Sledujte nás na sociálních sítích

Výsledky MČR v muaythai 9.kolo Brno

20. 4. 2015
Zde naleznete výsledky 9.kola MČR v Muaythai, které proběhlo v Brně pod patronací klubu Aréna fight club Brno jehož trenérem a hlavním pořadatelem je Mgr. Miloš Šnédar

Výsledky MČR v muaythai 9.kolo Brno

 

Červený  roh

C.M.T.A. Rules

Modrý roh

19.4.2015  Brno

Part 1

MČR MT 9.kolo

 

 

 

-67kg 3*2min

 

 

Renat Beket

Spejbl gym

superfight

Cao Vilém

MT Olomouc

 

Beket 3*0

 

-47kg 3*1,5min

 

 

 Tomáš - Růžička

 Leonidas Gym Muay Thai Teplice

vesty

Suljovik´ Sena 
Muay Thai TKB Teplice

 

Růžička 2*1

 

3.-66,68kg 3*2min

 

 

Lukáš Brom

Hanuman gym Praha

Vesty  

vítěz pokračuje

Artur Tarasjuk

 Lanna gym Praha

 

Remíza

 

-72,57kg 3*2min

 

 

Kubina, Matěj

 MT Sokol Mělník

 

Achmed Umachanov

 KTSO PRAHA

 

Kubina 2*0

 

-69,85kg 3*2min

 

 

Haiser Petr,

SKP Thaiboxing Holešov

vesty

Jiri Pav 
X gym Praha 

 

Páv 3*0

 

-36kg 3*1,5min

 

 

Hladký Marek

Fight club Žďár

vesty

Branislav  - Tomáš

 Leonidas Gym MT Teplice

 

Tomáš

 

-69,85kg 3*2min

 

 

Jan Chroust

Spejbl gym

 

Kerek Csaba Goku

 RBSD Fightclub Brno

 

Chroust 3*0

 

-86,18kg 3*2min

 

 

HELMICH Martin, Gladiators gym Č. Budějovice

 

Dušek , Antonín  Naresuangym Tachov

 

Dušek 3*0

 

9. -61,23kg 3*2min

 

 

Mirek Prokeš

Arena fight club Brno

Vesty  

vítěz pokračuje

Vit Mazur

Hanuman Gym Praha

 

Prokeš 3*0

 

-69,85kg 3*2min

 

 

Tadeáš Růžička

 Junior, Lanna Gym Praha

vesty

 Rychter David

 Hamr gym Ostrava

 

Růžička 2*0

 

-79,38kg 3*2min

 

 

Böhm Tomáš

 MT BRNO

 

Siedtmann  - Marek

Leonidas Gym MT Teplice

 

Böhm 3*0

 

 

 

 

 

 

 

     
     

 

 

 

-69,85kg 3*2min

 

 

Svoboda Jan

 Hanuman gym Praha

 

Pupena, Pavel
klub RSF Praha

 

Pupena 2*0

 

-86,18kg 3*2min

 

 

Lukáš Nořinský 

Thaibox Devils  Třebíč

 

Pavel Salcak,

 Reinders MMA Team

 

Salčák 3*0

 

-79,38kg 3*2min

 

 

Fabio Silva

Hanuman gym Praha

 

Šimůnek - Denis

 Leonidas Gym MT Teplice 

 

Silva 2*0

 

-72,57kg 3*2min

 

 

Bezruč  David 
ThaiBoxing Gym Zlín

vesty

Žídek Adam,

Hamr gym Ostrava

 

Bezruč 2*1

 

-69,80kg 3*2min

 

 

Marek Blaha

Arena fight club Brno

 

Vojtěch Novotný

 

Blaha 3*0

 

-50kg 3*1,5min

 

 

Fries Lukáš

Hamr gym Ostrava

vesty

Daniel - Štajnc

 Leonidas Gym MT Teplice

 

Remíza

 

76,2kg 3*2min

 

 

 Franta Petřík

 Hanuman gym Praha

 

 Kučerka Petr, SKP Thaiboxing Holešov

 

Petřík 2*0

 

-66,68kg 3*2min

 

 

Řebíček  Marek,
klub RSF Praha

 

Vítěz zápasu č.3

 

Řebíček disq.

 

-79,38kg 3*2min

 

 

Adam Špulák

 Thaibox Devils Třebíč

vesty

Dubský David, SKP Thaiboxing Holešov

 

Dubský 3*0

 

61,23kg 3*2min

 

 

Tomáš Kuchta

Arena fight club Brno

 

Filip Gorol

Leonidas MT Teplice

 

Kuchta 3*0

 

-52kg 3*2min

 

 

Bertíková Tereza

Hamr gym Ostrava

vesty

Kudličková Tereza,

 Jetsaam Gym

 

Kudličková 3*0

 

-86,18kg 3*2min

 

 

 Ladislav Korec

Arena fight club Brno

 

Luděk Růžička

 Fight club Brno

 

Růžička 2*1