Sledujte nás na sociálních sítích

KIDS MUAYTHAI CHALLENGE 2018/2019

Dívky a chlapci 14-15 let - Wai kru

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Saibrt Alex Leonidas MT Teplice 2 0 0 0 0 0 2 20
Beck Antonín Hanuman Gym 2 0 0 0 0 0 2 20
Tomáš Branislav Leonidas MT Teplice 4 0 0 0 0 0 4 40
Homič Daniel Leonidas MT Teplice 2 2 0 0 0 0 0 60
Müllerová Eliška Gladiators gym Č.B. 2 1 0 0 0 0 1 40
Trojanová Elizabeth Thaibox Devils Třebíč 2 0 0 0 0 0 2 20
Koldus František Leonidas MT Teplice 2 1 0 0 0 1 0 45
Franc Karel Leonidas MT Teplice 2 0 0 0 0 0 2 20
Klaška Lukáš Leonidas MT Teplice 2 0 0 0 0 0 2 20
Wagner Matěj TKB Teplice 2 0 0 0 0 0 2 20
Molík Matyáš Leonidas MT Teplice 2 0 0 0 0 0 2 20
Růžička Tomáš Leonidas MT Teplice 2 2 0 0 0 0 0 60
Barták Tomáš Leonidas MT Teplice 2 0 0 0 0 0 2 20

Dívky a chlapci 11-13 let - Wai kru

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Homič Alan Leonidas MT Teplice 2 0 0 0 0 0 2 20
Dunajev Arseniy Hanuman Gym 2 2 0 0 0 0 0 60
Mol Filip Leonidas MT Teplice 2 1 0 0 0 0 1 40
Vyhnálek Jan Highlanders Trutnov 2 0 0 0 0 0 2 20
Balodová Klára Leonidas MT Teplice 2 0 0 0 0 0 2 20
Černý Lukáš Leonidas MT Teplice 2 0 0 0 0 0 2 20
Šimůnek Matěj Leonidas MT Teplice 2 1 0 0 0 1 0 45
Černá Nicol Leonidas MT Teplice 2 0 0 0 0 0 2 20
Horák Radek Highlanders Trutnov 2 0 0 0 0 0 2 20
Soukup Richard Leonidas MT Teplice 4 0 0 0 0 0 4 40
Ponec Štěpán Leonidas MT Teplice 2 0 0 0 0 0 2 20
Barták Tobiáš Hanuman Gym 2 2 0 0 0 0 0 60

Dívky a chlapci 5-7 let - Wai kru

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Hodina Jindřich TIK TAK Rokycany 2 1 0 0 0 1 0 45
Žák Jiří Zak´s team 2 1 0 0 0 0 1 40

Dívky a chlapci 8-10 let - Wai kru

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Žvachtová Anežka TKB Teplice 2 1 0 0 0 1 0 45
Rožič David Zak´s team 2 1 0 0 0 1 0 45
Trojánek Dominik Leonidas MT Teplice 2 0 0 0 0 0 2 20
Vorel Eliaš Leonidas MT Teplice 2 0 0 0 0 0 2 20
Ježek Jakub Leonidas MT Teplice 2 0 0 0 0 0 2 20
Trojánek Jakub Leonidas MT Teplice 4 0 0 0 0 0 4 40
Vinduška Jakub Leonidas MT Teplice 4 2 0 0 0 0 2 80
Wagner Jan TKB Teplice 2 2 0 0 0 0 0 60
Gašperec Milan Leonidas MT Teplice 2 0 0 0 0 0 2 20
Molová Natálie Gladiators gym Č.B. 2 2 0 0 0 0 0 60
Jelínek Pavel Gladiators gym Č.B. 4 2 0 0 0 0 2 80
Hájek Petr Leonidas MT Teplice 2 0 0 0 0 0 2 20
Vobořil Petr Leonidas MT Teplice 2 1 0 0 0 1 0 45
Mikotová Sára Gladiators gym Č.B. 2 0 0 0 0 0 2 20
Matějková Šárka MT Olomouc 2 2 0 0 0 0 0 60
Studnička Tobiáš Leonidas MT Teplice 2 0 0 0 0 0 2 20
Bušová Veronika MT Olomouc 2 2 0 0 0 0 0 60

Dívky 16 -17 let - Švihadlo

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Kočí Sabina TIK TAK Rokycany 2 1 0 0 0 0 1 45
Bednářová Stela Leonidas MT Teplice 2 2 0 0 0 0 0 60

Dívky 16 -17 let - kopy - roundkick

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Kočí Sabina TIK TAK Rokycany 2 2 0 0 0 0 0 60
Bednářová Stela Leonidas MT Teplice 2 1 0 0 0 1 0 45

Dívky 14-15 let - klinč

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Kačínová Anna TIK TAK Rokycany 2 0 0 0 0 0 2 20
Skalníková Barbora Fight club Nové Město n.M. 2 1 0 0 0 0 1 40
Müllerová Eliška Gladiators gym Č.B. 2 0 0 0 0 0 2 20
Trojanová Elizabeth Thaibox Devils Třebíč 2 0 0 0 0 0 2 20
Skoronková Gabriela TIK TAK Rokycany 2 1 0 0 0 0 1 40
Škáchová Jana TIK TAK Rokycany 4 2 0 0 0 0 2 80
Máchová Kateřina Gladiators gym Č.B. 4 1 0 0 0 1 1 85
Poslední Klára TIK TAK Rokycany 2 1 0 0 0 1 0 45
Machová Nela Fight club Nové Město n.M. 2 1 0 0 0 0 1 40
Vránová Valerie Gladiators gym Č.B. 2 2 0 0 0 0 0 60

