Sledujte nás na sociálních sítích

MČR v Muaythai 2018/2019 - děti, junioři, ženy, muži

Juniors girls 12-13/ -51kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Cardová Emma Fight arena Slaný 1 1 0 0 0 0 0 30

Juniors girls 12-13/ -44kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Černá Nikol Spolek Leónidás Gym Muay Thai Dubí 2 0 0 0 0 0 2 20
Jílková Viktorie MUAY THAI TIK-TAK ROKYCANY, z.s. 1 1 0 0 0 0 0 30

Juniors girls 14-15/ -57kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Škáchová Jana MUAY THAI TIK-TAK ROKYCANY, z.s. 1 0 0 0 0 0 1 10
Vránová Valerie Gladiators gym Č.B. 1 0 0 0 0 0 1 10

Juniors girls 14-15/ -51kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Rožičová Veronika MUAY THAI CHOMUTOV ZAK´S TEAM z.s. 2 1 0 0 0 0 1 40

Juniors girls 16-17/ -67kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Kočárková Dolores Fight club Nové Město n.M./Žďár n.S., z. s. 3 1 0 0 1 0 1 55
Neaguová Lucie Como- 3 gym, z. s. Ostrava 2 2 0 0 0 0 0 60

Juniors girls 16-17/ -57kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Žilková Alžběta HANUMAN GYM PRAHA z.s. 3 3 0 0 0 0 0 90
Nedeva Hristiyana HANUMAN GYM PRAHA z.s. 2 0 0 0 0 0 2 20
Jordáková Kateřina Gladiators gym Č.B. 1 0 0 0 0 0 1 10
Neumanová Kateřina THAI BOX DEVILS TŘEBÍČ z.s. 1 1 0 0 0 0 0 30

Ženy -71kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Šebenik Bojana Slovenia 2 0 0 0 0 0 2 20
Mlejnková Lucie Sportovní klub X GYM Praha, zapsaný spolek 1 1 0 0 0 0 0 30

Ženy -67kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Škucová Andrea Muay Thai Olomouc z.s. 1 0 0 0 0 0 1 10
Kotrčová Anna KTSO Praha J.V. 5 5 0 0 0 0 0 150
Ošková Karolína Slovensko 1 0 0 0 0 0 1 10
Lisová Kateřina LANNA GYM z.s. Praha 1 0 0 0 0 0 1 10
Panáčková Martina JETSAAM GYM BRNO z.s. 3 0 0 0 0 0 3 30
Koca Natasija Slovenia 1 1 0 0 0 0 0 30

Ženy -63,5kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Štěpánová Anna Gladiators gym Č.B. 2 2 0 0 0 0 0 60
Dvořáková Barbora XY 2 1 0 0 0 0 1 40
Přibylová Helena XY 2 0 0 0 0 0 2 20
Hlaváčiková Michaela XY 1 0 0 0 0 0 1 10
Wilson Sára Slovensko 1 0 0 0 0 0 1 10
Dvořáková Soňa Fight club Nové Město n.M./Žďár n.S., z. s. 1 1 0 0 0 0 0 30

Ženy -60kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Zatloukalová Jana Bonus Gym z.s. Jevíčko 1 1 0 0 0 0 0 30
Hrníčková Monika BT GYM PRAHA, z.s. 1 0 0 0 0 0 1 10
Hubálková Nikola Spejbl Gym z.s. Praha 1 0 0 0 0 0 1 10
Trpáková Tereza Spejbl Gym z.s. Praha 2 0 0 0 0 0 2 20

