Sledujte nás na sociálních sítích

Trenéři

Termíny školení trenérů najdete mimo jiné i v kalendáři akcí C.M.T.A..

Rok 2017 - informace ke kurzům trenéra muaythai II. a III. třídy zde:

https://web.facebook.com/events/670481623141668/?_rdc=1&_rdr

 

Video z  předchozích kurzů:

https://www.youtube.com/watch?v=S9P_soSwyNo&feature=youtu.be

 

Zde je aktuální informace o zahájení kurzů v roce 2016 pro II a III. třídu.

 https://www.facebook.com/events/1726374347618934/

https://www.facebook.com/events/811433498958241/

 

Níže pak najdete pouze oficiální a licencované trenéry thajského boxu - muaythai v České republice.

Ostatní, se kterými se setkáte a nemají oficiální licenci vydanou C.M.T.A., jakožto jedinou a státem uznanou organizací thajského boxu, se nemohou za trenéry vydávat a C.M.T.A. se od nich a jejich treninkových metod distancuje.

 

Seznam je seřazen abecedně dle kategorií:

TRENÉŘI MEZINÁRODNÍ

Macháček Petr

 

TRENÉŘI I. VÝKONNOSTNÍ TŘÍDY

Hron Tomáš

Pavel Miroslav

 

TRENÉŘI II. VÝKONNOSTNÍ TŘÍDY

Hutník Ondřej

Karaivanov Martin

Ottich Petr

Petrlík Víktor

Vácha Rudolf

Bc. Renáta Vesecká

 

TRENÉŘI MUAYTHAI III. TŘÍDY

Apeltauer Jiří

Audy Adam

Baran Michal

Benek Marek

Bohata Radek

Both Leon Maddox

Brych Leoš

Burkoň Lukáš

Buš Radek

Cingel Miroslav

Dohnal Petr (Bc.)

Dušková Tereza

Dvořák Lukáš

Fenz Martin

Fiala Jan

Florián Jan

Friedl Martin

Gaňo Martin

Genčúr Štěpán

Goldman Marek

Gonda Robert

Hanzlík Petr

Henrich Jan

Hodina Jaroslav

Holec Jan

Hopp Jiří

Hopp Robert

Horák Radek (Mgr.)

Horejš Ladislav

Hubička David

Hvězda Pavel

Jarkas Mario

Jirkovský Lukáš

Johanník Peter

Kania Jiří

Kindelmann Tomáš

Kiraly Matej

Klauda Jakub

Kohout Matouš

Korejtko Radek

Kotulič Jiří

Křepelka Michael

Kubát Lukáš

Kubíček David

Kubina Matěj

Landa Ctirad

Leheň Petr

Leopold Jaroslav

Lískovec Martin

Líšková Eva

Lodin Jan

Mahr Petr

Makuch Ján (Ing.)

Malkovský Jaroslav

Marholt Petr

Matějka Petr (Ing.)

Matoušek Tomáš

Mírek Jakub

Mládek Martin

Moncol Jan

Musil Tomáš

Nečesánek Karel

Nemlaha Ferdinand

Nořinský Lukáš

Novosad Marek

Nowak Antonín

Ozánik Martin

Pavelka Milan (Bc.)

Pekárek Ladislav

Pengsawang Adam

Peňáz Josef

Pešič Filip

Phiphitsala Khomsan

Pilát Luboš

Písařík Vladimír

Piš Dominik

Pitrocha Vlastimil

Polena Antonín

Popluhár Daniel

Poruba Petr

Procházka Erik

Redivo Giorgio

Reissinger Michal

Sekereš Michael

Schneider Filip

Sirný Zdeněk

Slunský Filip

Starý František

Starý Michal

Svoboda David

Svoboda Petr

Šafra Jakub

Šafra Miroslav

Šenkýr Tomáš

Šifalda Roman

Špiller Ondřej

Šrámek Jakub

Štubňa Matej

Švamberk Zdeněk

Švehla Jaroslav

Timbaris Filip

Vančura Michal

Vegricht David

Veselý Radek

Vítovec Daniel

Volánek David

Vondráček Petr (Bc.)

Wenzl Marek

Zedníček Ivo

Zeman Lukáš

Zeman Martin

Žák Jiří

Plánovaná akce

Kalendář akcí

Srpen 2017
PoÚtStČtSoNe
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Export ics

Sledujte nás na Facebooku