Dívky 14-15 let - Švihadlo

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Kačínová Anna TIK TAK Rokycany 4 1 0 0 0 0 3 60
Skalníková Barbora Fight club Nové Město n.M. 2 0 0 0 0 0 2 20
Müllerová Eliška Gladiators gym Č.B. 4 2 0 0 0 0 2 80
Trojanová Elizabeth Thaibox Devils Třebíč 2 0 0 0 0 0 2 20
Skoronková Gabriela TIK TAK Rokycany 2 1 0 0 0 0 1 40
Škáchová Jana TIK TAK Rokycany 6 3 0 0 0 1 2 125
Máchová Kateřina Gladiators gym Č.B. 6 2 0 0 1 0 3 105
Poslední Klára TIK TAK Rokycany 2 2 0 0 0 0 0 60
Machová Nela Fight club Nové Město n.M. 2 0 0 0 0 0 2 20
Vránová Valerie Gladiators gym Č.B. 4 0 0 0 0 0 4 40

Dívky 14-15 let - kopy - roundkick

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Kačínová Anna TIK TAK Rokycany 2 0 0 0 0 0 2 20
Skalníková Barbora Fight club Nové Město n.M. 2 1 0 0 0 1 0 45
Müllerová Eliška Gladiators gym Č.B. 2 0 0 0 0 0 2 20
Trojanová Elizabeth Thaibox Devils Třebíč 2 2 0 0 0 0 0 60
Skoronková Gabriela TIK TAK Rokycany 2 1 0 0 0 0 1 40
Škachová Jana TIK TAK Rokycany 4 2 0 0 0 1 1 85
Máchová Kateřina Gladiators gym Č.B. 4 2 0 0 0 0 2 80
Poslední Klára TIK TAK Rokycany 2 1 0 0 0 1 0 45
Vránová Valerie Gladiators gym Č.B. 4 3 0 0 0 0 1 100

Dívky 11-13 let - klinč

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Juračková Iveta Fight club Nové Město n.M. 2 1 0 0 0 0 1 40
Balodová Klára Leonidas MT Teplice 4 3 0 0 0 1 0 105
Ottichová Klára Thaibox Devils Třebíč 4 1 0 0 0 0 3 80
Neumanová Kristýna Thaibox Devils Třebíč 2 1 0 0 0 1 0 45
Hubínková Martina Gladiators gym Č.B. 4 2 0 0 0 1 3 105
Černá Nicol Leonidas MT Teplice 4 2 0 0 0 1 1 85
Jíchová Tereza TKB Teplice 2 1 0 0 0 0 1 40
Zounková Veronika Hanuman Gym 2 2 0 0 0 0 0 60
Jílková Viktorie TIK TAK Rokycany 4 3 0 0 0 0 1 100

Dívky 11-13 let - Švihadlo

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Juračková Iveta Fight club Nové Město n.M. 2 2 0 0 0 0 0 60
Balodová Klára Leonidas MT Teplice 4 1 0 0 0 0 3 60
Ottichová Klára Thaibox Devils Třebíč 6 3 0 0 0 3 0 135
Neumanová Kristýna Thaibox Devils Třebíč 2 0 0 0 0 0 2 20
Hubínková Martina Gladiators gym Č.B. 4 0 0 0 0 0 4 40
Černá Nicol Leonidas MT Teplice 4 0 0 0 0 0 4 40
Šindelářová Sofie TIK TAK Rokycany 2 0 0 0 0 0 2 20
Jíchová Tereza TKB Teplice 2 1 0 0 0 0 1 40
Zounková Veronika Hanuman Gym 2 1 0 0 0 0 1 40
Jílková Viktorie TIK TAK Rokycany 4 4 0 0 0 0 0 120

Dívky 11-13 let - kopy - roundkick

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Juračková Iveta Fight club Nové Město n.M. 2 1 0 0 0 1 0 45
Balodová Klára Leonidas MT Teplice 4 1 0 0 0 0 3 60
Ottichová Klára Thaibox Devils Třebíč 6 3 0 0 0 0 3 120
Neumanová Kristýna Thaibox Devils Třebíč 2 1 0 0 0 0 1 40
Hubínková Martina Gladiators gym Č.B. 4 0 0 0 0 0 4 40
Černá Nicol Leonidas MT Teplice 4 4 0 0 0 0 0 120
Šindelářová Sofie TIK TAK Rokycany 2 0 0 0 0 0 2 20
Jíchová Tereza TKB Teplice 2 1 0 0 0 0 1 40
Zounková Veronika Hanuman Gym 2 1 0 0 0 0 1 40
Jílková Viktorie TIK TAK Rokycany 4 2 0 0 0 2 0 90

Dívky 8-10 let - klinč

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Žvachtová Anežka TKB Teplice 4 1 0 0 0 0 3 60
Poslední Bára TIK TAK Rokycany 2 2 0 0 0 0 0 60
Beranová Barbara Hakim gym 2 1 0 0 0 0 1 40
Mandová Eliška Hakim gym 2 0 0 0 0 0 2 20
Drapáková Isabel TKB Teplice 2 0 0 0 0 0 2 20
Ottichová Jolana Thaibox Devils Třebíč 6 2 0 0 0 0 4 100
Pekárková Klára Thaibox Devils Třebíč 4 0 0 0 0 0 4 40
Vávrová Lucie Thaibox Devils Třebíč 6 1 0 0 0 0 5 80
Molová Natálie Gladiators gym Č.B. 2 0 0 0 0 0 2 20
Jarošová Nikola Fight club Nové Město n.M. 2 1 0 0 0 0 1 40
Benešová Sára TIK TAK Rokycany 4 2 0 0 0 0 2 80
Mikotová Sára Gladiators gym Č.B. 4 1 0 0 0 1 2 65
Horká Šarlota Sofie Thaibox Devils Třebíč 6 5 0 0 0 1 0 165
Benešová Stela TIK TAK Rokycany 4 4 0 0 0 0 0 120
Nováková Veronika Gladiators gym Č.B. 2 0 0 0 0 0 2 20
Guseynoga Zumored MT Olomouc 2 0 0 0 0 0 2 20