Ženy -57kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Žilková Alžběta HANUMAN GYM PRAHA z.s. 1 1 0 0 0 0 0 30
Zatloukalová Jana Bonus Gym z.s. Jevíčko 7 4 1 0 2 0 1 170
Humlová Kateřina JETSAAM GYM BRNO z.s. 6 4 0 0 0 0 2 140
Marcínová Stanovská Kristýna Aplik Muay Thai - AMT Praha 3 0 0 0 0 0 3 30
Sobotková Kristýna Macak's GYM, spolek Pardubice 3 2 0 0 0 0 1 70
Škundová Lenka Victory Gym Trenčín 1 1 0 0 0 0 0 30
Osetrova Maria HANUMAN GYM PRAHA z.s. 6 2 0 0 2 0 2 110
Brezovská Natalia Slovensko 1 1 0 0 0 0 0 30
Weberová Nikol XY 1 0 0 0 0 0 1 10
Šafrová Olga BT GYM PRAHA, z.s. 1 1 0 0 0 0 0 30
Čadová Renata Bonus Gym z.s. Jevíčko 4 2 0 0 0 0 2 80
Trpáková Tereza Spejbl Gym z.s. Praha 3 1 0 0 0 0 2 50
Matzkeová Veronika Sportovní klub X GYM Praha, zapsaný spolek 1 1 0 0 0 0 0 30
Moravcová Zuzana SK VALETUDO - RK Znojmo z.s. 1 0 0 0 0 0 1 10

Ženy -54kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Cmíralová Daniela Svarog gym z.s. Frýdlant n.Ostravicí 1 1 0 0 0 0 0 30
Čadová Renata Bonus Gym z.s. Jevíčko 1 0 0 0 0 0 1 10
Křížová Sabina Spejbl Gym z.s. Praha 1 1 0 0 0 0 0 30
Kubíčková Věra XY 1 0 0 0 0 0 1 10
Matzkeová Veronika Sportovní klub X GYM Praha, zapsaný spolek 1 1 0 0 0 0 0 30

Ženy -51kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Sobotková Kamila SK VALETUDO - RK Znojmo z.s. 1 0 0 0 0 0 1 10
Křížová Sabina XY 1 0 0 0 0 0 1 10
Žirovnická Tereza XY 2 1 0 0 0 0 1 40

Muži -60kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Nikolov Anastas KURO GYM OSEK z.s. 1 0 0 0 0 0 1 10
Nurzat Aziret LANNA GYM z.s. Praha 2 0 0 0 0 0 2 20
Hnídek Denis Spejbl Gym z.s. Praha 1 1 0 0 0 0 0 30
Škréta František HANUMAN GYM PRAHA z.s. 1 0 0 0 0 0 1 10
Procházka Rudolf HANUMAN GYM PRAHA z.s. 1 1 0 0 0 0 0 30

Muži -63,5 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Kubát Bartoloměj XY 1 0 0 0 0 0 1 10
Mibelli David LANNA GYM z.s. Praha 1 0 0 0 0 0 1 10
Boussam Dominik HANUMAN GYM PRAHA z.s. 1 0 0 0 0 0 1 10
Komáček Dušan Slovensko 1 0 0 0 0 0 1 10
Hauser Filip Palec Gym, z.s. Praha 5 3 1 0 0 0 2 120
Ivaniuk Ihor SK Pretorian Pardubice z.s. 5 3 0 0 1 0 1 115
Slobodník Josef LANNA GYM z.s. Praha 1 1 0 0 0 0 0 30
Krasimirov Petr BT GYM PRAHA, z.s. 1 0 0 0 0 0 1 10
Jon Petr HANUMAN GYM PRAHA z.s. 3 1 0 0 1 0 1 55
Nguen Phuong XY 1 1 0 0 0 0 0 30

Muži -67kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Pálka David Aplik Muay Thai - AMT Praha 1 0 0 0 0 0 1 10
Schloff Denis XY 1 0 0 0 0 0 1 10
Breitenbacher Erik SK Hamr gym Ostrava z.s. 1 1 0 0 0 0 0 30
Gorol Filip Spolek Leónidás Gym Muay Thai Dubí 1 1 0 0 0 0 0 30
Černý Jan Palec Gym, z.s. Praha 5 0 0 0 0 0 5 50
Dubský Jaroslav Gladiators gym Č.B. 1 1 0 0 0 0 0 30
Slobodník Josef LANNA GYM z.s. Praha 3 0 0 0 0 0 3 30
Koníček Martin SK VALETUDO - RK Znojmo z.s. 6 6 1 0 0 0 0 190
Furter Nick XY 1 0 0 0 0 0 1 10
Hon Patrik TJ Sokol na Mělníce 1 0 0 0 0 0 1 10
Pluháček Viktor JETSAAM GYM BRNO z.s. 5 4 0 0 0 0 1 130

