Sledujte nás na sociálních sítích

Výsledky - 78 MČR v Muaythai 2016/2017 děti, junioři, ženy, senioři - 9.kolo Brno

14. 4. 2017
Výsledky - 78 MČR v Muaythai 2016/2017 děti, junioři, ženy, senioři - 9.kolo Brno

Červený  roh

C.M.T.A. Rules

Modrý roh

8.4.2017 Brno 9.kolo  – 78 MČR

 

 

 

Part   1

 

 

 

 

-66,68kg 3*2min

Muaythai

 

Tomáš Boďa –

X Gym Praha

vesty

Marek Petroš,

Svarog gym Frýdek- Místek

 

Petroš 3*0

 

 

 

 

-37kg 2*1min

Muaythai

 

Šimon -  Verner - Leonidas Gym Muay Thai Teplice 

vesty

Hvězda Tomáš, Good Luck Gym Hradec Králové

 

Verner 2*1

 

 

 

 

-76,2kg 3*2min

Muaythai

 

Daniel Doležal –

X Gym Praha

 

Nádvorník Ladislav –

TKB Teplice

 

Doležal TKO

 

 

 

 

+96kg 3*2min

Muaythai

 

Sebastian Silicato,

Hron gym

 

Vrátník - Pavel –

Valetudo RK Znojmo

 

Silicato Disq.

 

 

 

 

-60kg 3*2min

Muaythai

 

Věra Korbášová –

X Gym Praha

Vesty

Bulínová Viktorie SK VALETUDO - RK Znojmo z.s.

 

Bulínová 3*0

 

 

 

 

-66,68kg 3*2min

Muaythai

 

OPELKA Viktor,

Gladiators gym Č. Budějovice

Vesty

 

Livonec Petr

TKB Teplice

 

Opelka 2*1

 

 

 

 

-79,38kg 3*2min

Muaythai

 

Petr Švaříček   

Thaibox Devils Třebíč

 

Jan Rožnovský –

X Gym Praha

 

Rožnovský 3*0

 

 

 

 

-91kg 3*2min

Muaythai

 

Holý Lukáš

Zak's Team Chomutov

 

 Matula Jan,

 Jetsaam Gym Brno

 

Holý 3*0

 

 

 

 

-72,57kg 3*2min

Muaythai

 

 Tomáš Jaša

Thaibox Devils Třebíč

 

 

Dominik Jambor –

X Gym Praha

 

Jaša 3*0

 

 

 

 

-60kg 3*2min

Muaythai

 

Daniela Gregová –

X Gym Praha

 

Eliášová Kamila –

MUAY THAI OLOMOUC

 

Eliášová 3*0

 

 

 

 

-45kg 2*1min

Muaythai

 

Tomáš -  Barták  Leonidas Gym Muay Thai Teplice

vesty

Šimon Pavlas,

Hakim gym Kladno

 

Pavlas 3*0

 

 

 

 

-55kg 3*2min

Muaythai

 

Stanovská-Marcinová Kristýna,

Palec Gym

 

 Sobotková Kristýna,

Mg Team

 

Sobotková 3*0

 

 

 

 

-61,23kg 3*2min

Muaythai

 

Luděk Greguš

Aplik Muay Thai

 

David Marek

TKBC

 

Greguš 3*0

 

 

 

 

-63,5kg 3*2min

Muaythai

 

Sano Ševčík

 (Hanuman BA)

vesty

Jindřich Fiala

Muay Thai Tik Tak

 

Fiala 3*0

 

 

 

 

-63,5kg 3*2min

Muaythai

 

Žalud Štěpán

 Thaibox Devils Třebíč

 

Šifalda Dominik 

Zak's Team Chomutov

 

Šifalda 3*0

 

 

 

 

-76,2kg 3*2min

Muaythai

 

Denis - Šimůnek –Leonidas Gym Muay Thai Teplice   

 

Marek Červinka

Aplik Muay Thai

 

Červinka 3*0

 

 

 

 

-76,2kg 3*2min

Muaythai

 

Tomáš Herejk

 Muay Thai Tik Tak 

 

Erik Hoboth

spartans gym bratislava

 

Herejk 3*0

 

 

 

 

-82,55kg 3*2min

Muaythai

 

-Denis Guláš

(Hanuman BA)

 

Lewczyszyn Kryštof,

 Jetsaam Gym Brno

 

Guláš 3*0

 

 

 

 

-55kg 3*2min

Muaythai

 

Weberová Nikol

Zak's Team Chomutov

 

Nováková Michaela  ThaiBoxing Gym Zlín

 

Nováková 3*0

 

 

 

 

-63,5kg 3*2min

Muaythai

 

Velínová Monika,

MG Team,

 

Zonn Alexandra – 

BT GYM PRAHA

 

Zonn 2*1

 

 

 

 

-69,85kg  3*2min

Muaythai

 

Abassy Nadim,

Jetsaam Gym Brno

vesty

Guba Štěpán –

 MUAY THAI OLOMOUC

 

Guba 3*0

 

 

 

 

-91kg 3*2min

Muaythai

 

David Šafránek

TKBC

 

Holý Lukáš

Zak's Team Chomutov

 

Šafránek Disq.

 

 

 

 

-69,85kg 3*2min

Muaythai

 

Arben Rexha  

ARENA FIGHT CLUB BRNO

 

Pohorelec  Tomáš –

BT GYM PRAHA

 

Pohořelec 3*0

 

 

 

 

-72,57kg 3*2min

Muaythai

 

Dima Kedyarov 

TKBC

 

Tomáš Jaša

Thaibox Devils Třebíč

 

Jaša 3*0

 

 

 

 

-32kg  2*1min

Muaythai

 

 Jan Habijanič,

Hron gym

vesty

 Matěj - Šimůnek –Leonidas Gym Muay Thai Teplice 

 

Remíza

 

 

 

 

-69,85kg 3*2min

Muaythai

 

Karika Daniel

Gibu gym Brno

vesty

Vacek Filip,                         MG Team

 

Karika 3*0

 

 

 

 

-32kg 2*1min

Muaythai

 

Alan - Homič – Leonidas Gym Muay Thai Teplice 

vesty

 Jakub Štefek  ARENA FIGHT CLUB BRNO,

 

Sparing

 

 

 

 

-61,23kg 3*2min

Muaythai

 

Petr Maxim Florian ,

Hron gym

vesty

 David Faron,

Gibu gym Brno

 

Florian 3*0

 

 

 

 

-63,5kg 3*2min

Muaythai

 

Tomáš Martínek

Dragon gym Hradec Králové

 

Mirek Prokeš   ARENA FIGHT CLUB BRNO,

 

Martínek 3*0