Sledujte nás na sociálních sítích

Úspěšná mise - ROYAL WORLD CUP 2015

31. 8. 2015
Výsledky: Zlato : jun. Tadeáš Růžička ( získal také speciální cenu věnovanou samotným princem Thajského království) Stříbro : jun: Martin Petráš jun: Andreas Čehovský Bronz: jun: Daniel Zdeněk jun: Matěj Trčka sen.B: Jan Greisiger Účast : jun: Štádler Radek jun: Vilém Cao Marvan Ondřej Aleš Kolář Děkuji všem Petr Ottich

Závěrečné zhodnocení úspěšné mise na IFMA Royal World Cup 2015.
Vzhledem k systému fungování jednotlivých klubů v ČR je velmi zužená možnost postavit jako reprezentaci ČR v muaythai silný tým v A kategorii, a proto vsadilo vedení C.M.T.A. raději na děti a juniory a mohu říci, že tah to byl více než dobrý.
Po pětileté osobní zkušenosti s těmito velkými turnaji mohu zodpovědně říci, že poprvé naši reprezentanti neztráceli na své soupeře ve fyzické kondici, což je jistě skvělým poznatkem a výsledkem jejich kvalitní přípravy na reprezentačních soustředěních. Ti, co prohráli své zápasy, prohráli po technické stránce, což je způsobeno kvalitnější zápasovou vyzrálostí a zkušeností jejich soupeřů. Zde je ještě do budoucna naše slabina, kterou ale musí nejvíce napravit samotní trenéři jednotlivých klubů a to tím, že budou stavět své svěřence do všech zápasů či veřejných tréninků a sparingů, které se nabízejí, aby se zápasová zkušenost naší mládeže mohla rovnat alespoň polovině zkušeností sportovců východního bloku.
Vím, že u komerčních trenérů to je neřešitelný problém, aby věnovali zdarma svůj čas většímu rozvoji mládeže ve svých klubech, ale i oni musí pochopit, že jinudy cesta nepovede, pokud chtějí vychovat světové šampiony.
Dovolte mi tedy touto cestou poděkovat všem, kteří se na této úspěšné výpravě podíleli. Nejprve všem trenérům, kteří připravovali svoje svěřence na tuto misi, dále samotným zápasníkům, kteří ač někdy s nechutí polykali tréninkové dávky, které pak mohli zúročit v zápasech, všem vám - našim fejsbukovým podporovatelům, kteří celému týmu dodávali energii a podporu, Honzovi Mrvovi, který se z vlastní iniciativy a na svoje náklady stal našim masérem a v neposlední řadě Jardovi Hodinovi, který dal týmu vše, co mohl a jehož tréninková příprava celé reprezentace se ukázala jako velmi kvalitní a důležitá pro samotný výkon všech jedinců na šampionátu.

Plánovaná akce

Kalendář akcí

Sledujte nás na Facebooku