Muži -71kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Fleischhans Daniel YAKSHA GYM PLZEŇ z.s. 1 0 0 0 0 0 1 10
Kaplan Daniel Gladiators gym Č.B. 1 1 0 0 0 0 0 30
Černý Dino Spejbl Gym z.s. Praha 5 4 1 0 1 0 0 145
Vidmar Domen Slovenia 1 1 0 0 0 0 0 30
Vůjtěch Filip Palec Gym, z.s. Praha 1 0 0 0 0 0 1 10
Havelka Jakub SK VALETUDO - RK Znojmo z.s. 1 1 0 0 0 0 0 30
Novotný Jakub TJ Sokol na Mělníce 3 3 0 1 0 0 0 100
Pajtaš Jan SK HRON GYM, z.s. Brno 1 1 0 0 0 0 0 30
Mizun Jan MUAY THAI CHOMUTOV ZAK´S TEAM z.s. 2 1 0 0 0 0 1 40
Bílý Jaroslav SK Hamr gym Ostrava z.s. 1 0 0 0 0 0 1 10
Nedorost Jiří Hakim Gym Kladno z.s. 1 0 0 0 0 0 1 10
Kostolowski Kajetán Aplik Muay Thai - AMT Praha 1 0 0 0 0 0 1 10
Kubinec Kryštof JETSAAM GYM BRNO z.s. 1 0 0 0 0 0 1 10
Tůma Ladislav Spejbl Gym z.s. Praha 1 0 0 0 0 0 1 10
Krbálek Luboš Fight club Nové Město n.M./Žďár n.S., z. s. 2 0 0 0 0 0 2 20
Frič Lukáš Gladiators gym Č.B. 1 0 0 0 0 0 0 10
Štemberk Marek MUAY THAI CHOMUTOV ZAK´S TEAM z.s. 1 0 0 0 0 0 1 10
Šimon Martin Palec Gym, z.s. Praha 1 1 0 0 0 0 0 30
Pernica Martin JETSAAM GYM BRNO z.s. 1 1 0 0 0 0 0 30
Hart Matěj Gladiators gym Č.B. 1 0 0 0 0 0 1 10
Straský Michal JETSAAM GYM BRNO z.s. 4 3 0 0 0 0 1 100
Schultz Michal LANNA GYM z.s. Praha 1 0 0 0 0 0 1 10
Petržílek Michal LANNA GYM z.s. Praha 3 0 0 0 0 0 3 30
Vůjtěch Ondřej Palec Gym, z.s. Praha 5 3 1 0 0 0 2 120
Pindej Ondřej Como- 3 gym, z. s. Ostrava 1 0 0 0 0 0 1 10
Giňovský Ondřej Svarog gym z.s. Frýdlant n.Ostravicí 3 2 0 0 0 0 1 70
Skotal Ondřej Aréna kickbox Brno, z.s. 1 1 0 0 0 0 0 30
Vídeňský Ondřej XY 1 0 0 0 0 0 1 10
Fleischer Richard JETSAAM GYM BRNO z.s. 2 1 1 0 0 0 1 50
Vorkapic Sašo Slovenia 2 2 1 0 0 0 0 70
Šutka Tadeáš KBC Tábor 1 1 0 0 0 0 0 30
Nguyen Phuc Tiep Karel Macak´s GYM, spolek Pardubice 1 0 0 0 0 0 1 10
Skřivan Tomáš Aplik Muay Thai - AMT Praha 1 0 0 0 0 0 1 10

