Sledujte nás na sociálních sítích

MaXimus cup 5 - 2019 - INTERNATIONAL TOURNAMENT of the CZECH REPUBLIC

Juniors boys (10-11 years) -30 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Šimůnek Matěj CZE 1 1 0 0 0 0 0 30
Kadlec Samuel CZE 1 0 0 0 0 0 1 10

Juniors boys (10-11 years) -34 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Anastasov Christian CZE 2 1 0 0 0 0 1 40
Kuda Marek CZE 1 0 0 0 0 0 1 10
Soukup Richard CZE 1 1 0 0 0 0 0 30

Juniors boys (10-11 years) -38 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Vinduška Jakub CZE 1 0 0 0 0 0 1 10
Špička Sebastian CZE 2 2 0 0 0 0 0 60
Mesinger Tom ISR 1 0 0 0 0 0 1 10

Juniors boys (10-11 years) -40 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Éles Krizstián HUN 1 1 1 0 0 0 0 40
Giňa Lukáš CZE 1 0 0 0 0 0 1 10

Juniors boys (10-11 years) - 46 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Nedvěd Martin CZE 1 1 0 0 0 0 0 30
Zupanic Sebastian SLO 1 0 0 0 0 0 1 10

Juniors girls (12-13 years) -42 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Dominczak Karina POL 1 0 0 0 0 0 1 10
Wdowin Veronika POL 1 0 0 0 0 0 1 10
Jílková Viktorie CZE 2 2 0 0 0 0 0 60

Juniors girls (12-13 years) +71 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Baladová Klára CZE 1 1 0 0 0 0 0 30
Balic Sabina SLO 1 0 0 0 0 0 1 10

Juniors boys (12-13 years) - 34 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Homič Alan CZE 1 0 0 0 0 0 1 10
Kheir El Din Jawad ISR 1 1 1 0 0 0 0 40

Juniors boys (12-13 years) - 38 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Madah Ammen ISR 1 0 0 0 0 0 1 10
Papst Kevin GER 1 0 0 0 0 0 1 10
Babayev Melik GER 2 1 0 0 0 0 1 40
Jósza Szilárd HUN 2 2 0 0 0 0 0 60

Juniors boys (12-13 years) - 52 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Dunajev Arseniy CZE 2 1 0 0 0 0 1 40
Nagy Kristofer HUN 2 2 1 0 0 0 0 70
Terschkin Leon ISR 2 1 0 0 0 0 1 40
Čudovský Miloš CZE 1 0 0 0 0 0 1 10
Davash Ziv CZE 1 0 0 0 0 0 1 10

Juniors boys (12-13 years) - 54 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Mičev Kristian CZE 1 0 0 0 0 0 1 10
Černý Lukáš CZE 1 1 0 0 0 0 0 30

Juniors boys (12-13 years) -56 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Borowski Adam POL 1 1 0 0 0 0 0 30
Luft David GER 1 0 0 0 0 0 1 10
Szabó Kevin HUN 0 0 0 0 0 0 0 0

Juniors boys (12-13 years) -60 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Čudovský Václav CZE 1 1 0 0 0 0 0 30
Pástor Zsolt HUN 1 0 0 0 0 0 1 10

Juniors girls (14-15 years) -54 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Dror Niri ISR 1 0 0 0 0 0 1 10
Danielowszki Vanda HUN 1 1 0 0 0 0 0 30

Juniors girls (14-15 years) -71 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Škáchová Jana CZE 1 0 0 0 0 0 1 10
Balogová Klára CZE 1 1 0 0 0 0 0 30

Juniors boys (14-15 years) -42 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Dominczak Oliwer POL 1 0 0 0 0 0 1 10
Németh Zsombor HUN 1 1 0 0 0 0 0 30

Juniors boys (14-15 years) -48 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Starobinsky Alan ISR 1 0 0 0 0 0 1 10
Lier Artur GER 2 2 0 0 0 0 0 60
Czába David HUN 1 1 0 1 0 0 0 40
Havlík Patrik CZE 1 0 0 0 0 0 1 10

Juniors boys (14-15 years) -51 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Tierbach David GER 1 0 0 0 0 0 1 10
Hadad Sagiv ISR 2 2 0 0 0 0 0 60
Ilc Žan SLO 1 0 0 0 0 0 1 10

Juniors boys (14-15 years) -54 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Herbich Macej POL 1 0 0 0 0 0 1 10
Nagy Roland HUN 1 0 0 0 0 0 1 10
Barták Tomáš CZE 2 2 1 0 0 0 0 70

Juniors boys (14-15 years) -57 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Tomáš Branislav CZE 2 1 0 0 0 0 1 40
Šmrha Daniel CZE 1 0 0 0 0 0 1 10
Hagag Guy ISR 2 2 1 0 0 0 0 70
Klaška Lukáš CZE 1 1 0 0 0 0 0 30
Jósza Szabolcz HUN 1 0 0 0 0 0 1 10
Seffer Tamás HUN 1 0 0 0 0 0 1 10

