Sledujte nás na sociálních sítích

Výsledky MČR v muaythai 7.kolo České Budějovice

23. 2. 2015
Další v pořadí již 7.kolo letošního ročníku MČR v muaythai máme za sebou a zde Vám přinášíme z této velmi povedené akce výsledky

Červený  roh

C.M.T.A. Rules

Modrý roh

22.2.2015 České Budějovice

MaXimus promotion

 

 

 

 

 

Part1- Muaythai

 

-82,55kg 3*2min

 

 

Šimůnek – Denis

 Leonidas Gym Muay Thai Teplice

Horský RSC

Marek Horský

 

 

 

-66,68kg 3*2min

 

 

Zachariáš Petr Rodo gym

Zachariáš 3*0

Štěrba Richard   MT Olomouc

 

 

 

-72,57kg 3*2min

 

 

Karas – Vítělav

 The Champions Příbram

Remíza

Stanislav Hlávka

 

 

 

-82,55kg 3*2min

 

 

 Siedtmann  - Marek

Leonidas Gym Muay Thai Teplice

Beňa 3*0

- Jiří Beňa

 

 

 

-69,85kg 3*2min

 

 

Bayer Martin, 
Hanuman gym Praha

Remíza

Jiří Páv - X Gym Praha

 

 

 

-82,55kg 3*2min

 

 

Lukáš Nořinský

Thaibox Devils Třebíč

Nořinský 3*0

Vítek Hruška –

Aplik Muay Thai

 

 

 

-66,68kg 3*2min

vesty

 

 Zachariáš Lukáš

Rodo gym

Remíza

Artur Tarasjuk

 Lanna Gym

 

 

 

-66,68kg 3*2min

 

 

Kucarov Michal, Hanuman gym Praha,

Kučarov 2*1

Moravec Radek MT Olomouc

     

-91kg 3*2min

 

 

Tomáš Bohuslav

 

Bohuslav 2*1

Pulkert Michal,

-72,57kg 3*2min

 

 

Kubina, Matěj, 

MT Sokol Mělník

Kubina 3*0

Sedláček Martin MT Olomouc 

 

 

 

-72,57kg 3*2min

 

 

Achmed Umachanov-KTSO Praha

Umachanov 3*0

Kristijan Franjic 

 

-66,68kg 3*2min

 

 

Piš Dominik,

Hanuman gym Praha,

Piš RSC

Coufal Tomáš Rodo gym

 

 

 

-86,18kg 3*2min

 

 

 Beneš -   Martin  The Champions Příbram

Salčák Disq.

Pavel Salčák, Reinders MMA Team

 

 

 

-79,38kg 3*2min

vesty

 

Adam Špulák

Thaibox Devils Třebíč

 

Špulák 3*0

Jiří Minařík

 

 

 

69,85kg 3*2min

vesty

 

RSF PRAHA, Pavel Pupena

Růžička 3*0

Tadeáš Růžička

 Lanna Gym

 

 

 

-60kg 3*2min

 

 

 Sylvie Makovská Krčová, Hanuman Gym Praha

Makovská 3*0

Zuzana Kohanova- Aplik Muay Thai

 

 

 

-66,68kg 3*2min

vesty

 

SYROVÝ Marek, Gladiators gym Č. Budějovice,

Schloff 2*0

Denis - Schloff - KBC Tábor

 

 

 

-69,85kg 3*2min

 

 

TKBC Praha Yevgeniy Kediarov

 

Kediarov 3*0

Vít Josef - Aplik Muay Thai

 

 

 

-60kg 3*2min

vesty

 

Natálie Šiplerová, Hanuman gym Praha

 

Pelechová 3*0

PELECHOVÁ Eliška, Gladiators gym Č. Budějovice

 

 

 

-82,55kg 3*2min

 

 

Mazal Tomáš, Jetsaam Gym,

 

Mazal RSC

Slezák – Petr

 Leonidas Gym MT Teplice

 

 

 

-86,18kg 3*2min

 

 

KAISER Václav, Gladiators gym Č. Budějovice

Švarc 2*1

Švarc Martin,

 

 

 

 

 

 

-82,55kg 3*2min

 

 

Markovič - Simon - The Champions Příbram

Landa 3*0

Ctirad - Landa - KBC Tábor

 

 

 

-69,85kg 3*2min

 

 

JIRKA Marek, Gladiators gym Č. Budějovice

Chroust 3*0

Jan Chroust

 

 

 

 

-63kg 3*2min

 

 

Jakub Hošek

 

Remíza

Krajisnik Novica

 

 

 

-81kg 3*2min

Superfight

 

LUKŠ Jan, Gladiators gym Č. Budějovice

Lukš 2*0

Karel Plíšek

 

 

 

-72,57kg 3*2min

 

 

Petřík - František - Hanuman Gym Praha

Vokoun 2*1

 Vít Vokoun Tik Tak Rokycany

 

 

 

-72,5kg 3*2min

SuperLiga

 

BAŘINKA Vlastimil, Gladiators gym Č. Budějovice

Bařinka 3*0

Jan Šindelář