Muži -75kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Golob Aleš Slovenia 1 1 0 0 0 0 0 40
Simonić Aljaž Slovenia 1 1 1 0 0 0 0 40
Hrubec Dan Gladiators gym Č.B. 1 0 0 0 0 0 1 10
Beseda Daniel JETSAAM GYM BRNO z.s. 4 1 0 0 0 0 3 60
Kůča David ThaiBoxing Gym Zlín, z.s. 1 0 0 0 0 0 1 10
Jecha David XY 3 0 0 0 0 0 3 30
Šimůnek Denis XY 1 1 0 0 0 0 0 30
Pánek Dominik XY 1 0 0 0 0 0 1 10
Bulgac Ion XY 1 0 0 0 0 0 1 10
Blaško Jan YAKSHA GYM PLZEŇ z.s. 1 0 0 0 0 0 1 10
Čihák Jan MUAY THAI TIK-TAK ROKYCANY, z.s. 9 4 1 0 1 0 4 185
Škréta Josef HANUMAN GYM PRAHA z.s. 1 1 0 0 0 0 0 30
Petrželka Ladislav Sportovní klub X GYM Praha, zapsaný spolek 1 0 0 0 0 0 1 10
Syrový Marek Palec Gym, z.s. Praha 6 3 1 0 0 0 3 130
Denk Martin Miami Gym z.s. Dubí 1 0 0 0 0 0 1 10
Medulán Martin Aréna kickbox Brno, z.s. 1 1 1 0 0 0 0 40
Dvořák Michal BT GYM PRAHA, z.s. 1 1 1 0 0 0 0 40
Hiesböck Michal Macak's GYM, spolek Pardubice 1 0 0 0 0 0 1 10
Giňovský Ondřej Svarog gym z.s. Frýdlant n.Ostravicí 1 1 0 0 0 0 0 30
Vacek Ondřej Aplik Muay Thai - AMT Praha 1 0 0 0 0 0 1 10
Fleischhans Ondřej YAKSHA GYM PLZEŇ z.s. 1 1 0 0 0 0 0 30
Gabal Peter HANUMAN GYM PRAHA z.s. 1 1 0 1 0 0 0 40
Koníček Petr SK VALETUDO - RK Znojmo z.s. 7 4 0 0 0 0 3 150
Zachoval Petr Aréna kickbox Brno, z.s. 1 1 0 0 0 0 0 30
Vartík Radoslav BT GYM PRAHA, z.s. 6 6 1 1 0 0 0 200
Kotlán Tomáš Bonus Gym z.s. Jevíčko 1 0 0 0 0 0 1 10
Herejk Tomáš MUAY THAI TIK-TAK ROKYCANY, z.s. 2 0 0 0 0 0 2 20

Muži -81kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Špulák Adam THAI BOX DEVILS TŘEBÍČ z.s. 1 1 0 0 0 0 0 30
Trnka Aleš GIBU-X-GYM z.s. Brno 1 0 0 0 0 0 1 10
Golob Aleš Slovenia 1 0 0 0 0 0 1 10
Dušek Antonín Naresuan gym,o.s. Halže 10 2 1 0 0 0 8 150
Hoboth Erik Slovensko 1 0 0 0 0 0 1 10
Dobrozemský Filip Palec Gym, z.s. Praha 1 0 0 0 0 0 1 10
Králík Jan HANUMAN GYM PRAHA z.s. 1 0 0 0 0 0 1 10
Brauner Krištof SK VALETUDO - RK Znojmo z.s. 1 0 0 0 0 0 1 10
Bobal Lukáš ThaiBoxing Gym Zlín, z.s. 1 0 0 0 0 0 1 10
Dubois Marek Spejbl Gym z.s. Praha 1 0 0 0 0 0 1 10
Šlerka Martin Fight club Nové Město n.M. 1 0 0 0 0 0 1 10
Poláček Ondřej Hakim Gym Kladno z.s. 2 2 0 0 0 0 0 60
Ryneš Roman Aplik Muay Thai - AMT Praha 1 0 0 0 0 0 1 10
Sláma Rudolf JETSAAM GYM BRNO z.s. 1 1 1 0 0 0 0 40
Vaník Václav MUAY THAI TIK-TAK ROKYCANY, z.s. 1 0 0 0 0 0 1 10
Taran Vladyslav GOOD LUCK GYM, sportovní klub z.s. Hradec Králové 5 5 2 1 0 0 0 180

