Sledujte nás na sociálních sítích

One World One Muaythai - veřejný trénink pro děti a mládež

8. 6. 2017
V sobotu 3.6.2017 se uskutečnila sportovní kampaň One World One Muaythai. Jednalo se o již desátý, jubilejní, celorepublikový veřejný trénink dětí a mládeže muaythai. Projekt, který má veliký smysl, opět dokázal, jak důležitá je myšlenka společného úsilí o sportovní výchovu dětí a mládeže, vzájemné mezioddílové konfrontace a setkání mladých vyznavačů thajského boxu.

Tréninkový seminář a workshop muaythai byl pro děti uspořádán v rámci oslav mezinárodního dne dětí a mládeže.  Zázemí tentokrát poskytla tělocvična Pražský rohovník, domovský chrám klubu – Hanuman gym Praha. A tak ani zakladatel muaythai v ČR  Petr Macháček nemohl na tatami chybět. Velmi prostorná, multifunkčně zařízená a příjemně prosvětlená tělocvična s několika sály perfektně pohostila všechny účastníky akce.

Samotný dopolední trénink byl opět rozdělen do několika fází, trenéři z celé ČR pracovali s dětmi, rozdělenými do skupin dle věku a technické úrovně. Rozcvička, zahřívací hry a soutěže, nácviky základních technik, drily a samozřejmě dobrovolný sparing. Odměnou pro každého účastníka byla nejen veliká dávka endorfinů, ale také sladká tyčka na doplnění energie a slušivé triko v limetkové edici.

Druhá odpolední část této motivační kampaně se věnovala seniorské kategorii v podobě společných sparingů. Zúčastnění mohli využít možnosti změřit své síly se sobě rovnými (jak věkem, pohlavím, tak i váhovou kategorií), aby si tímto vyzkoušeli své sportovní dovednosti v okruhu členů jiných klubů či   fanoušků bojových sportů. Tyto veřejné akce jsou přístupné všem zájemcům o aktivní sportovní trénink z území celé České republiky.

Veliké poděkování patří všem trenérům, kteří podporují myšlenku společných tréninků, obzvláště pak těm, kteří se aktivně podílejí na jejich tvorbě.

C.M.T.A. rovněž děkuje Lence Bartákové, která nás doprovází na každé takovéto smysluplné akci, a jejíž krásné fotografie zdobí veškeré webové portály bojových sportů a FB profily samotných závodníků.  

Realizace kampaně proběhla za finanční podpory MŠMT.

                                                                                                       

Michal Novák, sportovní ředitel C.M.T.A.

Plánovaná akce

Kalendář akcí

Červenec 2022
PoÚtStČtSoNe
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Export ics

Sledujte nás na Facebooku