Sledujte nás na sociálních sítích

MAXIMUS CUP 2016 - INTERNATIONAL CHAMPIONSHIP of the CZECH REPUBLIC

MaXimus cup 2016 - female -71kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Rogozina Diana Estonia 0 0 0 0 0 0 0 0
Jindrová Martina Czech republic 0 0 0 0 0 0 0 0

MaXimus cup 2016 - female -63,5kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Zoon Alexandra Russia 0 0 0 0 0 0 0 0
Mogildea Maria Czech republic 0 0 0 0 0 0 0 0

MaXimus cup 2016 - female -61kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Miljevič Maja Serbia 0 0 0 0 0 0 0 0
Částková Petra Czech republic 0 0 0 0 0 0 0 0

MaXimus cup 2016 - female -51kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
VViani Roberta Italy 0 0 0 0 0 0 0 0

MaXimus cup 2016 - male +91kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Schiavina Girgio Italy 0 0 0 0 0 0 0 0
Reissinger Michal Czech republic 0 0 0 0 0 0 0 0

MaXimus cup 2016 - male -91kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Pohl Cyril Czech republic 0 0 0 0 0 0 0 0
Veidenthaler Daniel Czech republic 0 0 0 0 0 0 0 0

MaXimus cup 2016 - male -86kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Slezák Petr Czech republic 0 0 0 0 0 0 0 0
Dragič Saša Serbia 0 0 0 0 0 0 0 0
Samek Vojtěch Czech republic 0 0 0 0 0 0 0 0

MaXimus cup 2016 - male -81kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Drobež Darko Slovenija 0 0 0 0 0 0 0 0
Juříček Jan Czech republic 0 0 0 0 0 0 0 0
Chmel Jaroslav Czech republic 0 0 0 0 0 0 0 0
Cupka Marek Czech republic 0 0 0 0 0 0 0 0
Pielesz Otmar Czech republic 0 0 0 0 0 0 0 0
Jónás Zoltán Hungary 0 0 0 0 0 0 0 0

MaXimus cup 2016 - male -75kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Plavec Bernard Czech republic 0 0 0 0 0 0 0 0
Šindelář Jan Czech republic 0 0 0 0 0 0 0 0
Mareš Kryštof Czech republic 0 0 0 0 0 0 0 0
Koledar Luka Serbia 0 0 0 0 0 0 0 0
Campus Tiziano Italy 0 0 0 0 0 0 0 0
Márton Zsolt Kristian Hungary 0 0 0 0 0 0 0 0

MaXimus cup 2016 - male -71kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Nagy Istvan Hungary 0 0 0 0 0 0 0 0
Chroust Jan Czech republic 0 0 0 0 0 0 0 0
Ritter Pál Hungary 0 0 0 0 0 0 0 0
Kysilka Petr Czech republic 0 0 0 0 0 0 0 0
Domen Vidmar Slovenija 0 0 0 0 0 0 0 0

MaXimus cup 2016 - male -67kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Christos Evgeniou Greece 0 0 0 0 0 0 0 0
Campana Francesco Italy 0 0 0 0 0 0 0 0
Kurdy Istvan Hungary 0 0 0 0 0 0 0 0
Hubsch Ondřej Czech republic 0 0 0 0 0 0 0 0
Beket Renat Czech republic 0 0 0 0 0 0 0 0
Vorkapic Saso Slovenija 0 0 0 0 0 0 0 0

MaXimus cup 2016 - male -63,5kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Marek David Czech republic 0 0 0 0 0 0 0 0
Breviario Diego Italy 0 0 0 0 0 0 0 0
Adam František Czech republic 0 0 0 0 0 0 0 0
Joó Sándor Hungary 0 0 0 0 0 0 0 0

MaXimus cup 2016 - Juniors boys (15 - 17 years) -95kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Beljaev Jan Estonia 0 0 0 0 0 0 0 0
Švarc Martin Czech republic 0 0 0 0 0 0 0 0

MaXimus cup 2016 - Juniors boys (15 - 17 years) -67kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Čehovský Andreas Czech republic 0 0 0 0 0 0 0 0
Szurdi Dániel Hungary 0 0 0 0 0 0 0 0
Dohnal Daniel Czech republic 0 0 0 0 0 0 0 0
Suman Elad Danji Israel 0 0 0 0 0 0 0 0
Villa Jacopo Italy 0 0 0 0 0 0 0 0
Blinka Lukáš Czech republic 0 0 0 0 0 0 0 0
Shetinin Sergey Czech republic 0 0 0 0 0 0 0 0
Guba Štěpán Czech republic 0 0 0 0 0 0 0 0
Brožek Štěpán Czech republic 0 0 0 0 0 0 0 0

MaXimus cup 2016 - Juniors boys (15 - 17 years) -63,5kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Koczo Henrik Hungary 0 0 0 0 0 0 0 0
Růžička Jáchym Czech republic 0 0 0 0 0 0 0 0
Trčka Matěj Czech republic 0 0 0 0 0 0 0 0
Szána Patrik Hungary 0 0 0 0 0 0 0 0
Sivák Václav Czech republic 0 0 0 0 0 0 0 0
Opelka Viktor Czech republic 0 0 0 0 0 0 0 0

MaXimus cup 2016 - Juniors boys (15 - 17 years) -60kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Kubát David Czech republic 0 0 0 0 0 0 0 0
Najman Dominik Czech republic 0 0 0 0 0 0 0 0
Fiala Jindřich Czech republic 0 0 0 0 0 0 0 0
Svoboda Miroslav Czech republic 0 0 0 0 0 0 0 0
Jgauns Sandens Germany 0 0 0 0 0 0 0 0