Muži -86kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Špulák Adam THAI BOX DEVILS TŘEBÍČ z.s. 1 1 0 1 0 0 0 40
Šmíd Denis GOOD LUCK GYM, sportovní klub z.s. Hradec Králové 1 1 0 0 0 0 0 30
Polidar Jan LANNA GYM z.s. Praha 1 0 0 0 0 0 1 10
Pavlovič Jaroslav YAKSHA GYM PLZEŇ z.s. 1 0 0 0 0 0 1 10
Benda Martin Gladiators gym Č.B. 1 0 0 0 0 0 1 10
Gardlo Ondřej Muay Thai Olomouc z.s. 1 0 0 0 0 0 1 10
Bartoněk Petr Muay Thai Olomouc z.s. 1 1 0 0 0 0 0 30
Suljanovič Vedran MUAY THAI CHOMUTOV ZAK´S TEAM z.s. 1 1 0 0 0 0 0 30

Muži -91kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Slaběňák Adam JETSAAM GYM BRNO z.s. 3 1 0 0 0 0 2 50
Varadi Antonín Naresuan gym,o.s. Halže 1 0 0 0 0 0 1 10
Fára David RAVÁNA GYM, z.s. Mariánské Lázně 2 0 0 0 1 0 1 25
Mixa Jakub Naresuan gym,o.s. Halže 1 1 0 0 0 0 0 30
Vachoušek Melvin LANNA GYM z.s. Praha 8 5 2 1 1 0 2 215
Jeřábek Michael SK Pretorian Pardubice z.s. 1 0 0 0 0 0 1 10
Gottvald Michael JETSAAM GYM BRNO z.s. 1 1 1 0 0 0 0 40
Šmidlík Patrik Aplik Muay Thai - AMT Praha 1 0 0 0 0 0 1 10
Kubíček Pavel ThaiBoxing Gym Zlín, z.s. 1 0 0 0 0 0 1 10
Vrablic Petr BT GYM PRAHA, z.s. 6 5 0 0 0 0 1 160
Slad Stanislav MUAY THAI CHOMUTOV ZAK´S TEAM z.s. 1 0 0 0 0 0 1 10
Kreisinger Zbyněk RAVÁNA GYM, z.s. Mariánské Lázně 2 0 0 0 0 0 2 20

Muži +91kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Mol Filip Gladiators gym Č.B. 1 0 0 0 1 0 0 15
Jozífek Josef XY 1 0 0 0 0 0 1 10
Černík Lukáš Hakim Gym Kladno z.s. 1 0 0 0 0 0 1 10
Holec Václav Spejbl Gym z.s. Praha 1 1 0 0 0 0 0 30

juniors boys 16-17 / -57kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Voronin Vladimír Aréna kickbox Brno, z.s. 1 1 0 0 0 0 0 30
Vadim Žmak XY 1 0 0 0 0 0 1 10

juniors boys 16-17 / -60kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Buda Dominik SK Hamr gym Ostrava z.s. 1 1 0 0 0 0 0 30
Rác Radek Hakim Gym Kladno z.s. 1 1 0 0 0 0 0 30

juniors boys 16-17 / -63,5kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Bartoš Dominik Aplik Muay Thai - AMT Praha 7 6 2 0 0 0 1 210
Florian Petr Maxim SK HRON GYM, z.s. Brno 2 0 0 0 0 0 2 20

juniors boys 16-17 / -67kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Kejda František Fight club Nové Město n.M./Žďár n.S., z. s. 2 0 0 0 0 0 2 20
Černoch Karel LANNA GYM z.s. Praha 2 0 0 0 0 0 2 20
Petráš Martin MUAY THAI TIK-TAK ROKYCANY, z.s. 3 3 0 0 0 0 0 90

juniors boys 16-17 / -71kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Kaplan Daniel Gladiators gym Č.B. 1 0 0 0 0 0 1 10
Zelenenki David Gladiators gym Č.B. 3 0 0 0 0 0 3 30
Malicki Josef Fight club Nové Město n.M./Žďár n.S., z. s. 2 0 0 0 0 0 2 20
Štemberk Marek MUAY THAI CHOMUTOV ZAK´S TEAM z.s. 2 2 1 0 0 0 0 70
Koščak Matija Slovenia 1 1 0 0 0 0 0 30
Apeltauer Samuel Aplik Muay Thai - AMT Praha 2 1 0 0 0 0 1 40
Nguyen Tat Thang Fight club Duchcov, z. s. 1 0 0 0 0 1 0 15
Procházka Tomáš SK VALETUDO - RK Znojmo z.s. 1 1 0 0 0 0 0 30