Dívky 8-10 let - Švihadlo

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Žvachtová Anežka TKB Teplice 4 0 0 0 0 0 4 40
Poslední Bára TIK TAK Rokycany 2 0 0 0 0 0 2 20
Beranová Barbara Hakim gym 2 0 0 0 0 0 2 20
Mandová Eliška Hakim gym 2 0 0 0 0 0 2 20
Drapáková Isabel TKB Teplice 2 0 0 0 0 0 2 20
Ottichová Jolana Thaibox Devils Třebíč 6 2 0 0 0 1 3 105
Pekárková Klára Thaibox Devils Třebíč 6 3 0 0 0 1 2 125
Vávrová Lucie Thaibox Devils Třebíč 6 0 0 0 0 0 6 60
Molová Natálie Gladiators gym Č.B. 4 4 0 0 0 0 0 120
Jarošová Nikola Fight club Nové Město n.M. 2 0 0 0 0 0 2 20
Benešová Sára TIK TAK Rokycany 4 0 0 0 0 0 4 40
Mikotová Sára Gladiators gym Č.B. 4 0 0 0 0 0 4 40
Matějková Šárka Zak´s team 2 1 0 0 0 0 1 40
Horká Šarlota Sofie Thaibox Devils Třebíč 6 4 0 0 0 1 1 145
Benešová Stela TIK TAK Rokycany 4 1 0 0 0 1 2 65
Nováková Veronika Gladiators gym Č.B. 2 0 0 0 0 0 2 20
Bušová Veronika Zak´s team 2 0 0 0 0 0 2 20
Guseynoga Zumored MT Olomouc 2 0 0 0 0 0 2 20

Dívky 5-7 let - klinč

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Topolčany Zuzana TIK TAK Rokycany 2 1 0 0 0 0 1 40

Dívky 8-10 let - kopy - roundkick

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Žvachtová Anežka TKB Teplice 4 0 0 0 0 0 4 40
Poslední Bára TIK TAK Rokycany 2 0 0 0 0 0 2 20
Beranová Barbara Hakim gym 2 0 0 0 0 0 2 20
Mandová Eliška Hakim gym 2 0 0 0 0 0 2 20
Drapáková Isabel TKB Teplice 2 0 0 0 0 0 2 20
Ottichová Jolana Thaibox Devils Třebíč 6 4 0 0 0 2 0 150
Pekárková Klára Thaibox Devils Třebíč 6 3 0 0 0 1 2 125
Vávrová Lucie Thaibox Devils Třebíč 6 1 0 0 0 0 5 80
Molová Natálie Gladiators gym Č.B. 2 0 0 0 0 0 2 20
Jarošová Nikola Fight club Nové Město n.M. 2 0 0 0 0 0 2 20
Benešová Sára TIK TAK Rokycany 4 1 0 0 0 0 3 60
Mikotová Sára Gladiators gym Č.B. 4 0 0 0 0 0 4 40
Matějková Šárka Zak´s team 2 0 0 0 0 0 2 20
Horká Šarlota Sofie Thaibox Devils Třebíč 6 4 0 0 0 0 2 140
Benešová Stela TIK TAK Rokycany 4 0 0 0 0 0 4 40
Bušová Veronika Zak´s team 2 1 0 0 0 0 1 40
Nováková Veronika Gladiators gym Č.B. 2 0 0 0 0 0 2 20
Guseynoga Zumored MT Olomouc 2 0 0 0 0 0 2 20

Dívky 5-7 let - Švihadlo

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Benešová Adina TIK TAK Rokycany 2 0 0 0 0 0 2 20
Nováková Isabela Gladiators gym Č.B. 2 1 0 0 0 1 0 45
Mandová Madlen TIK TAK Rokycany 4 3 0 0 0 0 1 100
Soblahovská Sára TKB Teplice 2 0 0 0 0 0 2 20
Topolčany Zuzana TIK TAK Rokycany 6 4 0 0 0 0 2 140

Dívky 5-7 let - kopy - roundkick

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Benešová Adina TIK TAK Rokycany 2 0 0 0 0 0 2 20
Nováková Isabela Gladiators gym Č.B. 2 1 0 0 0 1 0 45
Mandová Madlen TIK TAK Rokycany 4 1 0 0 0 0 3 60
Soblahovská Sára TKB Teplice 2 2 0 0 0 0 0 60
Topolčany Zuzana TIK TAK Rokycany 6 2 0 0 1 0 3 105

Chlapci 5-7 let - kopy - roundkick

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Urbánek Adam TIK TAK Rokycany 2 0 0 0 0 0 2 20
Rybák Adam Fight club Nové Město n.M. 2 0 0 0 0 0 2 20
Zuckerstein Adam Matthew TIK TAK Rokycany 2 0 0 0 0 0 2 20
Horký David Thaibox Devils Třebíč 2 0 0 0 0 0 2 20
Hodina Jindřich TIK TAK Rokycany 4 1 0 0 0 0 3 60
Žák Jiří Zak´s team 2 0 0 0 0 0 2 20
Dobeš Libor Thaibox Devils Třebíč 4 1 0 0 1 0 2 65
Wistein Matěj TKB Teplice 2 1 0 0 0 1 0 45
Šoman Max Lanna gym Praha 2 0 0 0 0 0 2 20
Turek Petr Gladiators gym Č.B. 6 5 0 0 0 1 0 165
Urbánek Štěpán TIK TAK Rokycany 2 1 0 0 0 0 1 40

Chlapci 5-7 let - Švihadlo

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Rybák Adam Fight club Nové Město n.M. 2 0 0 0 0 0 2 20
Urbánek Adam TIK TAK Rokycany 2 0 0 0 0 0 2 20
Zuckerstein Adam Matthew Schultz gym 2 0 0 0 0 0 2 20
Horký David Thaibox Devils Třebíč 2 1 0 0 0 0 1 40
Hodina Jindřich TIK TAK Rokycany 4 1 0 0 1 0 2 65
Žák Jiří Zak´s team 2 0 0 0 0 0 2 20
Dobeš Libor Thaibox Devils Třebíč 4 0 0 0 0 0 4 40
Wistein Matěj TKB Teplice 2 1 0 0 0 0 1 40
Šoman Max Lanna gym Praha 2 0 0 0 0 0 2 20
Turek Petr Gladiators gym Č.B. 6 3 0 0 0 0 3 120
Urbánek Štěpán TIK TAK Rokycany 2 0 0 0 0 0 2 20

