Sledujte nás na sociálních sítích

Na první letošní Kids Muaythai Challenge si zápasníci vyzkoušeli nová cvičení

11. 1. 2022
Po krátké pauze a poprvé v novém roce vyrazili opět do akce. Mladí zápasníci v sobotu 8. ledna zaplavili pražskou halu TJ Spoje, aby se zúčastnili už jedenáctého pokračování oblíbené soutěže Kids Muaythai Challenge. Pod vedením zkušených trenérů bojovalo o medaile 80 dětí.

Stejně jako při minulé výzvě i tentokrát se závodníci předvedli ve dvou dovednostních disciplínách, jenže organizátoři si pro ně připravili zcela nová cvičení, a to T-rotace a Stop kick Push kick. V nich si děti ověřily nejen technické dovednosti, ale také sílu a vytrvalost.

Nejvíc cenných kovů ukořistili zástupci oddílů Thaibox Devils Třebíč a Leonidas Gym, kteří se radovali shodně z deseti medailí. Třebíčské naděje získaly čtyři zlata, dvě stříbra a čtyři bronzy, zápasníci severočeského oddílu pak brali tři zlata, čtyři stříbra a tři bronzy. Dohromady se na akci pořádané Českou Muaythai Asociací rozdalo osmačtyřicet cenných kovů.

Pro nejmladší účastníky byla uspořádána soutěž v malovaní maskota lva. Ze všech kreseb byly vybrány tři nejlepší, které byly oceněny medailemi: David Horký, Natálie Horká (oba Thaibox Devils Třebíč) a Vojta Terela (Tik Tak Rokycany).

Na Kids Muaythai Challenge poté navázaly tréninky a sparingy, při nichž na mladé talenty dohlíželi certifikovaní koučové C.M.T.A. jako Viktor Petrlík, Petr Macháček nebo hlavní reprezentační trenér juniorů Ladislav Horejš.

Česká Muaythai Asociace děkuje všem zúčastněným oddílům, trenérům i asistentům, bez kterých by se jedenácté pokračování oblíbené soutěže pro děti nemohlo uskutečnit.

 

Pavel Šťastný

Press manager C.M.T.A.

Plánovaná akce

Kalendář akcí

Prosinec 2022
PoÚtStČtSoNe
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Export ics

Sledujte nás na Facebooku