Sledujte nás na sociálních sítích

Kids Muaythai Challenge XI. - výsledky

10. 1. 2022
Přinášíme výsledky KIDS MUAYTHAI CHALLENGE XI.

STOP KICK PUSH KICK do 8 let dívky

1. místo

Natálie Horká

Thaibox Devils Třebíč

2. místo

Ingrid Macháčková

Hanuman gym

3. místo

Julie Wittmayerová

Fightaréna Slaný

 

T-ROTATION do 8 let dívky

1. místo

Ingrid Macháčková

Hanuman gym

2. místo

Natálie Horká

Thaibox Devils Třebíč

3. místo

Julie Wittmayerová

Fightaréna Slaný

 

STOP KICK PUSH KICK do 8 let chlapci

1. místo

David Horký

Thaibox Devils Třebíč

2. místo

Lukáš Kasík

Fightaréna Slaný

3. místo

Milan Flégr

Hanuman gym

 

T-ROTATION do 8 let chlapci

1. místo

Lukáš Kasík

Fightaréna Slaný

2. místo

Vojta Terela

Tik Tak Rokycany

3. místo

Erik Macháček

Hanuman gym

 

STOP KICK PUSH KICK 9-11 let dívky

1. místo

Alexandra Mokan

Adamas team

2. místo

Kristina Nakonechna

Adamas team

3. místo

Isabella Čechová

Thaibox Devils Třebíč

 

T-ROTATION 9-11 let dívky

1. místo

Alexandra Mokan

Adamas team

2. místo

Kristina Nakonechna

Adamas team

3. místo

Isabella Čechová

Thaibox Devils Třebíč

 

STOP KICK PUSH KICK 9-11 let chlapci

1. místo

Petr Turek

Gladiators gym Č.Budějovice

2. místo

Jan Diviš

X GYM Praha

3. místo

Jiří Berkovec

Leonidas gym

 

T-ROTATION 9-11 let chlapci

1. místo

Adam Rybák

Fight club Žďár/Nové Město

2. místo

Pavel Pachner

Gladiators gym Č.Budějovice

3. místo

Libor Dobeš

Thaibox Devils Třebíč

 

STOP KICK PUSH KICK 12-13 let dívky

1. místo

Sabina Matoušková

Leonidas gym

2. místo

Lucie Peňázová

Fight club Žďár/Nové Město

3. místo

Sára Kadlecová

Gladiators gym Č.Budějovice

 

T-ROTATION 12-13 let dívky

1. místo

Sára Kadlecová

Gladiators gym Č.Budějovice

2. místo

Sabina Matoušková

Leonidas gym

3. místo

Lucie Peňázová

Fight club Žďár/Nové Město

 

STOP KICK PUSH KICK 12-13 let chlapci

1. místo

Tobias Kij

Thaibox Devils Třebíč

2. místo

Milan Gašperec

Leonidas gym

3. místo

Štěpán Svatoň

Fight club Žďár/Nové Město

 

T-ROTATION 12-13 let chlapci

1. místo

Štěpán Svatoň

Fight club Žďár/Nové Město

2. místo

Tobias Kij

Thaibox Devils Třebíč

3. místo

Daniil Nakonechnyi

Adamas team

 

STOP KICK PUSH KICK 14-15 let dívky

1. místo

Kristýna Neumanová

Thaibox Devils Třebíč

2. místo

Nicol Černá

Leonidas gym

3. místo

Monika Větrovská

Thaibox devils Třebíč

 

T-ROTATION 14-15 let dívky

1. místo

Dominika Davidová

Gladiators gym Milevsko

2. místo

Karolína Ouborná

Gladiators gym Milevsko

3. místo

Nicol Černá

Leonidas gym

 

STOP KICK PUSH KICK 14-15 let chlapci

1. místo

Alan Homič

Leonidas gym

2. místo

Vojtěch Brabenec

Fight club Duchcov

3. místo

Nguyen Duc Anh

Leonidas gym

 

T-ROTATION 14-15 let chlapci

1. místo

Matěj Šimůnek

Leonidas gym

2. místo

Alan Homič

Leonidas gym

3. místo

Lukáš Gyňa

Tik Tak Rokycany

 

Plánovaná akce

Kalendář akcí

Sledujte nás na Facebooku