Chlapci 5-7 let - klinč

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Rybák Adam Fight club Nové Město n.M. 2 0 0 0 0 0 2 20
Urbánek Adam TIK TAK Rokycany 2 0 0 0 0 0 2 20
Hodina Jindřich TIK TAK Rokycany 2 0 0 0 0 0 2 20
Dobeš Libor Thaibox Devils Třebíč 2 1 0 0 0 1 0 45
Zuckerstein Max Schulz gym 2 0 0 0 0 0 2 20
Šoman Max Lanna gym Praha 2 0 0 0 0 0 2 20
Turek Petr Gladiators gym Č.B. 2 0 0 0 0 0 2 20
Urbánek Štěpán TIK TAK Rokycany 2 0 0 0 0 0 2 20

Chlapci 8-10 let - kopy - roundkick

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Veselý Dan Thaibox Devils Třebíč 4 0 0 0 0 0 4 40
Faltejsek Daniel Hakim gym 2 0 0 0 0 0 2 20
Rožič David Zak´s team 2 0 0 0 0 0 2 20
Trojánek Dominik Leonidas MT Teplice 6 0 0 0 0 0 6 60
Vorel Eliaš Leonidas MT Teplice 4 0 0 0 0 0 4 40
Berkovský Gabriel TKB Teplice 2 0 0 0 0 0 2 20
Vinduška Jakub Leonidas MT Teplice 6 0 0 0 0 0 6 60
Zajíc Jakub Gladiators gym Č.B. 2 0 0 0 0 0 2 20
Ježek Jakub Leonidas MT Teplice 4 0 0 0 0 0 4 40
Klazar Jakub TKB Teplice 2 0 0 0 0 0 2 20
Trojánek Jakub Leonidas MT Teplice 6 0 0 0 0 0 6 60
Veselý Jakub Fight club Duchcov 2 1 0 0 0 0 1 40
Zajíc Jakub Gladiators gym Č.B. 4 0 0 0 0 0 4 40
Ježek Jakub Leonidas MT Teplice 4 0 0 0 0 0 4 40
Kuchařík Jan Leonidas MT Teplice 2 0 0 0 0 0 2 20
Wagner Jan TKB Teplice 4 2 0 0 0 0 2 80
Minařík Lukáš TKB Teplice 2 0 0 0 0 0 2 20
Vondra Lukáš TIK TAK Rokycany 2 0 0 0 0 0 2 20
Kuda Marek TIK TAK Rokycany 2 0 0 0 0 0 2 20
Nebřenský Martin Leonidas MT Teplice 6 0 0 0 0 0 6 60
Hönig Maxmilián Gladiators gym Č.B. 4 0 0 0 0 0 4 40
Gašparec Milan Leonidas MT Teplice 6 0 0 0 0 0 6 60
Leber Miroslav Leonidas MT Teplice 2 0 0 0 0 0 2 20
Jícha Miroslav TKB Teplice 2 0 0 0 0 0 2 20
Mach Patrik Fight club Nové Město n.M. 2 0 0 0 0 0 2 20
Vostatek Pavel TIK TAK Rokycany 6 1 0 0 0 1 4 85
Jelínek Pavel Gladiators gym Č.B. 6 3 0 0 0 1 2 125
Hájek Petr Schultz gym 2 0 0 0 0 0 2 20
Vobořil Petr Leonidas MT Teplice 4 0 0 0 0 0 4 40
Fejgl Samuel Hakim gym 2 2 0 0 0 0 0 60
Horký Šimon Thaibox Devils Třebíč 2 0 0 0 0 0 2 20
Voňka Štěpán Hakim gym 2 0 0 0 0 0 2 20
Studnička Tobiáš Leonidas MT Teplice 4 0 0 0 0 0 4 40
Knap Tomáš Schultz gym 2 0 0 0 0 0 2 20
Trojan Tomáš KURO GYM 2 0 0 0 0 0 2 20

Chlapci 8-10 let - Švihadlo

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Veselý Dan Thaibox Devils Třebíč 6 6 0 0 0 0 0 180
Faltejsek Daniel Hakim gym 2 0 0 0 0 0 2 20
Rožič David Zak´s team 2 0 0 0 0 0 2 20
Trojánek Dominik Leonidas MT Teplice 6 0 0 0 0 0 6 60
Vorel Eliáš Leonidas MT Teplice 2 0 0 0 0 0 2 20
Berkovský Gabriel TKB Teplice 2 0 0 0 0 0 2 20
Trojánek Jakub Leonidas MT Teplice 6 0 0 0 0 0 6 60
Veselý Jakub Fight club Duchcov 2 0 0 0 0 0 2 20
Vinduška Jakub Leonidas MT Teplice 6 1 0 0 0 1 4 85
Zajíc Jakub Gladiators gym Č.B. 4 0 0 0 0 0 4 40
Ježek Jakub Leonidas MT Teplice 6 0 0 0 0 0 6 60
Klazar Jakub TKB Teplice 2 0 0 0 0 0 2 20
Wagner Jan TKB Teplice 4 1 0 0 0 1 2 65
Kuchařík Jan Leonidas MT Teplice 2 0 0 0 0 0 2 20
Minařík Lukáš TKB Teplice 2 0 0 0 0 0 2 20
Vondra Lukáš TIK TAK Rokycany 2 0 0 0 0 0 2 20
Kuda Marek TIK TAK Rokycany 2 0 0 0 0 0 2 20
Nebřenský Martin Leonidas MT Teplice 6 0 0 0 0 0 6 60
Hönig Maxmilián Gladiators gym Č.B. 4 0 0 0 0 0 4 40
Gašperec Milan Leonidas MT Teplice 6 0 0 0 0 0 6 60
Leber Miroslav Leonidas MT Teplice 2 0 0 0 0 0 2 20
Leber Miroslav Leonidas MT Teplice 2 0 0 0 0 0 2 20
Jícha Miroslav TKB Teplice 2 0 0 0 0 0 2 20
Mach Patrik Fight club Nové Město n.M. 2 0 0 0 0 0 2 20
Vostatek Pavel TIK TAK Rokycany 6 2 0 0 0 1 3 105
Jelínek Pavel Gladiators gym Č.B. 6 0 0 0 0 0 6 60
Vobořil Petr Leonidas MT Teplice 4 0 0 0 0 0 4 40
Hájek Petr Schultz gym 2 0 0 0 0 0 2 20
Fejgl Samuel Hakim gym 2 0 0 0 0 0 2 20
Horký Šimon Thaibox Devils Třebíč 2 2 0 0 0 0 0 60
Voňka Štěpán Hakim gym 2 0 0 0 0 0 2 20
Studnička Tobiáš Leonidas MT Teplice 4 0 0 0 0 0 4 40
Knap Tomáš Schultz gym 4 1 0 0 0 0 3 60
Trojan Tomáš KURO GYM 2 0 0 0 0 0 2 20