juniors boys 16-17 / -75kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Dvořáček David Fight club Nové Město n.M./Žďár n.S., z. s. 3 3 0 1 0 0 0 100
Kotrus Filip LANNA GYM z.s. Praha 1 1 0 0 0 0 0 30
Kortus Filip LANNA GYM z.s. Praha 1 0 0 0 0 0 1 10
Kummer Michael Fight club Nové Město n.M./Žďár n.S., z. s. 1 0 0 0 0 0 1 10
Vydra Samuel Spejbl Gym z.s. Praha 1 0 0 0 0 0 1 10

juniors boys 16-17 / -81kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Dvořáček Adam HANUMAN GYM PRAHA z.s. 5 5 0 3 0 0 0 180
Malina Ondřej Aplik Muay Thai - AMT Praha 5 4 0 0 1 0 0 135

juniors boys 14-15 / -45kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Havlík Patrik HANUMAN GYM PRAHA z.s. 1 0 0 0 0 0 1 10

juniors boys 14-15 / -48kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Novák Jiří Spolek Leónidás Gym Muay Thai Dubí 2 1 1 0 0 0 1 50
Lazarević Ognjen Slovenia 1 0 0 0 0 0 1 10
Samadov Yakov Russia 1 0 0 0 0 0 1 10

juniors boys 14-15 / -50kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Slavík Stanislav Spejbl Gym z.s. Praha 2 1 0 0 0 0 1 40

juniors boys 14-15/ -54kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Varhol Lukáš LANNA GYM z.s. Praha 1 1 1 0 0 0 0 40

juniors boys 14-15 / -60kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Horváth Adam SK Hamr gym Ostrava z.s. 2 0 0 0 1 0 1 25
Klaška Lukáš Spolek Leónidás Gym Muay Thai Dubí 2 2 0 1 0 0 0 70

juniors boys 14-15 / -63,5kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Ivan Danhiel XY 1 0 0 0 0 0 1 10
Stojanović Nejc Slovenia 1 1 0 0 0 0 0 30
Soldán Petr KURO GYM OSEK z.s. 1 0 0 0 0 0 1 10
Hájek Šimon Fight club Nové Město n.M./Žďár n.S., z. s. 1 0 0 0 0 0 1 10

juniors boys 14-15 / -67kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Beck Antonín HANUMAN GYM PRAHA z.s. 1 0 0 0 0 0 1 10

juniors boys 14-15 / -75kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Malina Jakub Aplik Muay Thai - AMT Praha 2 2 0 0 0 0 0 60
Demeter Martin Hakim Gym Kladno z.s. 1 0 0 0 0 0 1 10
Uhlíř Ondřej Bonus Gym z.s. Jevíčko 2 2 1 0 0 0 0 70

juniors boys 14-15 / -81kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Kernaševič Jan Thajský box a kick box TKB Teplice, z.s. 1 0 0 0 0 0 1 10

juniors boys 12-13 / -32kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Homič Alan Spolek Leónidás Gym Muay Thai Dubí 1 1 0 0 0 0 0 30
Horváth Lukáš Fight arena Slaný 2 2 0 0 0 0 0 60
Takács Vojtěch Fight club Duchcov, z. s. 2 1 0 0 0 0 1 40

juniors boys 12-13 / -40kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Horváth Adrian SK Hamr gym Ostrava z.s. 3 1 0 0 0 0 2 50
Verner Šimon Spolek Leónidás Gym Muay Thai Dubí 3 3 0 0 0 0 0 90

juniors boys 12-13 / -42kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Indruch Aris Muay Thai Olomouc z.s. 1 1 0 0 0 0 0 30

juniors boys 12-13 / -44kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Gazdhiev Abdul Spejbl Gym z.s. Praha 2 1 0 0 0 0 1 40
Zbořil Filip Fight club Nové Město n.M. 1 1 0 0 0 0 0 30

