Sledujte nás na sociálních sítích

Kids Muaythai Challenge XIV. - výsledky

10. 10. 2022
Přinášíme výsledky KIDS MUAYTHAI CHALLENGE XIV.

ŠVIHADLO do 8 let dívky

1. místo

Julie Klímová

Muay Thai Chomutov Zak´team

2. místo

Aneta Baumgartlová

Tik Tak Rokycany

3. místo

Michaela Kružíková

Thaibox Devils Třebíč

 

ČLUNKOVÝ BĚH do 8 let dívky

1. místo

Michaela Kružíková

Thaibox Devils Třebíč

2. místo

Ingrid Macháčková

Hanuman gym

3. místo

Nathalie Horká

Thaibox Devils Třebíč

 

ROUNDKICK do 8 dívky

1. místo

Michaela Kružíková

Thaibox Devils Třebíč

2. místo

Nathalie Horká

Thaibox Devils Třebíč

3. místo

Aneta Baumgartlová

Tik Tak Rokycany

 

ŠVIHADLO do 8 let chlapci

1. místo

David Horký

Thaibox Devils Třebíč

2. místo

Adam Cristiano Nikl

Muay Thai Chomutov Zak´s team

3. místo

Matyáš Zahradníček

Leonidas gym

 

ČLUNKOVÝ BĚH do 8 let chlapci

1. místo

David Horký

Thaibox Devils Třebíč

2. místo

Richard Fryšák

Muay Thai Chomutov Zak´s team

3. místo

Zdeněk Zázvorka

Fight club Duchcov

 

ROUNDKICK do 8 let chlapci

1. místo

David Horký

Thaibox Devils Třebíč

2. místo

Lukáš Šimek

Yaksha gym Plzeň

3. místo

Zdeněk Zázvorka

Fight club Duchcov

 

ŠVIHADLO  9-11 let dívky

1. místo

Josefína Pavlovská

Gladiators gym Č.B.

2. místo

Isabella Čechová

Thaibox Devils Třebíč

3. místo

Kristina Nakonechna

Adamas team

 

ČLUNKOVÝ BĚH  9-11 let dívky

1. místo

Sofie Hájková

Muay Thai Chomutov Zak´s team

2. místo

Isabella Čechová

Thaibox Devils Třebíč

3. místo

Kristina Nakonechna

Adamas team

 

ROUNDKICK  9-11 let dívky

1. místo

Karolína Mašterová

Thaibox Devils Třebíč

2. místo

Isabella Čechová

Thaibox Devils Třebíč

3. místo

Kristina Nakonechna

Adamas team

 

ŠVIHADLO 9-11 let chlapci

1. místo

Matěj Vlk

Thaibox Devils Třebíč

2. místo

Pavel Kadlec

Gladiators gym Č.B.

3. místo

David Bochkarov

Gladiators gym Č.B.

 

ČLUNKOVÝ BĚH 9-11 let chlapci

1. místo

Pavel Kadlec

Gladiators gym Č.B.

2. místo

Vojtěch Terela

Tik Tak Rokycany

3. místo

Kryštof Kremsa

Yaksha gym Plzeň

 

ROUNDKICK 9-11 let chlapci

1. místo

David Bochkarov

Gladiators gym Č.B.

2. místo

Maxim Lazorjak

Adamas team

3. místo

Martin Vacek

Yaksha gym Plzeň

 

ŠVIHADLO 12-13 let dívky

1. místo

Šarlota Sofie Horká

Thaibox Devils Třebíč

2. místo

Stela Benešová

Tik Tak Rokycany

3. místo

Leontína Karásková

Tik Tak Rokycany

 

ČLUNKOVÝ BĚH 12-13 let dívky

1. místo

Šarlota Sofie Horká

Thaibox Devils Třebíč

2. místo

Leontína Karásková

Tik Tak Rokycany

3. místo

Stela Benešová

Tik Tak Rokycany

 

ROUNDKICK 12-13 let dívky

1. místo

Šarlota Sofie Horká

Thaibox Devils Třebíč

2. místo

Leontína Karásková

Tik Tak Rokycany

3. místo

Stela Benešová

Tik Tak Rokycany

 

ŠVIHADLO 12-13 let chlapci

1. místo

Sebastián Pup

Lanna gym

2. místo

Dan Veselý

Thaibox Devils Třebíč

3. místo

Jakub Ježek

Leonidas gym

 

ČLUNKOVÝ BĚH 12-13 let chlapci

1. místo

Sebastián Pup

Lanna gym

2. místo

Karel Weishäupl

Tik Tak Rokycany

3. místo

Dan Veselý

Thaibox Devils Třebíč

 

ROUNDKICK 12-13 let chlapci

1. místo

Antonín Kotalík

Lanna gym

2. místo

Jakub Ježek

Leonidas gym

3. místo

Karel Weishäupl

Tik Tak Rokycany

 

ŠVIHADLO 14-15 let dívky

1. místo

Sára Kadlecová

Gladiators gym Č.B.

2. místo

Natálie Klímová

Muay Thai Chomutov Zak´s team

3. místo

Klára Holubová

BT Gym Praha

 

ČLUNKOVÝ BĚH 14-15 let dívky

1. místo

Veronika Venhodová

Thaibox Devils Třebíč

2. místo

Sofie Koblasová

Tik Tak Rokycany

3. místo

Klára Holubová

BT Gym Praha

 

ROUNDKICK 14-15 let dívky

1. místo

Veronika Venhodová

Thaibox Devils Třebíč

2. místo

Klára Holubová

BT Gym Praha

3. místo

Sofie Koblasová

Tik Tak Rokycany

 

ŠVIHADLO 14-15 let chlapci

1. místo

Tobias Kij

Thaibox Devils Třebíč

2. místo

Martin Šafránek

Tik Tak Rokycany

3. místo

Adam Paluba

Muay Thai Chomutov Zak´s team

 

ČLUNKOVÝ BĚH 14-15 let chlapci

1. místo

Adam Paluba

Muay Thai Chomutov Zak´s team

2. místo

Matěj Šimůnek

Leonidas gym

3. místo

Jan Hohberger

Thai box Devils Třebíč

 

ROUNDKICK 14-15 let chlapci

1. místo

Matěj Šimůnek

Leonidas gym

2. místo

Tobias Kij

Thaibox Devils Třebíč

3. místo

Vojtěch Brabenec

Fight club Duchcov

 

Plánovaná akce

Kalendář akcí

Prosinec 2022
PoÚtStČtSoNe
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Export ics

Sledujte nás na Facebooku