Chlapci 8-10 let - klinč

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Veselý Dan Thaibox Devils Třebíč 6 0 0 0 0 0 6 60
Faltejsek Daniel Hakim gym 2 0 0 0 0 0 2 20
Trojánek Dominik Leonidas MT Teplice 6 0 0 0 0 0 6 60
Vorel Eliaš Leonidas MT Teplice 6 0 0 0 0 0 6 60
Berkovský Gabriel TKB Teplice 2 0 0 0 0 0 2 20
Trojánek Jakub Leonidas MT Teplice 6 0 0 0 0 0 6 60
Veselý Jakub Fight club Duchcov 2 0 0 0 0 0 2 20
Vinduška Jakub Leonidas MT Teplice 6 2 0 0 0 0 4 120
Zajíc Jakub Gladiators gym Č.B. 4 0 0 0 0 0 4 40
Ježek Jakub Leonidas MT Teplice 6 1 0 0 0 0 5 80
Klazar Jakub TKB Teplice 2 0 0 0 0 0 2 20
Wagner Jan TKB Teplice 4 1 0 0 0 0 3 60
Kuchařík Jan Leonidas MT Teplice 4 0 0 0 0 0 4 40
Minařík Lukáš TKB Teplice 2 0 0 0 0 0 2 20
Vondra Lukáš TIK TAK Rokycany 4 0 0 0 0 0 4 40
Kuda Marek TIK TAK Rokycany 2 0 0 0 0 0 2 20
Nebřenský Martin Leonidas MT Teplice 6 1 0 0 0 0 5 80
Hönig Maxmilián Gladiators gym Č.B. 4 0 0 0 0 0 4 40
Gašperec Milan Leonidas MT Teplice 6 0 0 0 0 0 6 60
Jícha Miroslav TKB Teplice 2 0 0 0 0 0 2 20
Leber Miroslav Leonidas MT Teplice 2 0 0 0 0 0 2 20
Mach Patrik Fight club Nové Město n.M. 2 0 0 0 0 0 2 20
Vostatek Pavel TIK TAK Rokycany 6 4 0 0 0 2 0 150
Jelínek Pavel TIK TAK Rokycany 6 3 0 0 0 0 3 120
Vobořil Petr Leonidas MT Teplice 4 0 0 0 0 0 4 40
Hájek Petr Schulz gym 2 0 0 0 0 0 2 20
Fejgl Samuel Hakim gym 2 0 0 0 0 0 2 20
Horký Šimon Thaibox Devils Třebíč 2 1 0 0 0 0 1 40
Voňka Štěpán Hakim gym 2 0 0 0 0 0 2 20
Studnička Tobiáš Leonidas MT Teplice 4 0 0 0 0 0 4 40
Trojan Tomáš KURO GYM 2 0 0 0 0 0 2 20
Knap Tomáš Schultz gym 4 0 0 0 0 0 4 40

