Sledujte nás na sociálních sítích

Poděkování partnerům

16. 7. 2018
Vážení obchodní partneři, dovolte mi jménem České Muaythai Asociace, z.s. vyjádřit upřímné poděkování za vaši podporu, propagaci a účast na uplynulém Mistrovství Evropy v muaythai, které proběhlo od 30.června do 7.července 2018 v Tipsport Aréně v Praze.

Díky vašemu přičinění se podařilo důstojně zajistit fungování celé sportovní akce za účasti více než 600 členů týmů z 31 zemí Evropy, kteří si z Prahy odvážejí neskutečný sportovní i kulturní zážitek a ti nejlepší z nich také cenné medaile za svoje předvedené výkony.

Obrovský úspěch také zaznamenala česká reprezentace, která se v medailovém umístění zařadila na 7.příčku celkového hodnocení s počtem 3 zlatých, 2 stříbrných a 7 bronzových medailí. Třešničkou na dortu byl však zlatý hattrick Jakuba Klaudy, který potřetí za sebou obhájil titul Mistra Evropy.

Pevně věříme, že zviditelnění vaší společnosti, potažmo prezentace vašeho firemního brandu byla na profesionální úrovni a zasáhla cílovou skupinu, což bylo naším společným zájmem i úsilím.

Ještě jednou děkuji a těším se na další spolupráci v rámci aktivit národního sportovního svazu, potažmo při dalších akcích spřátelených promotérů.