Sledujte nás na sociálních sítích

Magazín Muaythai mění působiště! Vítá nás Nova Sport

17. 4. 2022
Na začátek se určitě hodí poděkovat TV Sport 5 za prostor a péči, kterou nám celou dobu poskytoval a kde jste magazín doposud mohli vídat.

Když jsme před více než čtyřmi lety přišli s tím, že budeme dělat magazín čistě jenom z Muaythai, asi by nás ani ve snu nenapadlo, že spolupráce vydrží tak dlouho a Sport 5 věnuje Muaythai tolik hodin vysílacího času.
Vše začalo magazínem samotným, který se začal vysílat jako první v lednu 2018 a měl být předzvěstí blížícího se Mistrovství Evropy konaného v Praze. Vše se povedlo a povědomí o Muaythai začalo stoupat a v programu si ho začali vyhledávat i lidé, kteří o tomto sportu předtím nevěděli. Společně s magazíny přibyly do vysílání i přímé přenosy z galavečerů jako Gladiators Night, Souboj Titánů, Večer Bojovníků Thajského Boxu nebo Evropské Ligy Muaythai a loni i reality show UPC Fight – Cesta bojovníka.
Odvysíláno bylo 30 magazínů a nebýt covidového období, je toto číslo ještě vyšší. V programu jsme tak i díky reprízám strávili stovky hodin a věřím, že reklama pro Muaythai to byla velká. Magazín společně se mnou komentovala řada zvučných jmen, ať už trenéři reprezentační, reprezentanti bývalí i současní a naši nejlepší bojovníci. Samozřejmě ani výroba magazínů se neobešla bez krizí a drobných komplikací, někdy to prostě bylo doslova na „pankáče“, ale ani zápas samotný někdy neprobíhá podle linky, tak se to občas přeneslo i do střižen a dabéren a ne vše vždy klapalo jako hodinky. To víte, technika si někdy postaví hlavu a nepomůže ani vypnout – zapnout. I tak jsme dokončili 4 roky vysílání a čeká nás nová výzva.

Došlo k opětovnému spojení se skupinou TV Nova s.r.o., a to pro nás a diváky znamená, že Magazín Muaythai od dubna bude k vidění na Nova Sport 1 a Nova Sport 2. Možná se divíte, že opětovnému, ale pamětníci vědí, že Muaythai už na Nova Sport vysíláno bylo.
Teď se tedy na stejné obrazovky vracíme a řadíme se mezi značky, jako jsou NHL, NBA, Nascar, Bundesliga, Bellator a mnoho dalších. Přesunem na Nova Sport se spojujeme s velkou značkou na trhu a pěvně věříme, že jako sport tam i patříme. Magazín Vás čeká ve stejném měsíčním formátu, tedy kromě léta, kdy všichni odpočívají, postupně budeme měnit jeho grafický vizuál a formát reportáží bude ze začátku trochu obecnější. Přeci jen se dostáváme do obýváků spousty nových diváků, tak jim Muaythai nejprve musíme přiblížit, a vysvětlit s kým mají možnost se každý měsíc potkávat. Nemusíte se bát že přijdete o pravidelné návštěvy galavečerů, ligových kol, Kids Muaythai Challenge a dalších, ale chceme dělat i reportáže ze zahraničí, z akcí s Muaythai spojených, příprav turnajů a mnoho jiných.
Aby vše bylo oznámeno oficiálně, v úterý 19.4. Vás čeká návštěva prezidenta Asociace Petra Otticha ve Snídani s Novou a večer na Nova Sport 2 premiéra prvního „nováckého“ magazínu Muaythai. A kdo bude večer spát, může si hned ve středu odpoledne zapnout Nova Sport 1, kde bude magazín také. Zároveň archiv odvysílaných magazínů najdete na Voyo.cz.

Držme si palce k dalším desítkám magazínů, přímým přenosům a dalším výstupům, které je radost připravovat a to nejen díky Vám, všem lidem, co se kolem Muaythai motají. A jak patří na závěr: „U dalšího magazínu se budeme těšit na viděnou!!!

 

Karel Špátzal – Magazín Muaythai

Plánovaná akce

Kalendář akcí

Prosinec 2022
PoÚtStČtSoNe
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Export ics

Sledujte nás na Facebooku