Chlapci 11-13 let - kopy - roundkick

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Homič Alan Leonidas MT Teplice 4 2 0 0 0 0 2 100
Dunajev Arseniy Hanuman Gym 2 2 0 0 0 0 0 60
Váňa David TKB Teplice 2 0 0 0 0 0 2 20
Schneider David Gladiators gym Č.B. 2 1 0 0 0 0 1 30
Veselý Dominik Thaibox Devils Třebíč 6 1 0 0 0 1 4 85
Zbořil Filip Fight club Nové Město n.M. 2 0 0 0 0 0 2 20
Mol Filip Gladiators gym Č.B. 4 0 0 0 0 0 4 40
Krejčík Filip Leonidas MT Teplice 6 0 0 0 0 0 6 60
Lukavec Filip Schultz gym 2 0 0 0 0 0 2 20
Zacpal Jakub MT Olomouc 2 0 0 0 0 0 2 20
Škácha Jakub TIK TAK Rokycany 2 1 0 0 0 0 1 40
Bandas Jakub Schultz gym 2 0 0 0 0 0 2 20
Janouch Jan Gladiators gym Č.B. 2 0 0 0 0 0 2 20
Vyhnálek Jan Highlanders Trutnov 2 0 0 0 0 0 2 20
Kubeš Jaromír Gladiators gym Č.B. 2 0 0 0 0 0 2 20
Mičev Kristián MT Olomouc 2 0 0 0 0 0 2 20
Salák Ladislav TKB Teplice 2 0 0 0 0 0 2 20
Černý Lukáš Leonidas MT Teplice 4 1 0 0 0 1 2 65
Pařízek Marek TIK TAK Rokycany 2 0 0 0 0 0 2 20
Žvachta Martin TKB Teplice 2 0 0 0 0 0 2 20
Nedvěd Martin Fight arena Slaný 2 1 0 0 0 1 0 45
Nebřenský Martin Leonidas MT Teplice 2 0 0 0 0 0 2 20
Wagner Matěj TKB Teplice 4 0 0 0 0 0 4 40
Šimůnek Matěj Leonidas MT Teplice 4 1 0 0 0 0 3 60
Vimmer Matěj TIK TAK Rokycany 4 0 0 0 0 0 4 40
Šoman Matteo Lanna gym Praha 2 0 0 0 0 0 2 20
Vít Matyáš Schultz gym 2 0 0 0 0 0 2 20
Treybal Matyáš Hakim gym 2 0 0 0 0 0 2 20
Opatrný Matyáš TIK TAK Rokycany 2 0 0 0 0 0 2 20
Bernkraut Michael SK Pretorian Pardubice 2 0 0 0 0 0 2 20
Koška Michal Gladiators gym Č.B. 4 0 0 0 0 0 4 40
Čudovský Miloš MT Olomouc 2 1 0 0 0 0 1 40
Horák Radek Highlanders Trutnov 2 0 0 0 0 0 2 20
Soukup Richard Leonidas MT Teplice 6 2 0 0 0 0 4 100
Cajthaml Robert TIK TAK Rokycany 2 0 0 0 0 0 2 20
Kadlec Samuel Fight arena Slaný 2 0 0 0 0 0 2 20
Špička Sebastian MT Olomouc 2 0 0 0 0 0 2 20
Verner Šimon Leonidas MT Teplice 2 0 0 0 0 0 2 20
Ponec Štěpán Leonidas MT Teplice 6 1 0 0 0 0 5 80
Vacek Tadeáš Leonidas MT Teplice 4 0 0 0 0 0 4 40
Holý Tomáš Gladiators gym Č.B. 4 2 0 0 0 0 2 80
Hausner Václav Hanuman Gym 4 0 0 0 0 0 4 40

Chlapci 11-13 let - Švihadlo

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Homič Alan Leonidas MT Teplice 4 0 0 0 0 0 4 40
Dunajev Arseniy Hanuman Gym 2 1 0 0 0 1 0 45
Šmrha Daniel Leonidas MT Teplice 2 0 0 0 0 0 0 20
Váňa David TKB Teplice 2 0 0 0 0 0 2 20
Schneider David Gladiators gym Č.B. 2 0 0 0 0 0 2 20
Veselý Dominik Thaibox Devils Třebíč 6 0 0 0 0 0 6 60
Zbořil Filip Fight club Nové Město n.M. 2 0 0 0 0 0 0 20
Mol Filip Gladiators gym Č.B. 4 0 0 0 0 0 4 40
Krejčík Filip Leonidas MT Teplice 6 0 0 0 0 0 6 60
Lukavec Filip Schultz gym 4 1 0 0 0 1 2 65
Škácha Jakub TIK TAK Rokycany 4 2 0 0 0 0 2 80
Zacpal Jakub MT Olomouc 2 0 0 0 0 0 2 20
Bandas Jakub Schultz gym 2 0 0 0 0 0 2 20
Janouch Jan Gladiators gym Č.B. 2 0 0 0 0 0 2 20
Vyhnálek Jan Highlanders Trutnov 2 0 0 0 0 0 2 20
Kubeš Jaromír Gladiators gym Č.B. 2 0 0 0 0 0 2 20
Mičev Kristián MT Olomouc 2 1 0 0 0 0 1 40
Salák Ladislav TKB Teplice 2 0 0 0 0 0 2 20
Giňa Lukáš TIK TAK Rokycany 2 0 0 0 0 0 2 20
Černý Lukáš Leonidas MT Teplice 4 3 0 0 0 0 1 100
Pařízek Marek TIK TAK Rokycany 2 0 0 0 0 0 2 20
Žvachta Martin TKB Teplice 2 0 0 0 0 0 2 20
Nedvěd Martin Fight arena Slaný 2 0 0 0 0 0 2 20
Wagner Matěj TKB Teplice 2 0 0 0 0 0 2 20
Šimůnek Matěj Leonidas MT Teplice 4 0 0 0 0 0 4 40
Vimmer Matěj TIK TAK Rokycany 4 0 0 0 0 0 4 40
Šoman Matteo Lanna gym Praha 2 0 0 0 0 0 2 20
Vít Matyáš Schultz gym 2 0 0 0 0 0 2 20
Treybal Matyáš Hakim gym 2 0 0 0 0 0 2 20
Opatrný Matyáš TIK TAK Rokycany 2 1 0 0 0 1 0 45
Bernkraut Michael SK Pretorian Pardubice 2 0 0 0 0 0 2 20
Koška Michal Gladiators gym Č.B. 4 0 0 0 0 0 4 40
Čudovský Miloš MT Olomouc 2 0 0 0 0 0 2 20
Horák Radek Highlanders Trutnov 2 0 0 0 0 0 2 20
Soukup Richard Leonidas MT Teplice 6 2 0 0 0 1 3 105
Cajthaml Robert TIK TAK Rokycany 2 0 0 0 0 0 2 20
Kadlec Samuel Fight arena Slaný 2 0 0 0 0 0 2 20
Špička Sebastian MT Olomouc 2 1 0 0 0 0 1 40
Verner Šimon Leonidas MT Teplice 2 2 0 0 0 0 0 60
Ponec Štěpán Leonidas MT Teplice 6 0 0 0 0 0 6 60
Vacek Tadeáš Leonidas MT Teplice 4 0 0 0 0 0 4 40
Holý Tomáš Gladiators gym Č.B. 4 0 0 0 0 0 4 40
Hausner Václav Hanuman Gym 4 0 0 0 0 0 4 40