MaXimus cup 2016 - Juniors boys (15 - 17 years) -54kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Štajnc Daniel Czech republic 0 0 0 0 0 0 0 0
Zdeněk Daniel Czech republic 0 0 0 0 0 0 0 0
Cernak Denis Czech republic 0 0 0 0 0 0 0 0
Fries Lukáš Czech republic 0 0 0 0 0 0 0 0
Drda Vojtěch Czech republic 0 0 0 0 0 0 0 0

MaXimus cup 2016 - Juniors girls (15 - 17 years) -48kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Vedralová Nikita Czech republic 0 0 0 0 0 0 0 0
Zečiri Sara Serbia 0 0 0 0 0 0 0 0

MaXimus cup 2016 - Cadet boys (12 - 14 years) -75kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Bikár Samuel Czech republic 0 0 0 0 0 0 0 0
Barták Václav Czech republic 0 0 0 0 0 0 0 0

MaXimus cup 2016 - Cadet boys (12 - 14 years) -60kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Fritzler Daniel Germany 0 0 0 0 0 0 0 0
Imenov David Czech republic 0 0 0 0 0 0 0 0
Rehak Mark Hungary 0 0 0 0 0 0 0 0

MaXimus cup 2016 - Cadet boys (12 - 14 years) -54kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Štajnc David Czech republic 0 0 0 0 0 0 0 0
Elmekias Gil Israel 0 0 0 0 0 0 0 0
Papst Igor Germany 0 0 0 0 0 0 0 0
Rádl Marek Czech republic 0 0 0 0 0 0 0 0
Djebar Mohamed Czech republic 0 0 0 0 0 0 0 0

MaXimus cup 2016 - Cadet boys (12 - 14 years) -51kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Micka Erik Czech republic 0 0 0 0 0 0 0 0
Koldus František Czech republic 0 0 0 0 0 0 0 0
Blažek Vojtěch Czech republic 0 0 0 0 0 0 0 0

MaXimus cup 2016 - Cadet boys (12 - 14 years) -48kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Mdah Amit Zeid Israel 0 0 0 0 0 0 0 0

MaXimus cup 2016 - Cadet boys (12 - 14 years) -42kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Petráš Martin Czech republic 0 0 0 0 0 0 0 0
Branislav Tomáš Czech republic 0 0 0 0 0 0 0 0

MaXimus cup 2016 - Kids boys (10 - 11 years) +54kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Bikár Daniel Czech republic 0 0 0 0 0 0 0 0
Poklop Petr Czech republic 0 0 0 0 0 0 0 0

MaXimus cup 2016 - Kids boys (10 - 11 years) -51kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Beytullah Gezer Germany 0 0 0 0 0 0 0 0

MaXimus cup 2016 - Kids boys (10 - 11 years) -39kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Luft David Germany 0 0 0 0 0 0 0 0
Feix Erik Czech republic 0 0 0 0 0 0 0 0
Škácha Jakub Czech republic 0 0 0 0 0 0 0 0
Crhák Jaroslav Czech republic 0 0 0 0 0 0 0 0
Černý Lukáš Czech republic 0 0 0 0 0 0 0 0
Knoll Lukas Germany 0 0 0 0 0 0 0 0
Horn Maxim Germany 0 0 0 0 0 0 0 0
Lazarevic Ognjen Slovenija 0 0 0 0 0 0 0 0
Havlík Patrik Czech republic 0 0 0 0 0 0 0 0
Barták Tobiáš Czech republic 0 0 0 0 0 0 0 0

MaXimus cup 2016 - Kids boys (10 - 11 years) -30kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Amantini Gaia Italy 0 0 0 0 0 0 0 0
Habijanič Jan Czech republic 0 0 0 0 0 0 0 0
Wiegel Jan Germany 0 0 0 0 0 0 0 0
Papst Kevin Germany 0 0 0 0 0 0 0 0
Babayew Melik Germany 0 0 0 0 0 0 0 0
Wdowin Nikita Germany 0 0 0 0 0 0 0 0
Verner Šimon Czech republic 0 0 0 0 0 0 0 0
Barták Tomáš Czech republic 0 0 0 0 0 0 0 0
ANTONICELLI VITO GIUSEPPE Italy 0 0 0 0 0 0 0 0

MaXimus cup 2016 - Kids boys (10 - 11 years) -24kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Vinduška Jakub Czech republic 0 0 0 0 0 0 0 0
Pandula Lukáš Czech republic 0 0 0 0 0 0 0 0
Šimůnek Matěj Czech republic 0 0 0 0 0 0 0 0

MaXimus cup 2016 - Kids girls (10 - 11 years) +51kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Novotná Kristýna Czech republic 0 0 0 0 0 0 0 0

MaXimus cup 2016 - Masters +35 years old

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Kubát David 85kg 0 0 0 0 0 0 0 0
Hung Do Do 75kg 0 0 0 0 0 0 0 0
Šístek Domink 70kg 0 0 0 0 0 0 0 0
Čapek Filip 75kg 0 0 0 0 0 0 0 0
Lautch Jakub 72kg 0 0 0 0 0 0 0 0
Chmel Jan 60kg 0 0 0 0 0 0 0 0
Zeman Martin +96kg 0 0 0 0 0 0 0 0
Kára Michal 75kg 0 0 0 0 0 0 0 0
Ruda Milan 85kg 0 0 0 0 0 0 0 0
Kácsora Péter 75kg 0 0 0 0 0 0 0 0
Marienka Radek 81kg 0 0 0 0 0 0 0 0
Ruda Roman 97kg 0 0 0 0 0 0 0 0
Hagya Zsolt 71kg 0 0 0 0 0 0 0 0

Plánovaná akce

Kalendář akcí

Prosinec 2018
PoÚtStČtSoNe
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Export ics

Sledujte nás na Facebooku