Sledujte nás na sociálních sítích

Oslava na počest udělení titulu Dr. Sakchye Tapsuwana - nejvyššího prezidenta IFMA.

7. 12. 2017
Hlavní zástupci World Muaythai Council (WMC) a International Federation of Muaythai Amateur (IFMA) se zúčastnili oslavy na počest viceprezidenta WMC a nejvyššího prezidenta IFMA - Dr. Sakchye Tapsuwana, který obdržel doktorský titul ve vědě a sportu, udělený Univerzitou Chulalongkorn ve jménu H.R.H. princezny Maha Chakri Sirindhorn z Thajského království.

Muaythai zažilo svůj vzestup právě pod předsednictvím Dr. Sakchye; uznání GAISF, OCA, zařazení do SportAccord Combat Games, FISU, zařazení do programu Světových her, a nakonec uznání ze strany MOV. Je to čest pro obě organizace - WMC a IFMA  a také  svědectví o jeho tvrdé práci v průběhu posledních 15 let.

Mnozí zástupci sportovního prostředí, kultury a politiky přišli na tuto významnou akci , aby prokázali viceprezidentovi WMC a prezidentovi IFMA jejich respekt a osobně se zúčastnili gratulačního ceremoniálu , kde mu předali mnoho květin a dárků.

Program začal videoreportáží o kariéře Dr. Sakchyeho ve sportovním odvětví, dále byli zmíněny jeho pozice v thajském olympijském systému a světových sportovních úřadech. Následovalo několik krásných kulturních představení mezi nimi i ukázka  thajské bojové umění - Muay Boran, za doprovodu tradiční živé thajské hudby.

Sportovní ředitelka IFMA Charissa Tynan pronesla srdečný projev, ve kterém upozornila na významné úspěchy IFMA pod vedením Dr. Sakchyeho a uvedla, že  IFMA je hrdá na to, že pod vedením Dr. Sakchye Tapsuwana se bojové umění Muaythai dostalo na celosvětovou úroveň.

Zdroj foto: http://www.wmcmuaythai.org/

Plánovaná akce

Kalendář akcí

Sledujte nás na Facebooku