Chlapci 11-13 let - klinč

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Homič Alan Leonidas MT Teplice 4 2 0 0 0 0 2 80
Dunajev Arseniy Hanuman Gym 2 2 0 0 0 0 0 60
Váňa David TKB Teplice 2 0 0 0 0 0 2 20
Schneider David Gladiators gym Č.B. 2 0 0 0 0 0 2 20
Veselý Dominik Thaibox Devils Třebíč 4 1 0 0 0 0 3 60
Zbořil Filip Fight club Nové Město n.M. 2 0 0 0 0 0 2 20
Mol Filip Gladiators gym Č.B. 2 0 0 0 0 0 2 20
Krejčík Filip Leonidas MT Teplice 4 1 0 0 0 0 3 60
Lukavec Filip Schultz gym 2 0 0 0 0 0 2 20
Zacpal Jakub MT Olomouc 2 1 0 0 0 0 1 40
Škácha Jakub TIK TAK Rokycany 2 1 0 0 0 1 0 45
Bandas Jakub Schulz gym 2 0 0 0 0 0 2 20
Janouch Jan Gladiators gym Č.B. 2 0 0 0 0 0 2 20
Vyhnálek Jan Highlanders Trutnov 2 0 0 0 0 0 2 20
Kubeš Jaromír Gladiators gym Č.B. 2 0 0 0 0 0 0 20
Mičev Kristián MT Olomouc 2 0 0 0 0 0 2 20
Salák Ladislav TKB Teplice 2 0 0 0 0 0 2 20
Giňa Lukáš TIK TAK Rokycany 2 0 0 0 0 0 2 20
Černý Lukáš Leonidas MT Teplice 4 3 0 0 0 1 0 105
Pařízek Marek TIK TAK Rokycany 2 0 0 0 0 0 0 20
Žvachta Martin TKB Teplice 2 0 0 0 0 0 0 20
Nedvěd Martin Fight arena Slaný 2 0 0 0 0 0 2 20
Nebřenský Martin Leonidas MT Teplice 2 0 0 0 0 0 2 20
Šimůnek Matěj Leonidas MT Teplice 4 3 0 0 0 1 0 105
Wagner Matěj TKB Teplice 2 0 0 0 0 0 2 20
Šimůnek Matěj Leonidas MT Teplice 2 0 0 0 0 0 2 20
Vimmer Matěj TIK TAK Rokycany 2 0 0 0 0 0 0 20
Šoman Matteo Lanna gym Praha 2 0 0 0 0 0 2 20
Treybal Matyáš Hanuman Gym 2 0 0 0 0 0 2 20
Opatrný Matyáš TIK TAK Rokycany 2 0 0 0 0 0 2 20
Bernkraut Michael SK Pretorian Pardubice 2 0 0 0 0 0 2 20
Koška Michal Gladiators gym Č.B. 2 0 0 0 0 0 2 20
Čudovský Miloš MT Olomouc 2 0 0 0 0 0 2 20
Horák Radek Highlanders Trutnov 2 1 0 0 0 0 1 40
Soukup Richard Leonidas MT Teplice 6 1 0 0 0 0 5 80
Cajthaml Robert TIK TAK Rokycany 2 0 0 0 0 0 2 20
Kadlec Samuel Fight arena Slaný 2 0 0 0 0 0 2 20
Špička Sebastian MT Olomouc 2 0 0 0 0 0 2 20
Verner Šimon Leonidas MT Teplice 2 0 0 0 0 0 2 20
Ponec Štěpán Leonidas MT Teplice 4 2 0 0 0 1 1 95
Vacek Tadeáš Leonidas MT Teplice 2 0 0 0 0 0 2 20
Vacek Tadeáš Leonidas MT Teplice 2 0 0 0 0 0 2 20
Holý Tomáš Gladiators gym Č.B. 4 0 0 0 0 0 4 40
Hausner Václav Hanuman Gym 4 1 0 0 0 0 3 60

Chlapci 14-15 let - kopy - roundkick

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Kulich Adam KURO GYM 2 0 0 0 0 0 2 20
Zizler Adam Gladiators gym Č.B. 2 0 0 0 0 0 2 20
Saibrt Alex Leonidas MT Teplice 4 0 0 0 0 0 4 40
Beck Antonín Hanuman Gym 2 0 0 0 0 0 2 20
Tomáš Branislav Leonidas MT Teplice 6 3 0 0 0 0 3 120
Homič Daniel Leonidas MT Teplice 4 3 0 0 0 0 1 100
Šmrha Daniel Leonidas MT Teplice 4 0 0 0 0 0 4 40
Koldus František Leonidas MT Teplice 4 0 0 0 0 0 4 40
Kaloda Jakub MT Olomouc 2 1 0 0 0 0 1 40
Kozany Jan Hakim gym 2 0 0 0 0 0 2 20
Duna Josef SK Pretorian Pardubice 2 0 0 0 0 0 2 20
Franc Karel Leonidas MT Teplice 6 0 0 0 0 0 6 60
Lakatoš Karel Gladiators gym Č.B. 2 0 0 0 0 0 2 20
Stočes Kristián TIK TAK Rokycany 2 0 0 0 0 0 2 20
Klaška Lukáš Leonidas MT Teplice 4 0 0 0 0 0 4 40
Anděl Lukáš KURO GYM 2 0 0 0 0 0 2 20
Hlaváček Martin TIK TAK Rokycany 2 0 0 0 0 0 2 20
Molík Matyáš Leonidas MT Teplice 2 0 0 0 0 0 2 20
Kaločaj Nikolas Leonidas MT Teplice 2 1 0 0 0 1 0 45
Vaněrka Ondřej TIK TAK Rokycany 2 0 0 0 0 0 2 20
Bílý Patrik Hakim gym 2 0 0 0 0 0 2 20
Havlík Patrik Hanuman Gym 4 1 0 0 0 1 2 65
Barták Tobiáš Hanuman Gym 4 1 0 0 0 1 2 65
Barták Tomáš Leonidas MT Teplice 4 0 0 0 0 0 4 40
Růžička Tomáš Leonidas MT Teplice 6 2 0 0 0 0 4 100

