Sledujte nás na sociálních sítích

T-mobile Olympijský běh muaythai - C.M.T.A.

23. 6. 2017
ČESKÁ MUAYTHAI ASOCIACE SOUČÁSTÍ OLYMPIJSKÉ MYŠLENKY

První letní den letošního roku se po celé ČR, ve stejný čas, rozběhlo tisíce běžců s cílem podpory olympijské myšlenky o rovnoprávnosti všech sportovců v rámci demokracie a internacionalismu. Mezi pořadatele tohoto závodu se také zařadil nový člen Českého olympijského výboru a to Česká Muaythai Asociace z.s., která tento závod uspořádala poprvé ve své novodobé historii.  Na závodní trať tak mohli vyrazit nejen mladí muaythai sportovci, ale také široká veřejnost.

Závod se uskutečnil v příjemném prostředí uzavřeného areálu českobudějovického Výstaviště. Závod byl rozdělen do dvou startů. První startovní výstřel z rukou prezidenta C.M.T.A. pana Petra Otticha, vyslal na běžeckou dráhu mladé atlety do 15 let. Celkem 74 dětí a mládeže se společně rozběhlo za 1 kilometr vzdáleným cílem. Druhý závod odstartoval přesně v 18:00 hod. a startovní výstřel si vzal         na starost bronzový medailista v JUDO z Letních olympijských her v Moskvě 1980, pan Vladimír Kocman. Na trať dlouhou 5 km vyběhlo celkem 66 běžců a běžkyň.

Krásné počasí, přátelská atmosféra, skvělé sportovní výkony a radost z pohybu. Takto bychom mohli popsat oslavu Mezinárodního olympijského dne – Olympijský běh pod křídly C.M.T.A.. Tak opět za rok.  ooooeeej

Výsledková listina:

http://vysledky.irontime.cz/vysledky