Juniors boys (14-15 years) -60 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Homič Daniel CZE 1 1 1 0 0 0 0 40
Éles Levente HUN 1 0 0 0 0 0 1 10

Juniors boys (14-15 years) -71kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Bar Ido ISR 1 0 0 0 0 0 1 10
Nisim Shahar ISR 0 0 0 0 0 0 0 0

Juniors boys (14-15 years) -75 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Kovtunov Alex ISR 1 1 0 0 0 0 0 30
Šístek Martin CZE 1 0 0 0 0 0 1 10

Juniors girls (16-17 years) -57 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Bialek Alexandra POL 1 0 0 0 0 0 1 10
Žilková Alžběta CZE 1 1 0 0 0 0 0 30

Juniors girls (16-17 years) -60 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Jordáková Kateřina CZE 1 0 0 0 0 0 1 10
Kyercinzska Martina POL 1 1 0 0 0 0 0 30

Juniors girls (16-17 years) -63,5 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Sikorová Natálie CZE 1 0 0 0 0 0 1 10
Koca Natasia SLO 1 1 0 0 0 0 0 30

Juniors boys (16-17 years) -54 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Ďuriš Daniel SVK 1 1 0 0 0 0 0 30
Novák Jiří CZE 1 0 0 0 0 0 1 10

Juniors boys (16-17 years) -60 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Bishara Loai ISR 1 0 0 0 0 0 1 10
Fibi Márk HUN 1 1 0 0 0 0 0 30

Juniors boys (16-17 years) -63,5 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Balogh Laczlo HUN 1 1 0 0 0 0 0 30
Rehak Mark HUN 1 0 0 0 0 0 1 10
Petráš Martin CZE 1 0 0 0 0 0 1 10
Alon Noam ISR 1 1 1 0 0 0 0 40

Juniors boys (16-17 years) -71kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Bordás Alex HUN 2 2 0 1 0 0 0 70
Jäger Daniel HUN 1 0 0 0 0 0 1 10
Hrutka Móric HUN 1 0 0 0 0 0 1 10
Guba Štěpán CZE 2 1 0 0 0 0 1 40

Juniors boys (16-17 years) -81kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Dvořáček Adam CZE 1 1 0 0 0 0 0 30
Menahem Yair ISR 1 0 0 0 0 0 1 10

Seniors female -48 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Pashaev Daniela ISR 1 0 0 0 0 0 1 10
Strnadová Klára CZE 1 1 0 0 0 0 0 30

Seniors female -54 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Csatlós Juliana HUN 1 0 0 0 0 0 1 10
Šafrová Olga CZE 2 1 0 0 0 0 1 40
Davda Shaked ISR 1 0 0 0 0 0 1 10
Bulínová Viktorie CZE 2 2 0 0 0 0 0 60

Seniors female -67 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Neaguová Lucie CZE 1 0 0 0 0 0 1 10
Abraham Sarah ISR 1 1 0 0 0 0 0 30

Seniors male -57 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Haziza Din ISR 1 0 0 0 0 0 1 10
Holp Márkó HUN 1 1 0 0 0 0 0 30

Seniors male -63,5 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Seaton Ben ISR 1 0 0 0 0 0 1 10
Syc Jakub POL 1 0 0 0 0 0 1 10
Gordon Kibed Yah ISR 2 2 1 0 0 0 0 70
Vaknin Orel ISR 2 1 0 0 0 0 1 40
Jon Petr CZE 1 0 0 0 0 0 1 10
Tadlánek Tomáš SVK 3 2 1 0 0 0 1 80

Seniors male -67 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Gorol Filip CZE 2 1 0 0 0 0 1 40
Kircicek Hakan GER 1 0 0 0 0 0 1 10
Szana Patrik HUN 1 1 0 0 0 0 0 30

Seniors male -71 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Vidmar Domen SLO 1 0 0 0 0 0 1 10
Suman Elad ISR 3 2 0 0 0 0 1 70
Gayer Itai ISR 2 2 1 0 0 0 0 70
Pajtaš Jan CZE 1 0 0 0 0 0 1 10
Hopp Robert CZE 1 0 0 0 0 0 1 10

Seniors male -75 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Tabor Dominik CZE 2 1 0 0 0 0 1 40
Frič Lukáš CZE 1 0 0 0 0 0 1 10
Hegedüs Márk HUN 1 0 0 0 0 0 1 10
Safdari Omid GER 2 2 0 1 0 0 0 70

Seniors male -81 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Shani Cori ISR 2 2 0 1 0 0 0 70
Křistek David CZE 1 0 0 0 0 0 1 10
Podkladek Piotr POL 1 0 0 0 0 0 1 10

Plánovaná akce

Kalendář akcí

Srpen 2019
PoÚtStČtSoNe
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Export ics

Sledujte nás na Facebooku