Chlapci 14-15 let - Švihadlo

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Kulich Adam KURO GYM 2 0 0 0 0 0 2 20
Zizler Adam Gladiators gym Č.B. 2 0 0 0 0 0 2 20
Saibrt Alex Leonidas MT Teplice 4 0 0 0 0 0 4 40
Tomáš Branislav Leonidas MT Teplice 4 1 0 0 0 0 3 60
Homič Daniel Leonidas MT Teplice 4 4 0 0 0 0 0 120
Šmrha Daniel Leonidas MT Teplice 2 0 0 0 0 0 2 20
Koldus František Leonidas MT Teplice 4 0 0 0 0 0 4 40
Kaloda Jakub MT Olomouc 2 0 0 0 0 0 2 20
Kozany Jan Hakim gym 2 0 0 0 0 0 2 20
Duna Josef SK Pretorian Pardubice 2 0 0 0 0 0 2 20
Franc Karel Leonidas MT Teplice 4 0 0 0 0 0 4 40
Lakatoš Karel Gladiators gym Č.B. 4 1 0 0 0 1 2 65
Stočes Kristián TIK TAK Rokycany 2 1 0 0 0 1 0 45
Klaška Lukáš Leonidas MT Teplice 4 1 0 0 0 0 3 60
Anděl Lukáš KURO GYM 2 0 0 0 0 0 2 20
Hlaváček Martin TIK TAK Rokycany 2 0 0 0 0 0 2 20
Molík Matyáš Leonidas MT Teplice 4 0 0 0 0 0 4 40
Kaločaj Nikolas Leonidas MT Teplice 2 0 0 0 0 0 2 20
Vaněrka Ondřej TIK TAK Rokycany 2 1 0 0 0 0 1 40
Bílý Patrik Hakim gym 2 0 0 0 0 0 2 20
Havlík Patrik Hanuman Gym 4 0 0 0 0 0 4 40
Barták Tomáš Leonidas MT Teplice 4 0 0 0 0 0 4 40
Růžička Tomáš Leonidas MT Teplice 6 1 0 0 0 1 4 85

Chlapci 14-15 let - klinč

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Kulich Adam KURO GYM 2 0 0 0 0 0 2 20
Zizler Adam Gladiators gym Č.B. 2 0 0 0 0 0 2 20
Saibrt Alex Leonidas MT Teplice 4 1 0 0 0 0 3 60
Beck Antonín Hanuman Gym 2 0 0 0 0 0 2 20
Tomáš Branislav Leonidas MT Teplice 4 3 0 0 0 1 0 105
Homič Daniel Leonidas MT Teplice 4 1 0 0 0 0 3 60
Šmrha Daniel Leonidas MT Teplice 4 0 0 0 0 0 4 40
Koldus František Leonidas MT Teplice 4 3 0 0 0 0 1 100
Kaloda Jakub MT Olomouc 2 0 0 0 0 0 2 20
Kozany Jan Hakim gym 2 0 0 0 0 0 2 20
Duna Josef SK Pretorian Pardubice 2 0 0 0 0 0 2 20
Franc Karel Leonidas MT Teplice 4 0 0 0 0 0 4 40
Lakatoš Karel Gladiators gym Č.B. 4 0 0 0 0 0 4 40
Stočes Krizstián TIK TAK Rokycany 2 0 0 0 0 0 2 20
Klaška Lukáš Leonidas MT Teplice 4 1 0 0 0 1 2 65
Anděl Lukáš KURO GYM 2 0 0 0 0 0 2 20
Hlaváček Martin TIK TAK Rokycany 2 1 0 0 0 0 1 40
Molík Matyáš Leonidas MT Teplice 4 0 0 0 0 0 4 40
Kaločaj Nikolas Leonidas MT Teplice 2 0 0 0 0 0 2 20
Vaněrka Ondřej TIK TAK Rokycany 2 1 0 0 0 0 1 40
Bílý Patrik Hakim gym 2 0 0 0 0 0 2 20
Havlík Patrik Hanuman Gym 6 2 0 0 0 0 4 100
Barták Tobiáš Hanuman Gym 4 0 0 0 0 0 4 40
Barták Tomáš Leonidas MT Teplice 4 1 0 0 0 0 3 60
Růžička Tomáš Leonidas MT Teplice 6 1 0 0 0 1 4 85

Chlapci 16 -17 let - kopy - roundkick

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Štajnc David Leonidas MT Teplice 2 0 0 0 0 0 2 20
Gorol Filip Leonidas MT Teplice 2 1 0 0 0 0 1 40
Petráš Martin TIK TAK Rokycany 2 2 0 0 0 0 0 60
Fiala Samuel Gladiators gym Č.B. 2 1 0 0 0 1 0 45
Čejka Tomáš Fight arena Slaný 2 0 0 0 0 0 2 20

Chlapci 16 -17 let - Švihadlo

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Štajnc David Leonidas MT Teplice 2 0 0 0 0 0 2 20
Gorol Filip Leonidas MT Teplice 2 1 0 0 0 1 0 45
Petráš Martin TIK TAK Rokycany 2 2 0 0 0 0 0 60
Fiala Samuel Leonidas MT Teplice 2 1 0 0 0 0 1 40
Čejka Tomáš Fight arena Slaný 2 0 0 0 0 0 2 20

Chlapci 16-17 let - klinč

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Štajnc David Leonidas MT Teplice 0 0 0 0 0 0 0 0
Gorol Filip Leonidas MT Teplice 2 2 0 0 0 0 0 60
Petráš Martin TIK TAK Rokycany 2 1 0 0 0 1 0 45
Fiala Samuel Gladiators gym Č.B. 0 0 0 0 0 0 0 0
Čejka Tomáš Fight arena Slaný 0 0 0 0 0 0 0 0