Sledujte nás na sociálních sítích

SuperLiga series 2014/2015

Kids boys -48kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Zdeněk Daniel Tik Tak Rokycany 1 1 0 0 0 0 0 30
Kapr Jan XY 1 0 0 0 0 0 1 10

Lightweight From 57 not over 60 kg - woman

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Hladíková Alena XY 1 0 0 0 0 0 1 10
Fiedler Christine Austria 1 0 0 0 0 0 0 10
Pelechová Eliška Gladiators gym České B. 1 1 0 0 0 0 0 30
Dvořáková Tereza Hakim gym Kladno 1 1 0 0 0 0 0 30

Featherweight From 54 not over 57 kg - Female

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Částková Petra Hanuman gym Praha 2 1 0 0 1 0 0 45

Lightweight From 57 not over 60 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Trčka-jun. Matěj Highlanders Trutnov 1 0 0 0 0 1 0 15
Grygar-jun. Samuel Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 1 0 15

Light Welterweight From 60 not over 63.5 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Szajko Ján Slovakia 1 0 0 0 0 0 1 10
Korčák Jan Gladiators gym České B. 3 0 0 0 0 0 3 30
Polách Jan Spejbl gym Praha 1 1 0 0 0 0 0 30
Kováč Michal Slovakia 1 1 0 0 0 0 0 30
Hung Nguen Mahn Lanna gym Praha 3 3 1 0 0 0 0 100
Moravec Radek MT Olomouc 1 0 0 0 0 0 1 10

Welterweight From 63.5 not over 67 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Zámečník Daniel XY 1 0 0 0 0 0 1 10
Murtasa Dee Germany 1 1 0 0 0 0 0 30
Adam František Hanuman gym Praha 1 1 0 0 0 0 0 30
Hatala Ivan Slovakia 1 1 0 0 0 0 0 30
Syrový-jun. Marek Gladiators gym České B. 1 0 0 0 0 0 1 10
Bartůněk Tomáš The Champions Příbram 1 1 0 0 0 0 0 30
Cao - jun. Vilém MT Olomouc 3 1 0 0 0 0 2 50

Light Middleweight From 67 not over 71 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Kolář Aleš Spejbl gym Praha 3 1 0 0 0 0 0 50
Tichý Antonín Tik Tak Rokycany 3 3 1 0 0 0 0 100
Massoud Augin Holland 1 0 0 0 0 0 1 10
Minaz Ismet Germany 1 0 0 0 0 0 1 10
Rajewski Jakub Poland 1 1 0 0 0 0 0 30
Čajka Ján Slovakia 1 0 0 0 0 0 1 10
Nadažy Jaroslav Palec gym Praha 1 0 0 0 0 0 1 10
Talafous Josef Gladiators gym České B. 1 1 0 1 0 0 0 40
Krištůfek Ladislav Lanna gym Praha 1 1 0 0 0 0 0 30
Blazewicz Maciej Poland 1 0 0 0 0 0 1 10
Červinka Marek Aplik MT Praha 1 0 0 0 0 0 1 10
Krčmář Michael Lanna gym Praha 1 1 1 0 0 0 0 40
Leheň Petr Hanuman gym Praha 2 2 1 0 0 0 0 70
Vogelenzang Rhydel Holland 1 0 0 0 0 0 1 10
Růžička-jun. Tadeáš Lanna gym Praha 1 1 0 0 0 0 0 30
Jůza Tomáš Gladiators gym České B. 1 0 0 0 0 0 1 10
Anastasev Valentin XY 1 0 0 0 0 0 1 10
Kubín Vít Lanna gym Praha 1 0 0 0 0 0 1 10
Bařinka Vlastimil Gladiators gym České B. 1 1 0 0 0 0 0 30

Middleweight From 71 not over 75 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Nagy Istvan Hungary 1 0 0 0 0 0 1 10
Steidl Jakub Jetsaam gym Brno 1 1 0 0 0 0 0 30
Šindelář Jan Spejbl gym Praha 1 0 0 0 0 0 1 10
Apeltauer Jiří Aplik MT Praha 1 0 0 0 0 0 1 10
Vít Josef Aplik MT Praha 1 0 0 0 0 0 1 10
Mareš Kryštof Lanna gym Praha 2 1 0 0 0 0 1 40
Zeman Lukáš Hakim gym Kladno 1 0 0 0 0 0 1 10
Novosad Marek MT Zlín 1 1 0 0 0 0 0 30
Jarkas Mario XY 1 1 0 0 0 0 0 30
Pavelka Milan Gladiators gym České B. 2 2 0 0 0 0 0 60
Durčanský Patrik Hakim gym Kladno 2 0 0 0 0 0 2 20
Szloser Piotr Poland 1 0 0 0 0 0 1 10
Dočekal Radomír Palec gym Praha 1 0 0 0 0 1 0 15
Soumar Tomáš XY 1 1 1 0 0 0 0 40
Vokoun Vít Tik Tak Rokycany 1 0 0 0 0 1 0 15

Light Heavyweight From 75 not over 81 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Plavec Bernard X gym Praha 2 1 1 0 0 0 1 50
Vinis Csaba Hungary 1 0 0 0 0 0 1 10
Kolasinski Daniel Poland 1 1 0 0 0 0 0 30
Vítovec Daniel Hanuman gym Praha 1 1 1 0 0 0 0 40
Peter Gombor Hungary 1 0 0 0 0 0 1 10
Holý Jan Hakim gym Kladno 1 1 0 0 0 0 0 30
Beznoska Jaroslav XY 1 0 0 0 0 0 1 10
Chmel Jaroslav X gym Praha 1 0 0 0 0 0 1 10
Cupka Marek Aplik MT Praha 1 0 0 0 0 0 1 10
Kozubovský Matěj Pittbul gym Kralupy 2 2 1 0 0 0 0 70
Marvan Ondřej Highlanders Trutnov 2 1 0 0 0 0 1 40
Matějka Petr MaXimus Team 1 0 0 0 0 0 0 10
Kučák Tomáš X gym Praha 1 0 0 0 1 0 0 15
Kosowski Wojciech Poland 1 1 0 0 0 0 0 30
Patryk Zdrojewski Poland 1 1 1 0 0 0 0 40

Cruiserweight From 81 not over 86 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Wimmer René Austria 1 0 0 0 0 0 1 10
Dimitrov Svetlozar The Champions Příbram 1 1 0 0 0 0 0 30

Heavyweight From 86 not over 91 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Kabus Bruno Germany 1 0 0 0 0 0 1 10
Forsberg Daniel Finland 1 1 0 0 0 0 0 30
Klauda Jakub Highlanders Trutnov 1 1 0 0 0 0 0 30
Žák Jiří Hanuman gym Praha 1 0 0 0 0 0 1 10
Dvořák Lukáš Hanuman gym Praha 1 1 1 0 0 0 0 40
Skudlarek Remigiusz Poland 1 0 0 0 0 0 1 10

Super Heavyweight Over 91 kg

Příjmení Jméno Klub Zápasy Výhry TKO/RSC/ABD KO Disq Remízy Prohry Body
Kudrna Jiří Hanuman gym Praha 1 1 0 0 0 0 0 30
Telíšek Miroslav Leonidas gym MT Teplice 1 0 0 0 0 0 1 10

Plánovaná akce

Kalendář akcí

Prosinec 2018
PoÚtStČtSoNe
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Export ics

Sledujte nás na Facebooku