Sledujte nás na sociálních sítích

Kids Muaythai Challenge XIII. - výsledky

16. 5. 2022
Přinášíme výsledky KIDS MUAYTHAI CHALLENGE XIII.

ROUNDKICK do 8 let dívky

1. místo

Sofie Kolenčíková

Fightaréna Slaný

2. místo

Ingrid Macháčková

Hanuman gym

3. místo

Adina Benešová

Tik Tak Rokycany

 

ANGLIČÁKY do 8 let dívky

1. místo

Ingrid Macháčková

Hanuman gym

2. místo

Sofie Kolenčíková

Fightaréna Slaný

3. místo

Karolína Jarošová

Fight club Nové Město/Žďár

 

KLINČ do 8 dívky

1. místo

Sofie Kolenčíková

Fightaréna Slaný

2. místo

Julie Wittmayerová

Fightharéna Slaný

3. místo

Michaela Kružíková

Thaibox Devils Třebíč

Extra cena za bojovnost

Ingrid Macháčková

Hanuman gym

Extra cena za bojovnost

Štěpánka Loudová

Leonidas gym

 

ROUNDKICK do 8 let chlapci

1. místo

Lukáš Kasík

Fightaréna Slaný

2. místo

Šimon Černický

Fightaréna Slaný

3. místo

David Horký

Thaibox Devils Třebíč

 

ANGLIČÁKY do 8 let chlapci

1. místo

David Horký

Thaibox Devils Třebíč

2. místo

Zdeněk Zázvorka

Fight club Duchcov

3. místo

Lukáš Kasík

Fightaréna Slaný

 

KLINČ do 8 let chlapci

1. místo

Marek Kasík

Fightaréna Slaný

2. místo

David Horký

Thaibox devils Třebíč

3. místo

Lukáš Kasík

Fightaréna Slaný

3. místo

Jakub Hron

Thaibox Devils Třebíč

Extra cena za bojovnost

Matyáš Žemba

Thaibox Devils Třebíč

Extra cena za bojovnost

Macháček Erik

Hanuman gym

 

ROUNDKICK  9-11 let dívky

1. místo

Šarlota Sofie Horká

Thaibox Devils Třebíč

2. místo

Karolína Mašterová

Thaibox Devils Třebíč

3. místo

Isabella Čechová

Thaibox Devils Třebíč

 

ANGLIČÁKY  9-11 let dívky

1. místo

Karolína Mašterová

Thaibox Devils Třebíč

2. místo

Šarlota Sofie Horká

Thaibox Devils Třebíč

3. místo

Adéla Kasíková

Fightaréna Slaný

 

KLINČ  9-11 let dívky

1. místo

Šarlota Sofie Horká

Thaibox Devils Třebíč

2. místo

Adéla Kasíková

Fightaréna Slaný

3. místo

Isabella Čechová

Thaibox Devils Třebíč

3. místo

Karolína Mašterová

Thaibox Devils Třebíč

 

ROUNDKICK 9-11 let chlapci

1. místo

Libor Dobeš

Thaibox Devils Třebíč

2. místo

Oliver Zykan

Fight club Nové Město/Žďár

3. místo

Adam Hron

Thaibox Devils Třebíč

 

ANGLIČÁKY 9-11 let chlapci

1. místo

Libor Dobeš

Thaibox Devils Třebíč

2. místo

Eliáš Vorel

Leonidas gym

3. místo

Matěj Wittmayer

Fightaréna Slaný

 

KLINČ 9-11 let chlapci

1. místo

Jan Ištvánek

Leonidas gym

2. místo

Libor Dobeš

Thaibox Devils Třebíč

3. místo

Eliáš Vorel

Leonidas gym

3. místo

Matěj Vlk

Thaibox Devils Třebíč

 

ROUNDKICK 12-13 let dívky

1. místo

Lucie Peňázová

Fight club Nové Město/Žďár

2. místo

Jolana Ottichová

Thaibox Devils Třebíč

3. místo

Nikola Jarošová

Fight club Nové Město/Žďár

 

ANGLIČÁKY 12-13 let dívky

1. místo

Lucie Peňázová

Fight club Nové Město/Žďár

2. místo

Nikola Jarošová

Fight club Nové Město/Žďár

3. místo

Leontýna Karásková

Tik Tak Rokycany

 

KLINČ 12-13 let dívky

1. místo

Nikola Jarošová

Fight club Nové Město/Žďár

2. místo

Klára Holubová

BT Gym Praha

3. místo

Leontýna Karásková

Tik Tak Rokycany

3. místo

Jolana Ottichová

Thaibox Devils Třebíč

 

ROUNDKICK 12-13 let chlapci

1. místo

Jakub Ježek

Leonidas gym

2. místo

Karel Weishäupl

Tik Tak Rokycany

3. místo

Martin Šafránek

Tik Tak Rokycany

 

ANGLIČÁKY 12-13 let chlapci

1. místo

Arnan Marášek

BT Gym Praha

2. místo

Jakub Ježek

Leonidas gym

3. místo

Martin Nebřenský

Leonidas gym

 

KLINČ 12-13 let chlapci

1. místo

Martin Nebřenský

Leonidas gym

2. místo

Šimon Iran

Thaibox Devils Třebíč

3. místo

Nicolas Wortner

Thaibox Devils Třebíč

3. místo

Milan Gašperec

Leonidas gym

 

ROUNDKICK 14-15 let dívky

1. místo

Monika Větrovská

Thaibox Devils Třebíč

2. místo

Simona Nikoluková

Fight club Duchcov

 

ANGLIČÁKY 14-15 let dívky

1. místo

Monika Větrovská

Thaibox Devils Třebíč

2. místo

Simona Nikoluková

Fight club Duchcov

 

KLINČ 14-15 let dívky

1. místo

Větrovská Monika

Thaibox Devils Třebíč

2. místo

Simona Nikoluková

Fight club Duchcov

 

ROUNDKICK 14-15 let chlapci

1. místo

Štěpán Svatoň

Fight club Nové Město/Žďár

2. místo

Vojtěch Brabenec

Fight club Duchcov

3. místo

Štěpán Ponec

Leonidas gym

 

ANGLIČÁKY 14-15 let chlapci

1. místo

Vojtěch Brabenec

Fight club Duchcov

2. místo

Matěj Šimůnek

Leonidas gym

3. místo

Štěpán Svatoň

Fight club Nové Město/Žďár

 

KLINČ 14-15 let chlapci

1. místo

Štěpán Svatoň

Fight club Nové Město/Žďár

2. místo

Stanislav Černý

BT Gym Praha

3. místo

Vojtěch Brabenec

Fight club Duchcov

3. místo

Štěpán Ponec

Leonidas gym