juniors boys 12-13 / -48kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Dunajev Arseniy HANUMAN GYM PRAHA z.s. 2 2 0 0 0 0 0 60
Černý Lukáš Spolek Leónidás Gym Muay Thai Dubí 2 1 0 0 0 0 1 40

juniors boys 12-13 / -52kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Čudovský Miloš Muay Thai Olomouc z.s. 2 0 0 0 0 0 2 20
Barták Tobiáš HANUMAN GYM PRAHA z.s. 2 2 0 0 0 0 0 60

juniors boys 12-13 / -54kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Štefek Jakub Aréna kickbox Brno, z.s. 1 1 0 0 0 0 0 30
Nedbalec Tomáš XY 1 0 0 0 0 0 1 10

juniors boys 12-13 / -56kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Mičev Kristián Muay Thai Olomouc z.s. 2 0 0 0 0 0 2 20

juniors boys 12-13 / -58kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Holý Tomasso Gladiators gym Č.B. 1 1 1 0 0 0 0 40

juniors boys 12-13 / -63,5kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Rác Miroslav Hakim Gym Kladno z.s. 1 1 0 0 0 0 0 30

juniors boys 12-13 / -67kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Ošmera Adam Fight club Nové Město n.M./Žďár n.S., z. s. 2 2 0 0 0 0 0 60
Škácha Jakub MUAY THAI TIK-TAK ROKYCANY, z.s. 1 0 0 0 0 0 1 10

juniors boys 10-11 / -24kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Gašperec Milan Spolek Leónidás Gym Muay Thai Dubí 3 1 0 0 0 0 2 50

juniors boys 10-11 / -30kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Šimůnek Matěj Spolek Leónidás Gym Muay Thai Dubí 2 0 0 0 0 0 2 20
Kadlec Samuel Fight arena Slaný 2 0 0 0 0 0 2 20

juniors boys 10-11 / -34kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Pulec Daniel Macak´s GYM, spolek Pardubice 3 3 0 0 0 0 0 90
Kočka František XY 1 0 0 0 0 0 1 10
Soukup Richard Spolek Leónidás Gym Muay Thai Dubí 2 1 0 0 0 0 1 40

juniors boys 10-11 / -38kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Ponec Štěpán Spolek Leónidás Gym Muay Thai Dubí 1 1 0 0 0 0 0 30

juniors boys 10-11/ -40kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Grunza Kevin SK Hamr gym Ostrava z.s. 1 1 1 0 0 0 0 40
Špička Sebastian Muay Thai Olomouc z.s. 2 0 0 0 0 0 2 20
Svatoň Štěpán Fight club Nové Město n.M./Žďár n.S., z. s. 1 1 0 0 0 0 0 30

juniors boys 10-11/ -46kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Veselý Jakub Fight club Duchcov, z. s. 1 0 0 0 0 0 1 10

juniors boys 10-11/ -63,5kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Vostatek Pavel MUAY THAI TIK-TAK ROKYCANY, z.s. 1 0 0 0 0 0 1 10

juniors boys 8-9 / -26kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Hubáček Jaroslav Aréna kickbox Brno, z.s. 1 1 0 0 0 0 0 30
Turek Petr Gladiators gym Č.B. 3 1 0 0 0 0 2 50
Vobořil Petr Spolek Leónidás Gym Muay Thai Dubí 1 0 0 0 0 0 1 10

juniors boys 8 -9/ -28kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Turek Petr Gladiators gym Č.B. 2 2 0 0 0 0 0 60
Kachlík Tomáš Aréna kickbox Brno, z.s. 2 1 0 0 0 0 1 40

juniors boys 8 -9/ -32kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Kotalík Antonín LANNA GYM z.s. Praha 1 0 0 0 0 0 1 10
Dostalík Matěj Aréna kickbox Brno, z.s. 1 0 0 0 0 0 1 10

Plánovaná akce

Kalendář akcí

Srpen 2019
PoÚtStČtSoNe
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Export ics

Sledujte nás na Facebooku