibylová

Schulz gym

3.místo

Jolana Ottichová

Thaibox Devils Třebíč

 

Kolena 12-13 let chlapci

1.místo

Tobias Kij

Thaibox Devils Třebíč

2.místo

Jakub Veselý

Fight club Duchcov

3.místo

Daniil Nakonechnyi

Adamas team

 

Alligator jumps 12-13 let chlapci

1.místo

Tobias Kij

Thaibox Devils

2.místo

Daniil Nakonechnyi

Adamas team

3.místo

Jakub Veselý

Fight club Duchcov

 

Kolena 14-15 let dívky

1.místo

Eliška Ostrá

Adamas team

2.místo

Monika Větrovská

Thaibox Devils Třebíč

 

Alligator jumps 14-15 let dívky

1.místo

Monika Větrovská

Thaibox Devils Třebíč

2.místo

Eliška Ostrá

Adamas team

 

Kolena 14-15 let chlapci

1.místo

Vojtěch Brabenec

Fight club Duchcov

2.místo

David Schneider

Gladiators gym Č. Budějovice

3.místo

Bruno Bárta

Schulz gym

 

Alligator jumps 14-15 let chlapci

1.místo

Vojtěch Brabenec

Fight club Duchcov

2.místo

David Schneider

Gladiators gym Č. Budějovice

3.místo

Bruno Bárta

Schulz gym

 

 

Plánovaná akce

Kalendář akcí

Sledujte nás na Facebooku