Sledujte nás na sociálních sítích

Pražský pohár Muaythai 11.9.2021 - děti, junioři - VÝSLEDKY

13. 9. 2021
Výsledky Pražského poháru Muaythai 11.9.2021 děti, junioři

 

11/9/2021 Pražský pohár

Ring B – děti, junioři

 

 

 

 

1. -63,5kg JB 16/17 3*2min

pokračuje

 

Damian Kirschner

Como-3 gym

Kirschner 3:0

Miloš Čudovský

MUAY THAI OLOMOUC

 

 

 

2. -67kg  JB 14/15 3*2min

pokračuje

 

Martin Silmbrod

Gladiators gym Třeboň

Silmbrod 3:0

Daniel Paulin

CHB GYM Slavkov u Brna

 

 

 

3. -63,5kg JB 14/15 3*2min

pokračuje

 

Petr Letovský

Good luck gym Hradec Králové

Letovský 3:0

Lukáš Němeček

Yaksha Gym Plzeň

 

 

 

4. -34kg JB 10/11 3*1min

pokračuje

 

Maximilián Frolík

Adamas team

Berkovec 3:0

Jiří Berkovec

Leonidas

 

 

 

5. -60kg JG 14/15 3*2min

pokračuje

 

Nikol Bánská

Vagabund gym Hodonín

Cardová 2:1

Emma Cardová

Fightarena Slaný

 

 

 

6. -91kg JB 16/17 3*2min

 

 

Jakub Vik

Svarog gym 

Vik 3:0

Igor Beck

TKBC

 

 

 

7. -34kg JB 8/9 3*1min

 

 

Marek Kasík

Fightarena Slaný

Dobeš RSC

Libor Dobeš

Thaibox Devils Třebíč

 

 

 

8. -38kg JB 10/11 3*1min

 

 

Antonín Kotalík

Lanna Gym

 

Kadlec 2:1

Pavel Kadlec

Gladiators gym Č. Budějovice

 

 

 

9. -38kg JB 12/13 3*1,5min

 

 

Martin Lučný

CHB GYM Slavkov u Brna

Koubek 3:0

Lukáš Koubek

Vagabund gym Hodonín

 

 

 

10. -38kg JB 8/9 3*1min

 

 

Šimon Černický

Fightarena Slaný

Hodina 3:0

Jindřich Hodina

Tik Tak Rokycany

 

 

 

11. -63,5kg JB 16/17 3*2min

 

Vítěz zápasu č. 1

Karel Zeman

Lanna Gym

Kirschner 3:0

Damian Kirschner

Como-3 gym

 

 

 

12. -54kg JB 12/13 3*1,5min

 

 

Matyáš Peroutka

Gladiators gym Č. Budějovice

Nebřenský KOH

Martin Nebřenský

Leonidas

 

 

 

13. -57kg JB 3*1,5min

 

 

Rostislav Buček

StormFightAcademy

Svatoň 2:1

Štěpán Svatoň

Fight club Nové Město/Žďár

 

 

 

14. -71kg JB 15/17 3*2min

pokračuje

 

Filip Mol jr.

Gladiators gym Milevsko

Mol 3:0

Ivan Danihel

Vagabund gym

 

 

 

15. -26kg JB 8/9 3*1min

 

 

Lukáš Kasík

Fightarena Slaný

Kasík 3:0

David Horký

Thaibox Devils Třebíč

 

 

 

16. -30kg JG 10/11 3*1min

 

 

Kristina Nakonechna

Adamas team

Dostálová 3:0

Michaela Dostálová

MUAY THAI OLOMOUC

 

 

 

17. -50kg JB 12/13 3*1,5min

 

 

Matěj Šimůnek

Leonidas

Šimůnek 3:0

Daniil Nakonechnyi

Adamas team

 

 

 

18. -67kg  JB 14/15 3*2min

 

Vítěz zápasu č. 2

Radomyr/ Shyrai

SK Pretorian

Silmbrod 3:0

Martin Silmbrod

Gladiators gym Třeboň

 

 

 

19. -75kg  JB 14/17 3*2min

 

 

Vojtěch Sosna

Lanna Gym

Sosna RSC

Jan Rigáň

Vagabund gym Hodonín

 

 

 

20. -42kg JB 10/11 3*1min

 

 

Petr Turek

Gladiators gym Č. Budějovice

Turek 2:1

Jindřich Hodina

 Tik Tak Rokycany

 

 

 

21. -48kg JB 12/13 3*1,5min

 

 

Dan Veselý

Thaibox Devils Třebíč

Ponec 3:0

Štěpán Ponec

Leonidas

 

 

 

22. -63,5kg JB 14/15 3*2min

 

Vítěz zápasu č. 3

Filip Nguyen

Gibu-x-gym

Letovský 3:0

Petr Letovský

Good luck gym Hradec Králové

 

 

 

23. -34kg JB 10/11 3*1min

 

Vítěz zápasu č. 4

Jonáš Gamart

X Gym Praha

Gamart RSC

Jiří Berkovec

Leonidas

 

 

 

24. -67kg JG 16/17 3*2min

 

 

Aneta Kadlecová

Gladiators gym Č. Budějovice

Kadlecová 3:0

Karolína Vosyková

Fightarena Slaný

 

 

 

25. -71kg JB 16/17 3*2min

 

Vítěz zápasu č.14

Šimon Šolc

Good luck gym Hradec Králové

Šolc KOH

Filip Mol jr.

Gladiators gym Milevsko

 

 

 

26. 60kg JG 14/15 3*2min

 

Vítěz zápasu č. 5

Linda Dvořáková

StormFightAcademy

Dvořáková 2:1

Emma Cardová

Fightarena Slaný

 

 

 

27. -47kg JG 12/13 3*1,5min

 

 

Kristýna Neumanová

Thaibox Devils Třebíč

Neumanová 3:0

Eliška Ostrá

Adamas team